Dır-dir Victoria Beckham öfkelenmek David Beckham Kadın asistan tutmayı tercih ediyor mu? Bu, ünlü çift için ciddi bir güvensizliğin işareti olur. Dedikoducu Polis tam hikayeye sahip.

Victoria Beckham’ın En Kötü Kabusu Gerçekleşti

Göre Yeni fikir , Victoria mutsuz 'Kocasının yeni sağ kolu hakkında,' Loulou Dundas. Magazin gazetesi, eski baharatlı kızın 'yüzeyin altında öfkeyle kürek çeken bir ördek gibi' olduğunu söylüyor, bu da beklemediğimiz etkileyici bir görüntü. Her neyse, Dundas, Victoria'yı 'güvensiz' hissettiren 'aristokrat bir geçmişe' sahip.Korkusu, 'David’in flört etmesi ve eski asistan Rebecca Loos ile ilişkisi yüzünden evliliklerinin neredeyse mahvolduğu' zamandan da kaynaklanıyor. David “ona güven vermek için elinden geleni yapıyor” ama Victoria hâlâ sersemlemiş durumda. Bu tabloid, amacına ulaşmak için yalnızca spekülasyona ve on yıldan fazla eski bir hikayeye dayanıyor. Dedikoducu Polis bu uzun hikayeyi çürütebilir.

Bu makalenin çoğu, yalnızca bir Günlük posta makale Dundas'ın işe alınmasıyla ilgili. Dundas, bu tabloid'in ima ettiği gibi kişisel bir asistan olmayacak. David Beckham Ventures'ın iletişim sorumlusu olacak. Muhtemelen Beckham'a yakın mesafede çalışmıyor ve işinin çoğunu Adidas gibi markalarla yapacak. Kişisel asistanı olsa bile, Victoria'nın 'aristokrat geçmişi' konusunda 'güvensiz' hissedeceğini varsaymak için hiçbir neden yok.

Beckham'lar Oldukça Mutlu

Victoria ve David Beckham gayet iyi. Her ikisi de iş ortağı ve Instagram'da çok aktif. En son olarak yeni güneş gözlüklerini tanıtmak için David ile ayda bir kez bir fotoğraf paylaşıyor.

https://www.instagram.com/p/CEcF6uSpSr7/?utm_source=ig_web_copy_link

Bunun gibi fotoğraflar, ilişkinin iplerle devam ettiği fikrini paramparça eder. Bu tabloid, Victoria'ya inanmanı sağlardı, kendi moda şirketinin başkanı ve dünyaca ünlü kayıt sanatçısı, kıskançlık ve güvensizlikten başka bir şey değildir. O değil ve bu sahte bir rapor.

Rebecca Loos Olayı ve Diğer Söylentiler Üzerine Bir Not

Loos hikayesine gelince, Beckham hile hikayesini ' gülünç ”Dedi ve evlilik için ciddi bir tehdit oluşturduğuna dair hiçbir kanıt yok. Victoria tabloid beslenme çılgınlığını söyledi çifti daha sıkı yaptı : 'Yaşadığımız her şeyden daha güçlü ve daha mutlu çıktık.' Bu, bu noktada kadim bir tarih ve Beckham bir kadını her işe aldığında, Victoria'yı ne kadar korkutacağına dair hikayelere ihtiyacımız yok. O yoluna devam etti ve magazin dergisi de gitmeli.

Dedikoducu Polis rutin olarak büstler Yeni fikir yanıltıcı hikayeler için. Bu tabloid, Victoria'nın yakında gelini olacak olan Nicola Peltz ile tartıştığını söyledi. hangi kraliyetler davet edecek Peltz’in düğününe. Bir yıl önce Victoria o kadar güvensizdi ki bir TV reklamında kıskançlık David'in bir damat oynadığı yer. Bu ne kadar az saygı göstermiyorsa Yeni fikir Victoria Beckham için var, o zaman ne olacağını bilmiyoruz.

Bu tabloid, kıskanç çiftler hakkında hikayeler yayınlamayı çok seviyor. Julia Roberts’ın kocası bir zamanlar ona kızmıştı Matthew McConaughey ile flört etmek bir masada asla bitmeyen bir şey okuyun. Jennifer Aniston üzüldü Brad Pitt, Margot Robbie ile arkadaş oluyor Aniston'ın Pitt ile çıkmadığını düşünürsek bu iki kat daha saçma. Magazin dergileri, kıskançlığın haklı olup olmadığına veya var olup olmadığına bakılmaksızın, kıskanç çiftlerin hikayelerini sever.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist Shaquille o'neal Dating