Ne zaman Paul Walker üretimin ortasında öldü Öfkeli 7 , oyuncu kadrosu ve mürettebat üzerine şiddetli bir solgunluk düştü, ancak hiç kimse bundan daha derinden etkilenmedi Vin Diesel . İki oyuncu, filmde çalışırken yakın arkadaş olmuştu. hızlı ve Öfkeli imtiyaz ve bu kayıp Diesel'i derinden kesti. Film neredeyse tamamlanmış olsa da, XXX aktör ciddiye aldı her şeyden uzaklaşmak.Paul Walker’ın zamansız ölümü Vin Diesel’i çok etkiledi

Walker, bir yolcu olarak bindiği arabanın 2013 yılında tek bir araba çarpışmasına karışmasının ardından öldü. Ani geçişi, onun için şok oldu. Öfkeli 7 Kostarlar, ancak Diesel özellikle kalbi kırılmıştı. İçinde ile röportaj Çeşitlilik Diesel, arkadaşının ve rol arkadaşının ölümünü duyduktan sonra haftalarca evinden ayrılamayacağını açıkladı. Diesel, 'Bir uçağa bindim ve prodüksiyona çekim yapamayacağımı söyledim, sırf her şeyi iptal etmek için,' dedi Diesel. Filmi bitirmek için sete dönme fikri onu duraklattı. 'Korku vardı' diye hatırladı. 'Böyle kırık bir kalple Dom'u oynamayı bitirebilir miyim?'NBC Universal'in başkan yardımcısı, Diesel'i filmi tamamlaması için ikna etmeye çalıştı. Sonunda, Diesel'i sete geri döndüren sonuçta Walker'dı. Paul'ün gerçekten yapmamı isteyeceği şeyin bitirmek olduğunu düşündüm. Ben de öyle yaptım. ' Sırf sete dönmüş olması acının sona erdiği anlamına gelmiyordu. En zor kısım henüz gelmemişti.

Oyuncu, sete duygusal bir dönüş yaptı

Sete dönmesinin ilk gününde Diesel, 1970 Dodge Charger'ında oturduğu ve Jason Statham’ın karakterine sokak yarışına meydan okuduğu bir sahne çekiyordu. Bu Diesel'in karakteri için gerçekten zor bir adam anıydı ama karakterin arkasındaki aktör parçalanıyordu.“Üç kutu mendil içinden geçtim ve kendimi çok kötü hissettim. Çok utandım. Her zaman diğer oyuncuların saygı duyduğu türden bir oyuncu olmuştum. Sadece çok başarısız oluyordum. ' Diesel burnunun ve gözlerinin damlamasını durduramayacağını anladığında, 'tüm sıvıları dışarı çıkarmaya çalışmak' için setten çıkmak zorunda kaldı. Bu deneyimi 'çekmek zorunda kaldığım en zor film' olarak nitelendirdi. Bununla birlikte, oyuncunun yüzleşmesi için hala zor sahneler vardı.

Diesel, Walker’ın karakteri Brian O’Conner’ın da dahil olduğu çekimleri bitirmesi gerekiyordu. Şans eseri, Walker’ın iki erkek kardeşi Caleb ve Cody, kardeşleri için vücut çiftleri gibi davranmak için devreye girdiler. Başka bir aktör olan John Brotherton da geç aktör için yer aldı. Bilgisayar teknolojisinin yardımıyla, öncülüğünü Peter Jackson’ın oluşturduğu Weta Studio’nun yaptığı, Yüzüklerin Efendisi 'Gollum, Walker’ın yüzü stand-in oyuncularının yüzlerine empoze edildi. Diesel, 'Kardeşlerinin mirasına yardımcı olmak için orada olmaları çok sevindiriciydi,' dedi, ancak bu deneyim Diesel’in zaten gergin olan duygularına ağır bir zarar verdi.

Film bir vedadan daha fazlasıydı

'Dünyada hiç kimse sana kalbinin yasını tuttuğu birinden nasıl davranacağını öğretemez. Bu, ebeveynini kaybetmiş birinden onu tekrar tekrar oynatmasını ve orada bir boşluk yokmuş gibi yapmasını istemek gibi bir şey. ' Yine de, Diesel sebat etti ve sonuç, Walker için bir anısına dokunaklıydı. O tarihe kadarki tüm projeleri arasında en çok bu filmle Diesel gurur duyuyordu. 'Bazı yönlerden film gibi hissettirmiyor,' dedi. Daha fazlası gibi geliyor. Sonuçta, bu adamlar sadece oyuncu kadrosu değil, aynı zamanda bir aile.Magazin dergileri, sorunları satmak için genellikle sette gerçekleşen perde arkası dramları hakkında hikayeler uydururlar. The Küre iddia edildi Diesel ve Statham kavga ediyordu Dizel, iddiaya göre Statham'dan memnun değildi. Hobbs ve Shaw üzerinde hiçbir yaratıcı kontrolünün olmadığı. Buna karşılık Statham, Diesel'in karakterini kestiği için öfkeliydi. Hızlı ve Öfkeli 9 . Dedikoducu Polis Hikayenin tamamen yanlış olduğuna dair şüphemizi doğrulayan duruma yakın bir kaynakla görüştük.

ist Katie Holmes, die ein Baby hat