Dır-dir Eva longoria hamileliğinin kilo almasıyla çok üzgün Victoria Beckham değişen bedeniyle 'başa çıkmasına' yardımcı olmak zorunda mı? Dedikodu medyasının okuyucuların inanmasını istediği şey budur. Dedikoducu Polis ancak, yalnızca hikayeyi bozabilir.

Aralık ayında ortaya çıktı Longoria ilk çocuğuna hamile . Şimdi birkaç ay sonra, TAMAM MI! anne adayının yeni şeklinden memnun olmadığını ve doğum yaptıktan sonra kilo vermekten endişe duyduğunu iddia ediyor. Gazete gazetesine göre Longoria, 'elbiselerini çıkardığına üzülüyor', ancak 'postbebeği için sonsuza kadar zayıf sevgilisi olan Beckham'dan ilham alıyor'.Sözde 'içeriden' bir sözde 'Eva daha önce formda kalmak için bu kadar çok çalışmak zorunda kalmamıştı ve kilo alımı onu attı' dedi. Sonuç olarak, sözde muhbir dedikodu dergisine 'Victoria, düz karnı ve ince kalçalarını geri alacağına dair güvence veriyor' iddiasında bulunuyor. Hatta Beckham'ın 'sabahları Eva'yı arayarak ona moral verici bir konuşma yapması, gece geç saatlere kadar olan iştahlarıyla nasıl başa çıkılacağını tartışması' ve daha fazlası iddia ediliyor.

Ve 'eğer aynı şehirdeyseler, yoga veya yürüyüş gibi birlikte aktif bir şey yapıyorlar,' diye iddia ettiği habercisi iddia etti. Dahası, sözde bir 'kaynak', Beckham'ın 'Eva için doğum yaptıktan sonra onu memnun edecek kıyafetler de yarattığını' iddia ediyor. Yukarıda bahsedilen 'içeriden' ekliyor, 'Eva'nın tüm değişikliklerle başa çıkmasına gerçekten yardımcı oluyor.'

Longoria hamileliğini tartıştığında İnsanlar Şubatta beden değişikliği nedeniyle “eski kıyafetlerimi giymenin imkansız” olduğunu kabul etti. Ve Mart ayında Longoria, kazaklarının büyüyen göbeğine nasıl sığmadığını Instagram'da belgeledi. . Bu örnekler muhtemelen bu hikaye için ilham kaynağıdır. Ancak bu anlatı, şüpheli bir şekilde geçen hafta yayınlanan bir makaleye benziyor. Sıcaklık Longoria'nın doğumdan sonra bebeğini nasıl kilo vereceği konusunda Beckham ile komplo kurduğu iddia edildi.

Bir Longoria sırdaşı bize iddianın 'tamamen saçma' olduğunu söyledi ve şimdi bir Beckham temsilcisi Dedikoducu Polis bu son dönüşün de doğru olmadığını. İki kadın uzun süredir arkadaş ve Beckham ve Longoria çift randevuda bile görüldü geçen yıl eşleri ile birlikte. Elbette, 'Umutsuz Ev Kadınları' yıldızının hamileliğini tartışıyorlar, ancak buradaki tartışmaların büyük ölçüde abartılı olduğundan eminiz.

Tüm kadınların aldığı tipik hamilelik tavsiyesinin yanı sıra, Longoria'nın 'başa çıkma' konusunda yardıma ihtiyacı yok ve Beckham günlerini günlük yardım vererek geçirmiyor. Bunlara ek olarak, Longoria sık sık Instagram'da bebek yumruğunu sergiliyor , bikini giydiği, yalnızca iki gün önce yayınlanan bir fotoğraf da dahil. Açıkçası, kilosu konusunda bu kadar güvensiz olsaydı, tüm dünyanın görmesi için vücudunu göstermezdi.

Wie sieht Melissa McCarthy jetzt aus?

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.