Yapar Victoria Beckham onun oğlundan endişelen Brooklyn kayıp bir ruh mu? Dedikoducu Polis söylentiye yakından bakıyor. İşte bildiklerimiz.

ist shaq mit hoopz verheiratet

Brooklyn Beckham Kayıp Bir Neden mi?

'Kayıp Ruh' Brooklyn İçin Posh Fears 'adlı kitabın dramatik manşeti Sıcaklık ’In son makalesi. Çıkış, David ve Victoria Beckham'ın en büyük oğlu olduğunu söylüyor. Nicola Peltz ile nişanlandı , sosyal medyadaki son paylaşımları nedeniyle bazı eleştirilerle karşılandı. Son zamanlarda model büyük bir sırt dövmesi ortaya çıkardı nişanlısının şerefine, bu, özellikle bazı tartışmalara neden olan Piers Morgan için Beckham’ın sanatıyla alay etti 'bir sürü saçmalık' olarak. Dergi, Beckham’ın ebeveynlerinin oğullarının gönderdiği herhangi bir şeyi 'açıkça desteklediğini' söylerken, artık onun kendisine değil de Peltz'e çok fazla odaklandığından korktuklarını söylüyor.Bir kaynak, 'Victoria, Brooklyn’in kariyerine ve markası ona yardım etmeye ve uzmanlara erişim sağlamaya o kadar çok şey kattı ki, çalışanları sürekli olarak fırsatlar bulmaya ve potansiyelini ortaya çıkarmaya çalışıyor' diyor. Ama şimdi Nicola'ya sarıldı ve ikisi de sanki güzel olmak bir işmiş gibi etrafta uçuşuyorlar. Vic'in en büyük korkusu, yaşam amacı ve planları olmadığı için Nicola'nın ondan sıkılmasıdır. Şu anda sahip olduğu tek şey o. O, Nicola'nın bir uzantısı haline geldi ve hem Vic hem de David bunun sona ermesinden ve biraz da kayıp bir ruh haline gelebileceğinden endişeleniyor. '

Victoria ve David Beckham Endişeli mi?

Muhbir, eski Spice Girl ve futbol yıldızının en büyük oğulları ile sohbet etmek onu daha bağımsız olması için nazikçe ikna etmek. Ama Brooklyn tamamen aşık ve başkalarının ne düşündüğünü umursamıyor. Nicola varsa kendi arkadaşlarına ihtiyacı yok ”diye ekliyor içeriden. Yayın ayrıca David ve Victoria Beckham'ın aynı zamanda bir fotoğrafçı olan Brooklyn Beckham'ın futbolu sürdürmekten vazgeçip babasının yeni takımı Inter Miami CF'ye dahil olmasını görmek istediğinde 'gizlice' rahatladıklarını ifşa ediyor. Yine de içeriden birisine göre, uzun süredir çift olan çift, Peltz ile işler yolunda gitmezse ne olacağını görmek için endişeli.

Ancak çıkış, Brooklyn'in ebeveynleri kadar endişeli olmadığını söylüyor. Nicola ile tanışmak, Brooklyn'in başına gelen en iyi şey ve herkesin onu ne kadar sevdiğini bilmesini istiyor. İnsanların fışkıran direkleri veya dövmeleri için onunla alay etmesini umursamıyordu. Babasına çok saygı duyuyor ve kendisi gibi olmak ve kendisi gibi gençken her şeyi yapmak istiyor. Ancak bu her zaman böyle yürümez, ”diyor isimsiz tipster.

Finalisten der ersten Staffel von Ink Master

Kaynak, Beckham'ın sponsorlu Instagram gönderilerinden ve fotoğraf çalışmalarından 'iyi para' kazandığını ve bunun onun için yeterince iyi olduğunu ekliyor. Yine de içeriden biri, ailesinin Brooklyn'in mutlu olmasını istediğinde ısrar ediyor, ancak 'yolda bir çarpma olursa Brooklyn'in çok sert vurulacağından endişe ediyorlar.'

Dedikoducu Polisin Hikayeye Bakışı

Dedikoducu Polis yaşı ne olursa olsun hiç kimsenin çocuğu için endişelenmeyi bırakacağından şüphe duymaz. Ama Brooklyn Beckham'ın sırf dövme yaptırdığı için 'kayıp bir ruh' olduğunu iddia etmek biraz abartılı. Dürüst olmak gerekirse, tabloid, Piers Morgan'ın şovundaki genç model hakkında söylediklerini geri çekiyor. Gerçekte, ebeveynlerinin yeni mürekkebi hakkında ne düşündüklerini bilmiyoruz, ancak Nicole Peltz ile olan ilişkisini desteklediklerini biliyoruz.

Haftalar önce, Victoria Beckham gelecekteki kayınvalidesinin doğum günü için tatlı bir mesaj paylaştı sosyal medyada. Görünüşe göre, Beckham'lar oğullarının partner seçiminden ve hayatından oldukça memnunlar. Artı, Sıcaklık en güvenilir çıkış noktası değil. Dedikoducu Polis Victoria Beckham'ı haber yaptığı için daha önce gazeteyi basmıştı pahalı bir makyaj yapmayı planladı oğlunun düğünü ve Beckhams'ın jet sosyete yaşam tarzlarını kaybedeceklerinden korkuyorlardı . Gerçekte, magazin dergisinin Beckhams hakkında bir fikir sahibi olduğundan bile şüpheliyiz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn Tarafından Fazla Plastik Cerrahi İçin Aranıyor mu?

ist Ellen Degeneres wirklich verlassen ihre Show

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Rapor: 'Zavallı' Prens Harry, Meghan Markle ile 'Kabus' Evliliğine Düştü

Tila Tequila 2021: Eski Gerçeklik Yıldızına Ne Oldu?

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.