Victoria Beckham ve David Beckham yeni bir magazin haberine rağmen 20. evlilik yıldönümlerinden önce boşanmıyorlar. Dedikoducu Polis sadece bölünmüş söylentileri çürütebilir. Çiftin sözcüsü, onlar için gerçek olmadığına dair bize güvence verdi.

Göre KB ancak Beckham'lar, 4 Temmuz'daki 20. evlilik yıldönümlerinden yalnızca bir ay önce ciddi bir evlilik krizi geçiriyorlar. 'Çıkışa söyler. 'Açıkçası, fişi çekmiş olsalardı herkes için üzücü olurdu ... Ama dürüst olmak gerekirse, bu pek çok insanı şaşırtmayacak - son derece uzun süredir büyük sorunlar yaşıyorlar' diyor isimsiz. muhbir.Birincil mesele, her zaman ayrı geçirilen her zaman, diyor magazin gazetesinin sözde kaynağı, kocası Miami'de futbol projelerine konsantre olarak vakit geçirirken Victoria'nın moda işine nasıl odaklandığına dikkat çekiyor. Sözde içeriden biri, 'Her ikisi için de hayatlarının bu noktasında bir bölünme en iyi senaryo olabilir' diye ekliyor. 'Sanki bu onlar için ipi kesip kendi yollarına gitmek için bir sıçrama tahtası olabilir.'

Oradan, görünüşte uydurulmuş olan kaynak, çiftin dört çocuğunun ebeveynlerinin boşanma kararı aldığını bildiklerini ve zaten taraf seçtiklerini iddia ediyor. En büyük oğulları Brooklyn, 20 ve yedi yaşındaki kızları Harper'ın annelerinin köşesinde olduğu söylenirken, 16 yaşındaki oğulları Romeo ve 14 yaşındaki Cruz'un babalarına sadık kaldığı söyleniyor.

Gazetenin raporu tamamen anonim ve izlenemeyen bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Beckhams adına konuşma yetkisine sahip bir temsilciye ulaştı. Victoria’nın sözcüsü, yaklaşık 20 yıllık eşlerin yıldönümlerinden önce bir bölünmeye gitmeyeceklerini garanti etti. Derginin bir evliliği ve bir aileyi parçalama girişimi tamamen temelsizdir.

O esnada, Victoria, tüm ailenin birlikte olduğu bir Instagram fotoğrafını paylaştı Miami'de geçen hafta sonu. David aynı fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı ve şöyle yazdı, 'Teşekkür ederim Miami ne güzel bir hafta, özel anılar yaratıyor ...' Beckham'ların evli bir çift olarak yirmi yılı kutlamaya hazırlanırken güçleneceği açık. Maalesef bu ilk defa olmaz KB çifti arasında var olmayan sorunlar yaratmaya çalıştı.

Geçen yıl, Dedikoducu Polis haksız yere hak iddia ettiği için dergiyi çağırdı David ve Victoria 'şimdiye kadarki en büyük kavgalarını' yaptı 'başıboş gözünün' üzerinden. Bundan kısa bir süre önce, tabloid'in iddia ettiği haberi çürütmüştük. David ve Victoria 'ayrı yaşıyorlardı.' Evliliklerinin durumu hakkındaki bu son makale kurgudan başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.