Tabloid dünyası salladı Jada Pinkett Smith kocasını getirdiğinde Will Smith onun talk-show'una Kırmızı Masa Sohbeti . Bu bölüm o kadar başarılıydı ki bir spin-off yaratmış olabilir. Dır-dir Victoria Beckham şovun İngiliz versiyonuna ev sahipliği yapacak David Beckham Dilekleri? Dedikoducu Polis araştırır.

'Posh, Evlilik Sırlarını Dökecek mi?'

Göre Sıcaklık , Beckham'ın Birleşik Krallık sürümüne ev sahipliği yapması bekleniyor. Kırmızı Masa Sohbeti 'Jada, Vic'in Birleşik Krallık pazarı için bariz bir seçim olduğunu düşünüyor,' çünkü ikisi 'Beckham'lar LA'da yaşadığından beri yakınlaştı.' Talk şovun 'oldukça şok edici ifşaatlar' ile ün kazanmasıyla, Beckham'ın onun evlilik sırları . 'Heyecanlanmayan bir kişi, kaynakların 'Vic'in kendi evliliklerinden bahsettiğini öne sürdüğünü' söyleyen David'dir. Tabloid, Victoria'nın bunun tersini hissettiğini ve 'mücadelelerini anlatabilmek istediğini' söylüyor. Makale, Victoria'nın “hikayesine sahip olmak istiyor ve bunun mükemmel bir fırsat olduğunu düşünüyor.

Wie groß ist Keven Hart?

Beckham ve Smith Gerçekten O Kadar Yakın Değil

Beckham ve Smith pek yakın değiller. Smith's gazetesinin Beckham's ile birlikte sunduğu fotoğraf sadece 2007 yılına ait değil, aynı zamanda iki çiftin birlikte çekilmiş tek fotoğrafı. Bu arada, Katie Holmes ve Tom Cruise bu fotoğraftan az önce kesildi. Neden onları keselim? Fotoğrafın daha güncel görünmesini sağlamak ve Smith ve Beckham'ı daha yakın göstermek için.

Kirli Çamaşır Şovu Değil

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var: Kırmızı Masa Sohbeti münhasıran yer değil hava kirli çamaşır . Çoğu bölüm daha çok akıl sağlığı, ırkçılık veya cinsel travma konularını ele alıyor. Bir ilişkide drama olsa bile, Smith tarihsel olarak her ikisi de çiftin üyeleri. Tüm bunlar, Victoria kendi başına olsaydı Kırmızı Masa Sohbeti David gemide olmadan gerçekleşemezdi.

jessica biel und justin timberlake ehe

Beckham Masaya Gelmiyor

Victoria Beckham hiç misafir olmadı Kırmızı Masa Sohbeti ne de yeni bir versiyonunu barındırması istenmedi. Gösteri Facebook Watch'ta olduğu için uluslararası olarak izlenebilir. Bu, İngiliz versiyonu anlamına gelir Kırmızı Masa Sohbeti iyi olurdu Kırmızı Masa Sohbeti . Bu hikayenin tipik tabloid her şeyi anlatan hikayesine küçük bir dönüş yapmaktan başka hiçbir kafiye ya da nedeni yok.

Diğer Sahte Her Şeyi Göster

Dedikoducu Polis Bu tabloid, 2018'de Angelina Jolie'nin bir dizi TV röportajları eski Brad Pitt hakkında. Ashton Kutcher'ın misilleme niteliğinde her şeyi anlatan röportajlar yapacağını iddia etti. eski Demi Moore'u hedef alıyordu . Bu intikam röportajları asla gerçekleşmedi ve kirli çamaşırlar asla yayınlanmadı.

Beckham'a Saygısızlık

Gelince Baharat Dünyası yıldız, bu tabloid sık sık onu olabildiğince kibirli ve bencil biri yapıyor. O alacaktı 65.000 $ makyaj oğlunun düğününden önce gelini geride bırakabilsin diye. Yıkılmıştı ki düğünü planlayamadım COVID-19 yüzünden istediği gibi. Bu tabloid'in 'Wannabe' şarkıcısına karşı bir kan davası var, bu yüzden asla doğru olmadıkları için kaynaklarına güvenilmemeli.

Güncellenmiş bir sürümü yok Kırmızı Masa Sohbeti çalışmalarında yeni bölümler yayınlanmaya devam ediyor. Beckham, aile ve modadan oluşan zaten çok yoğun olan programına sadık kalacak.

Sorgfältig gezeichneter Preis ist richtig

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.