Baharat Kız mı Victoria Beckham ile evliliğine biraz 'baharat' katmaya çalışıyor David Beckham ? Bu, magazin dergilerinde dolaşan son söylenti. Dedikoducu Polis ancak müstehcen iddiayı çürütebilir.

Göre Sıcaklık Beckham'lar geçen yıl satın aldıkları Cotswolds malikanesinde “kendi iç giyim odalarını” yarattılar. Özellikle 'seksi iç çamaşırlarını, geceliklerini ve diğer eşyalarını saklamak için odaya PS60.000 [veya 83.000 $] sıçrattıkları' iddia ediliyor. İngiliz dedikodu dergisine göre, 'Açıkçası, dört çocuğunun sınırlarının dışında, bu nedenle çift, istenmeyen ziyaretçileri durdurmak için kapıya bir güvenlik tuş takımı taktı.'

ist Bradley Cooper jetzt mit Lady Gaga

Çıkış, odanın 'evliliklerindeki kıvılcımı sürdürmek istediği için Posh’un fikri' olduğunu iddia etmeye devam ediyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Elbette Vic, David'in onu dikkate almaya devam etmesini istiyor ve seksi olanı geri getirmeleri gerektiğine karar verdi. Hatta yıllarca sakladığı bazı eski Spice Girls kıyafetlerini inceliyor. ' Yayının varsayılan kaynağı, 'kısa elbiselerin' 'süper sıcak' olduğunu ve David'in 'favorileri' olduğundan, onu onlarla 'hayran bırakmaya' odaklandığını iddia ediyor.

Hatta gazetenin makalesi 'Posh:' David Ona Neyin Vurduğunu Bilmeyecek! 'Manşetinde bile yer alıyor. Dahası, dergi 'evliliklerine biraz daha fazla renk katmayı umduğunu' iddia ederken, Dedikoducu Polis Çifte gerçekten yakın olan hiçbir 'içeriden' hiçbirinin dedikodu medyasıyla bu tür konuları tartışmayacağı söylendi. Yakın çevrelerindeki hiç kimse sözde 'iç çamaşırı odası' hakkında hiçbir şey açıklamaz.

Aslında, Sıcaklık çifti hakkında çirkin gerçek dışı iddiaları yayınlamak için yıllarını harcadı. Örneğin, araştırmamız sırasında, Dedikoducu Polis Beckham'ların bir dağılmanın eşiğinde olduğunu kuvvetle ima eden aşağıdaki 2010 kapağını ortaya çıkardı. Ve geçen Ağustos ayındaki bir sayının ön yüzünde (yine aşağıda), okuyuculara 'peri masalının' 'bittiğini' söylendi. Tabii ki, sekiz yıl önce ayrılmadılar ve geçen yaz da bölünmediler. Ve Victoria artık evliliklerini 'renklendirmeye' çalışmıyor. Geçen bahar ilişkilerinin sırlarını tartışırken Victoria, 'David ve ben birlikte çok eğleniyoruz' dedi. Onu aniden “kıvılcımı” canlı tutmaya çalışmasına sevk edecek hiçbir şey değişmedi. Her şey yolunda.

(Sıcaklık)

Gewinner des Rock of Love

(Sıcaklık)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.