Vin Diesel ve Jason Statham üzerinde kan davası yok hızlı ve Öfkeli uydurma bir tabloid habere rağmen imtiyaz sahibi. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Bu doğru değil.

Wie ist Bob Marly gestorben?

Yaygın olarak bildirildiği üzere, franchise'daki en son film setinde Diesel ve Dwayne Johnson arasında kötü kan vardı. Öfkeli Kaderi . Johnson'ın filmde başrol oynamaya karar vermesiyle çatışmanın arttığı bildiriliyor. hızlı ve Öfkeli kopup fırlamak Hobbs ve Shaw filmin çekilmesinde gecikmeye neden olan Hızlı ve Öfkeli 9 . Statham yan filmde Johnson'la birlikte rol aldı ama adı hiçbir zaman perde arkası dramına dahil edilmedi… şimdiye kadar.Göre Küre Statham, Diesel'in onu tüm gelecekten çıkardığını söyleyerek 'kaynıyor' hızlı ve Öfkeli filmler. ' Hobbs ve Shaw Sözde içeriden biri çıkışa, Jason için büyük bir başarıydı, ancak onun için devam eden bir anlaşma yok ve muhtemelen bu oranda olmayacak ”dedi. Vin onu soğukta bıraktı. Bu kavram tek başına baştan tamamen yanlıştır. Dizel, arkasındaki üreticilerden biri olmasına rağmen hızlı ve Öfkeli franchise ile hiçbir ilgisi yoktu Hobbs ve Shaw . Aslında, Diesel'in ilk etapta filmin çekilmesinden memnun olmadığına inanılıyor, bu yüzden bir devam filmini kapatma gücüne sahip olduğu fikri pek aklına gelmiyor.

Yine de, iddia edilen kaynak, 'Jason, durumları ve insanları manipüle etme biçimiyle Vin'in bir yılan olduğunu düşünüyor' diyerek devam ediyor ve Statham'ın 'kimseden emir almadığını ve Vin koşarken bile bu şekilde tutmaya kararlı olduğunu' ekliyor. minyonlarından mutlak sadakat talep eden bir mafya patronu gibi bir yer. ' Şüpheli haberci ayrıca, Taşıyıcı yıldız 'oyunun her versiyonuyla gelen dramadan çok yoruldu. F&F özellikle Vin'in her şey üzerindeki sert tutumu yüzünden dahil olduğu. Jason, milyonları kaybetmek anlamına gelse bile, her şeyden uzaklaşmaktan mutlu. '

Bu son ifade, derginin diğer sahte makalesi ile uyuşmuyor bile. Diesel, Statham'ı etkin bir şekilde franchise'ın dışına çıkardıysa, Statham tam olarak neden 'uzaklaşmak' istiyor? Magazin hikayesinin mantıksız olmasının ve yanlışlıklarla dolu olmasının nedeni, gerçek olmamasıdır. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve raporun tamamının 'tamamen yanlış' olduğunu onayladı.

Gerçekte olan şu: Geçen ay, Diesel ve Johnson’ın kan davası görünüşte sona erdi Johnson bir Instagram videosunda eski yardımcı yıldızına bir not verdiğinde. Johnson, 'Kardeş Vin'e desteğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Hobbs ve Shaw . ' Eski WWE yıldızı görünmeyecek olsa da Hızlı ve Öfkeli 9 , başka bir taksit için geri dönme olasılığıyla dalga geçerek videosunu sonlandırdı, “Ve tabii ki tüm yollar bir şeye çıkar. Yakında görüşürüz Toretto.

Neueste Nachrichten zu Blake Shelton und Miranda Lambert

The Küre ünlülerin kavga etmemesinden hoşlanmıyor, bu yüzden magazin dergisi, kendisinin ve Johnson'ın barış yapmasının ardından Diesel'i Statham ile karşı karşıya getirmeye karar verdi. Senaryonun doğruluğu yok. Statham’ın geleceğine gelince hızlı ve Öfkeli imtiyaz, bir Hobbs ve Shaw devamı tartışılıyor ama henüz resmi bir şey yok. Serinin 10. taksitinde hem Statham hem de Johnson'ın yer alması da mümkün görünüyor. Ne olursa olsun, Diesel ve Statham'ın savaşta olduğu fikri doğru değil.

Kayda değer Küre popüler franchise ve yıldızları hakkında sıfır içgörüye sahip olduğunu zaten kanıtladı. Temmuz ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Diesel istifa ediyordu hızlı ve Öfkeli filmler Bir dublörün yaralandığı sette meydana gelen bir kazanın ardından. Gerçekte, oyuncunun güvertede iki devam filmi daha var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.