Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Bradley Cooper ve Katie Holmes gizlice tarihli. Dedikoducu Polis o sırada sahte raporu düzeltti. Şimdi hikayeye bir göz atıyoruz. İşte ortaya çıkardıklarımız.

Bradley ve Katie Gizli Aşıklar mıydı?

Geçen şubat, KB Bradley Cooper ve Katie Holmes olduğu iddia edildi gizli aşıklardı . Magazin gazetesi, iki ünlünün New York'ta yolları kesiştikten sonra bir romantizm başlattığını iddia etti. İçeriden biri, 'Birbirlerinden sadece birkaç blok uzakta yaşıyorlar ve bir gün yerel kafelerinde birbirlerine çarptılar. Karşılıklı ünlülerin yaptığı gibi konuşmaya başladılar. Katie daha sonra birkaç arkadaşına onun numarasını istediğini ancak bundan bir şey beklemediğini söyledi. 'Katie ve Bradley Manhattan'da gizlice mi dolaştı?

Dergi, Cooper'ın görüşmeden birkaç gün sonra Holmes'a ulaştığını ve üç ay içinde ikisi arasında bir aşk yaşandığını söyledi. “Kimse onları rahatsız etmedi, hatta onları tanıyor gibi görünüyor - çok düşük anahtarlar. İkisi de böyle hoşlanıyor. Manhattan'da, istediğiniz zaman radarın altında uçmak çok kolay ”dedi. Dedikoducu Polis Cooper ve Holmes'un Big Apple'da kolayca “radarın altında uçabileceğini” iddia ettiğinde yayının öyküsünün geçerliliğini hemen sorguladı. Holmes, şehre her adım attığında sürekli olarak fotoğrafını çekiyor, bu yüzden eğer gizlice Cooper'la çıkıyor olsaydı, paparazziler muhtemelen A-listerleri yakalarlardı.

Bradley ve Katie’nin Eski Aşkları Yeni Romantizmiyle Başa Çıkamıyor mu?

Ancak, muhbir, Holmes ve Cooper’ın kız çocuk sahibi olma konusundaki bağlarını daha da ayrıntılı olarak açıkladı ve Akşamdan kalma yıldızı Suri Cruise ile tanıştı. Kaynak ayrıca Holmes ve Cooper'ın eski sevgililerinin sözde ilişkileri hakkında ne düşündüklerini açıkladı. Lady Gaga ve Irina [Shayk] şok olacak. Gaga, Irina'yı terk ettiğinde Bradley'nin onunla ilişkiye girmesini bekledi, 'dedi kaynak, Dedikoducu Polis Cooper açıklandı Gaga ile hiç çıkmadım . Habercisi daha sonra Holmes'un altı yıldır birlikte olduğu Jamie Foxx'un 'Katie'yi geri istediğine karar verdiği' için bu habere üzüleceğini söyledi.

Bradley Cooper 'Gizli Bir Şekilde' Tarihlenmemiş Katie Holmes

Dedikoducu Polis bir sözcüye ulaştı Dawson's Creek hikaye hakkında açıklama için oyuncu. Aktrisin temsilcisi hikayenin yanlış olduğunu ve Holmes'un Bradley Cooper'ı tanımadığını doğruladı. Holmes yeni bir adamla ilişki içindedir, ancak Cooper değildir. Oyuncu şu anda şef Emilio Vitolo Jr ile çıkıyor . Cooper'a gelince, aktörün bekar kaldığı ve Shayk ile kızına odaklandığı bildirildi.

Dedikoducu Polis tabloid’in yanlışlığına şaşırmadım, çünkü KB Holmes ve Cooper hakkında sık sık yanıldı. 2019'da Lady Gaga'nın Bradley Cooper’ın çocuğuna hamile . Değildi. Hiç çıkmıyorlardı bile. Çıkışta ayrıca Holmes iddia edildi Jamie Foxx ile ayrıldıktan sonra kendini aç bıraktı . Ayrıca doğru değil. Bu raporların hiçbiri doğru değildi. Dedikoducu Polis o zaman açıklığa kavuşturuldu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn Tarafından Fazla Plastik Cerrahi İçin Aranıyor mu?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Rapor: 'Zavallı' Prens Harry, Meghan Markle ile 'Kabus' Evliliğine Düştü

Tila Tequila 2021: Eski Gerçeklik Yıldızına Ne Oldu?

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.