David ve Victoria Beckham 1999'dan beri evliler, ancak bir çıkış, iki süperstar arasında sorun çıktığını söylüyor. Kilitlemeler hâlâ devam ederken, Victoria’nın kocasıyla ilgili endişelerinin bir kısmının sorumlusu artık Instagram gibi görünüyor. İşte bildiklerimiz.

David Beckham Çok Dost Oluyor

Yeni fikir eski Spice Girl'ün, en yeni arkadaşı Jennifer Aniston'dan “giderek daha fazla rahatsız” hissettiği için kocasını yakından takip ettiğini bildirdi. Beckham'dan bir kişi, 'Victoria, Jen'in paylaşımlarını sürekli olarak nasıl beğendiğini görüyor, ayrıca ona yıllarca zararsız bir şekilde aşık olduğu açık bir sır - ya da öyle diyor.'Zaten güvensiz olan Victoria için bu hiç hoş değil. Amerika'ya geri dönüyor ve Miami ve Los Angeles'taki David'e kendilerini atacak olan tüm kadınlar - burada tecrit sona erdiğinde iş ortaklarıyla bolca zaman geçirecek. ' Çıkış ayrıca, Aniston'ın 'David’in büyük bir hayranı olduğunu ve onun seksi Instagram paylaşımlarını düzenli olarak beğendiğini' not etmeye özen gösteriyor. Ardından tabloid, Victoria’nın eyalet tarafındaki planlarından birkaçını ortaya koyuyor - oğlu Brooklyn’in düğününü planlamak ve görünüşteki kıskançlığına dönmeden önce eğlence kariyerine yeniden başladı.

'David'e güvendiği ve Jen'in asla evli bir adamı takip etmeyeceğine dair sözüne güvenmesine rağmen, bu sadece yanlış hissediyor ve onu ürkütüyor,' diye ekliyor muhbir, futbol simgesinin Aniston'ınkine 'yaklaştığını' savunuyor. en iyi arkadaş ve Arkadaşlar başrol oyuncusu Courteney Cox o ve David göründükten sonra içinde Modern aile birlikte. 'David tüm ilgiyi seviyor ve Courteney ile yakınlaştığından beri Jen ve arkadaş grubuyla bir araya gelmekten bahsediyor' diye sonuçlandırıyor içeriden. 'Ama bu noktada yine de Posh’un cesedinde olacak!'

Beckham'larda Neler Oluyor?

Kabul etmeliyiz ki, tabloid bir Arkadaşlar David Beckham ile Hangout olmayacak, ama kesinlikle Victoria yüzünden değil. Bunun nedeni, David, Courteney Cox ve Aniston arasındaki bağlantı için bir dayanak olmamasıdır. Cox ve David’in minyatürü Modern aile sadece buydu - gülmek için kısa bir sahne. Dedikoducu Polis Victoria yazan bir söylentiyi çürütmek zorunda kaldı sahnenin üzerinde kocasının üzerinde yürüyordu İlk çıktığında, bu son hikayede sahte hikayenin yeniden ortaya çıktığını görmek utanç verici.

Instagram, bağlantılar için derin bir anlam ifade eden bir kaynak değildir ve sosyal medya platformuna katıldığından beri Aniston’un binlerce gönderisi beğendi. Ve eski futbolcunun sevdiği 'seksi özçekimler', sevgi dolu karısı da dahil olmak üzere ailesiyle olanlardan. Bunun dışında gerçekte ikisini birbirine bağlayan neredeyse hiçbir şey yok. Standart Instagram gönderilerini beğenmek skandal değil en az miktarda. Bu, Victoria'ya yönelik bir dizi cinsiyetçi saldırının sonuncusu gibi görünüyor.

Yeni fikir Victoria'yı her zaman başka bir kadının kocasını çalacağını düşünen panikli ve güvensiz bir kadın olarak tasvir etmeye tam anlamıyla hazır görünüyor. Çıkış, onun kocasının yeni asistanı yüzünden çıldırıyordu birkaç ay önce ve ona kızgın başka bir kadınla bir reklamda oynamak ondan önceki yıl. Çift gayet iyi gidiyor , yakın zamanda evde güvenle bir randevu gecesinin tadını çıkarmış. Yeni fikir bu inanılmaz derecede zayıf hayran kurgusunu yayınlamayı bırakması gerekiyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: 'Ağır' Heather Locklear’ın Kilo Alımının Sorumlusu Ayıklık, Nişanlıyla Yaşanan Gerginlik

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?

Kellyanne Conway, genç kızı Claudia'nın üstsüz fotoğrafını Twitter'a göndermekle suçlandı

George Clooney, Amal Tarafından '570 Milyon Dolar' Boşanma Ültimatomu Verdi?

Rapor: Whoopi Goldberg 'Zorbalık' 'The View' Konulu Sunumları Yapıyor, 'Molaya' Zorunlu Olabilir

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.