Vin Diesel sert adamlarla oynayarak bir kariyer yaptı. Xander Cage, Dom Toretto… Groot. Kişisel yaşamında çok yumuşaktır. Görünüşe göre, yapmayı en sevdiği şeylerden biri, piyasadaki en az 'sert adam' şeylerinden biri. Dungeons & Dragons'ı seviyor. Diesel, D&D oynayan tek Hollywood A-lister'ı değil. Stephen Colbert, Jon Favreau, Drew Barrymore ve Diesel’in dost hızlı ve Öfkeli yıldız Dwayne Johnson ayrıca rol yapma oyunu oynar.

Diesel, konu oyuna geldiğinde inek bayrağını dalgalandırmaktan asla korkmadı. İçinde XXX yıldız, D&D karakterinin adı 'Melkor' un karnına (sahte) dövme yapma fırsatını yakaladı. Oyuna olan aşkı da doğrudan filmine götürdü. Son Cadı Avcısı . Diesel ve senarist Cory Goodman ilk tanıştıklarında, Dungeons & Dragons'a olan karşılıklı sevgileri nedeniyle hemen vurdular. CinemaBlend, o sırada oyuncuya bunu sordu ve diyalog parçaları olduğunu doğruladı doğrudan bu sohbetten ve bir bütün olarak oyundan ilham aldı. Diesel'in D & D temalı bile vardı doğumgünü pastası birkaç yıl önce. Ne diyebilirsin, adam oyunu seviyor.Vin Diesel, Dungeons & Dragons'ı havalı hale getirme saldırısına liderlik etti

Yıllarca, D&D oyuncuları, zorbalığa uğrama korkusuyla rol yapma oyununa duydukları sevgiyi itiraf etmekte tereddüt ederek gölgede kaldılar. Ancak son birkaç yılda her şey değişti. Her seviyeden Sihirbazlar, Rogues, Rangers ve Clerics dolaptan (ve bodrumdaki dinlenme odasından) çıktı ve oyuna olan tutkularını ilan ettiler. Netflix gibi hit şovlar Yabancı şeyler Onu büyüledi ve Vin Diesel gibi sözde sert adamlar bile kediyi çantadan çıkardı.

Magazin dergileri Diesel’in D&D sevgisini anladı

Geçen yıl, Star iddia eden aptal bir rapor yayınladı Vin Diesel ve Mike Myers birlikte oynadı . Myers ayrıca oyunu büyürken oynadığını da itiraf etti. Tipik tabloid tarzında, satış noktası doğru olmayan bir hikaye uydurarak iki noktayı yanlış bir şekilde birleştiriyordu. Dedikoducu Polis tuhaf hikayeyi çürütmek için devreye girdi. Myers'ın temsilcisi o sırada bize makalenin 'saçma ve yanlış' olduğunu söylemişti.

Zendaya Coleman Brüder und Schwestern

Diesel’in oyundaki becerileri, 2015 yılında Geek & Sundry ile bir oyun oynadığında sergileniyordu.

Bu yüzden, bir dahaki sefere o 20 kenarlı ölüyü patlatıp yeni bir kampanyaya atladığınızda, Vin Diesel'i düşünün ve kendi inek bayrağınızın dalgalanmasına izin vermekten korkmayın.