Öfkeli Kaderi birlikte yıldızlar Vin Diesel ve Charlize Theron varolmayan bir ünlü davası yaratmaya çalışan yeni bir tabloid raporuna rağmen, anlaşmazlık yok. Dedikoducu Polis sadece durumu açıklığa kavuşturabilir.

Son sayısı TAMAM MI! Aktrisin yeni üzerinde Diesel ile çalışmaktan 'kesinlikle nefret ettiğini' söyleyen şüpheli bir kaynaktan alıntı yapıyor Hızlı ve Öfkeli devam filmi çünkü sözde sette ona patronluk tasladı. 'Charlize için arkadaş canlısı, hatta kibar değildi' diye ekliyor içeriden şüpheli. 'Ona nerede duracağını ve satırları nasıl okuması gerektiğini söylerdi ... Charlize bir daha asla onunla çalışmak istemez.'Fakat Dedikoducu Polis Filmin prodüksiyonunda yer alan ve bize özellikle magazin hikayesinin 'tamamen doğru olmadığını' garanti eden güvenilir bir kaynakla görüştü. Aslında, bu sahte kan davası görünüşte uydurulmuştu çünkü Theron kısa süre önce rol arkadaşıyla ekrandaki öpüşme becerileri hakkında alay etti.

Andrew Garfield aus Emma Stone

Diesel bu ayın başlarında yaptığı bir röportajda filmde Theron ile dudaklarını kilitlemekten 'kesinlikle şikayet etmediğini' söyledi, ancak daha sonra rol arkadaşının 'Ellen DeGeneres Show' da öpüştüğü bir görünümde şaka yaptı. ölü bir balık. ' Diesel, bu haftaki talk show bölümünde konuk oyuncu olarak karşısına çıkarken öfke uyandırarak yoruma yanıt verdi.

Angelina Jolie und Ethan Hawke

Derginin temelsiz dramlar uyandırmaya çalışmasına rağmen, yıldızların birbirlerine şakacı vuruşları açıkça iyi huyluydu. Piyasanın sahte hikayesi, Diesel ve Dwayne Johnson'ın filmin prodüksiyonu sırasında kafa tuttukları haberlerinden yararlanma çabası olabilir, ancak kendisi ile Theron arasında böyle bir anlaşmazlık yaşanmadı.

Aslında bu ilk değil Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! oyuncuyu başka bir ünlüyle keyfi olarak karşılaştırmak için. Daha önce yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmıştık. Theron, Angelina Jolie ile kan davası içindeydi . Dedikoducu Polis ayrıca derginin kardeş yayınını da düzeltti, Star yanlış rapor ettikten sonra Theron ve Michelle Rodriguez sette kavga ediyorlardı nın-nin Öfkeli Kaderi . Aktrisin son iddia edilen tartışması da aynı derecede hayali.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.