Dır-dir Victoria Beckham oğlunun nişanlısını ve annesini yeniden sahneye koymayı mı planlıyorsunuz? Bir tabloid, eski şarkıcının Brooklyn Beckham’ın yaklaşan nikahları için pahalı bir makyaj yaptığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.Victoria Beckham’ın Kapsamlı Makyaj Planları

Brooklyn Beckham kısa süre önce kız arkadaşı Nicola Peltz'e evlenme teklif etti. Genç çiftin düğün planları açıklanmasa da, tabloid Sıcaklık Beckham’ın annesinin kendisini özel güne şimdiden hazırladığını ilan ediyor. Dergi, Victoria Beckham'ın aktrise en büyük oğlunun düğünü için en iyi şekilde bakmaya 'kararlı' olduğunu iddia ediyor. Çıkış, şarkıcının sadece gelini değil, aynı zamanda gelinin annesi Claudia Heffner Peltz'i de alt etmek istediğini iddia ediyor.Vic spot ışığında olmaya alışmış ama Claudia tarafından sahneleneceğine dair korku var. Instagram'daki resimlere bakıyor ve Claudia'nın kendisinden 20 yaş büyük olduğuna inanamıyor ”, sözde içeriden biri dergiye sızdı. İsimsiz ihbar, Victoria'nın Heffner Peltz'i 'çarpıcı' bulduğunu ve kendisini 'Bay ve Bayan Peltz'in servetiyle kıyaslayıp' yardım edemediğini 'söyleyerek devam ediyor, kendisi ve David Beckham gayet iyi gidiyor finansal olarak. Yine de anonim içeriden biri, eski Spice Girl'ün oğlunun düğünü için 'olabildiğince gösterişli' görünmek için 'hiçbir masraftan' kaçınmadığını iddia ediyor.

Victoria Ne Gerekirse Yapacak mı?

Şüpheli içeriden biri, Victoria'nın 'iyi görünmek için ne gerekiyorsa ödeyeceğini ve en iyi kişilerin ona tedaviler yapmasını ve vücudunun harika görünmesini sağlamak istediğini' ekliyor. Yarım yamalak kaynak, makyajın Beckham'a 65.000 dolara mal olabileceğini, ancak Posh Spice için “paranın önemli olmadığını” savunuyor. Düğüne gelince, içeriden şüpheli olan Petlz’in ebeveynlerinin “faturayı ödediğini” ancak Beckham'ların genç çift için ikinci bir tören düzenlemeyi düşündüklerini ekliyor. Vic, Claudia ve Nelson'ın bambaşka bir ligde olduğunu düşünüyor. Ama damadın annesi olarak ciddi vay faktörünü istiyor, ”diye bitiriyor karanlık içeriden.Dinle, Victoria Beckham'ın 'şık' ve 'sofistike' Spice Girl olarak tanındığını anlıyoruz, ama cidden, moda tasarımcısının oğlunun gelecekteki karısını veya müstakbel kayınvalidesinin 'sahne arkasına geçmeye' çalıştığını ima etmek için. absürt. Geçmişte çeşitli zamanlar oldu Sıcaklık Beckham'ların sadece paraya ve görünüşe önem veren züppe insanlar olduğunu kanıtlamaya çalıştı ve Dedikoducu Polis her seferinde onları yakaladı. Bu son iddia da farklı değil.

Beckham'lar O Türlü 'Posh' Değildir

2018'de, güvenilmez gazeteyi iddia ettiği için baskın yaptık David ve Victoria Beckham mutlu bir evlilik 'satın alıyordu' . Hayali hikaye, çiftin başarısız evliliklerinden uzaklaşmak için bir 'kapitalizm kanadında' olduğunu iddia ediyordu. Çift, evlilikleri boyunca varlıklı bir çift olarak yaşadığı için hikâye akla gelmedi. Neden şimdi sorunlarını örtbas etmek için para kullansınlar? Artı, Dedikoducu Polis hikayenin tamamen saçma olduğunu doğrulayan çiftin bir temsilcisiyle kontrol edildi.

Kısa bir süre önce, dergideki başka bir sahte raporu, Beckhams jet set yaşam tarzını kaybedeceklerinden endişeliydi . Gülünç hikaye, David’in Miami futbol kulübü Inter Miami CF'nin devam eden koronavirüs salgını nedeniyle gerginlikle karşılaşmaya başlamasından sonra eşlerin “kriz” içinde olduğunu iddia etti. Çift, virüs nedeniyle bazı kayıplar almış olsa da, Dedikoducu Polis çiftin multi-milyoner olduğuna dikkat çekti. Bilet satışlarını kaybetme konusunda 'endişelendiklerinden' ciddi şüphe duyduk, özellikle de şu anda dünyada olup bitenlerden. Sıcaklık Beckham'lar hakkında defalarca yanıldı ve bu baştan yaratma söylentisi, daha önce defalarca bozduğumuz türden bir yalan.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.