Vin Diesel bırakmıyor hızlı ve Öfkeli Sahte bir tabloid raporuna rağmen dublörün komaya girmesine neden olan bir set kazasının ardından franchise. Film yıldızı olaydan anlaşılır bir şekilde sarsılsa da, seriyi bunun üzerine bırakmıyor. Dedikoducu Polis durumu düzeltebilir.

Geçen hafta dublör Joe Watts, filmin çekimleri sırasında ciddi bir kafa travması geçirdi. Hızlı ve Öfkeli 9 Bir platformdan atlarken bir güvenlik kablosu koptuğunda ve yere 30 metreden fazla düşmesine neden olduğunda. Watts o zamandan beri tıbbi olarak komaya alındı. Göre Küre Olay, Diesel'in eski ortak yıldız Paul Walker'ın trajik bir araba kazasında öldüğü zaman 'bulunduğu çok karanlık yere geri dönmesine' neden oldu.'Gördüğü şekilde, Hızlı ve Öfkeli sözde bir kaynak dergiye anlatıyor. 'Başkasına korkunç bir şey olmadan önce her şeyi kapatmak istiyor.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi ayrıca serideki dokuzuncu taksitin yapımcılarının 'Vin'in trajik olayla başa çıkıp işine geri dönebileceğini umduğunu' iddia ediyor, ancak onlar onun sonsuza dek uzaklaşacağından endişeleniyorlar.

Derginin durum hakkındaki açıklaması doğru değil. olmasına rağmen üretim Hızlı ve Öfkeli 9 geçici olarak durduruldu Geçen hafta sette meydana gelen kazanın ardından, ertesi gün çekimler devam etti. Diesel şu anda Mayıs 2020'de gösterime girecek olan film üzerinde çalışıyor. Devam filminin çekimlerinden sonra, oyuncu hemen çekime başlayacak. Hızlı ve Öfkeli 10 serinin son filmi olması bekleniyor.

Gazetenin anlatısının kanıtlandığı şekilde doğru olmamasına rağmen, Dedikoducu Polis Hala Diesel'e yakın bir kaynakla görüştü ve hikayenin yanlış olduğunu onayladı. Oyuncunun setteki trajediden duygusal olarak etkilendiğine inanmak makul olsa da, hızlı ve Öfkeli kapatılacak seri.

Kayda değer, bu ilk değil Dedikoducu Polis film serisini çevreleyen sahte bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldı. Yakın zamanda Küre Kardeş satış noktası, Star , haksız yere iddia ettiği için Dwayne Johnson ayrıldı Hızlı ve Öfkeli 9 çünkü Dizel filmi yönetmeyi talep ediyordu. Ancak Justin Lin, makale yayınlanmadan çok önce projeyi yönetmesi için seçilmişti. Johnson'a gelince, bunun yerine yan filmde başrol oynuyor Hobbs ve Shaw , bu hafta sonu sinemalarda. Magazin dergileri, popüler serinin perde arkasında neler olup bittiğine dair çok fazla bilgiye sahip değiller.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.