'Ses' koçları 'öfkeli' değildi Mariah Carey yeni bir habere rağmen şarkı yarışmasında önemli bir danışman olarak işe alındı. Dedikoducu Polis münhasıran bu iddiayı düzeltebilir. Aksine, sadece Dedikoducu Polis bunun doğru olmadığını bir NBC içerisinden öğrendi, ancak Blake Shelton, Adam Levine, Jennifer Hudson ve Kelly Clarkson, Carey’in övgülerini söylemekten başka hiçbir şey yapmadı.

Göre Radar Çevrimiçi 'The Voice' daki koçlar 'öfkeli' Carey, programa 'kimse onun katılmasını istemediği' için işe alındı. Çoğu zaman itibarını yitiren web sitesi sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Görüşlerini özel olarak dile getirdiler ve hepsi NBC tarafından altüst edildi.' Blogun içeriden olduğu iddia edilen kişi, onu programda istemediklerini 'oybirliğiyle' sürdürmeye devam ediyor ve artık 'seslerinin önemli olmadığını düşünüyorlar.' Sözde bahşiş veren kişi ekliyor: 'Oynadığı şovlara getirdiği dram ve stresi istemiyorlar.'Sitenin yanlış bilgilendirilmiş 'kaynağı' da Hudson, Clarkson, Levine ve Shelton 'Zaten dört büyük ünlü olduğu için şovun bir danışman olarak başka bir ünlü isme ihtiyaç duymadığını' iddia ediyor. Tahmin eden kişi ayrıca Carey'in 'koç olarak daha fazla tam zamanlı' olmak istediğini ve programdaki görevini 'gelecek sezon koç olmak için' bir seçmeler olarak kullandığını iddia ediyor.

Hikayede o kadar çok yanlış var ki, nereden başlayacağınızı bilmek neredeyse zor. Başlangıç ​​olarak, makale Carey henüz şarkı dizisi üzerinde çalışmamış gibi, 'kimse onun katılmasını istemiyor' ve 'şovlara getirdiği drama ve stresi istemiyorlar' gibi ifadelerle kulağa geliyor. Ancak Carey, önümüzdeki haftanın bölümleri için görünüşlerini çoktan kaydetti ve bunlar yüzde 100 dramatik ve stressizdi.

Ve Carey'in 'gelecek sezon teknik direktör olmaya' eğildiği iddiası, benzer şekilde sitenin 'The Voice' hakkında ne kadar az şey bildiğini vurguluyor. Tam bir ay önce açıklandı John Legend, Sezon 16 için Shelton, Levine ve Clarkson'a katılacak. Ayrıca, 'Hero' şarkıcısı gelecek sezon seçmeleri için ortalıkta olmayacaktı çünkü Carey, Dikkatli Dünya Turunda olacak Bu zaman civarında.

Temel olarak, web sitesinin sahte anlatımını bulan kişi ödevini yapmadı. Yarışma dizisinin belirli yönleri hakkında yorum yapmamak NBC'nin politikası olsa da, şovla ilgili bir kaynak özellikle şunu söyler: Dedikoducu Polis , 'Herkes onu sevdi' ve 'çok heyecanlıydı.' Ama bize inanmayın. Koçlar, Carey’in 'The Voice' a katılımı hakkında fışkırtıyorlardı.

İçinde 'The Voice' dan YouTube videosu birkaç gün önce Clarkson, Carey onun ana danışmanı olduğu için 'çıldırdığını' itiraf etti. Aynı görüntüde, Shelton ona 'ikon' dedi ve eğer biri 'gezegendeki herhangi birinden bir tavsiye alırsa, eğer bir şarkıcıysan, Mariah Carey'i dinlerim' diye ifade etti. Ek olarak, Levine şarkı söyleyen süperstarına, 'Seninle çalışmak çok güzel' dedi, Hudson, Carey ile onun yanında işbirliği yapmanın 'şimdiye kadarki en sevdiğim' Ses 'anı olduğunu paylaşırken görülebilir. Bunlar, Carey'in birkaç bölüm için işe alındığı için 'öfkeli' insanlardan gelen pek de yorum değil.

Elbette, şarkı söyleme yarışması serisiyle ilgili hikayeler söz konusu olduğunda web sitesi o kadar güvenilir değil. Birçok yanlış rapor arasında Dedikoducu Polis basılan, 18 aydan daha uzun bir süre önce yanlış bir şekilde iddia edilen bir masaldı Shelton ve Gwen Stefani, 'The Voice' kameraları için ilişkilerini taklit ediyorlardı . Bu blogun düzeltmiş olduğumuz hatalarından bir diğeri de, yaklaşık bir yıl önce yanlış bir şekilde iddia edilmesiydi: Hudson, 'The Voice' dan 'kovuluyordu'. Belki de RadarOnline, siteyi 'The Voice' ile ilgili sahte bilgileri sürekli olarak besleyen kaynaklarıyla 'öfkeli' olmalıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.