Victoria Beckham ve David Beckham kavga etmiyor çünkü yeni bir tabloid haberine rağmen, kadın şehir dışındayken dört çocuğunu şımartıyor. Dedikoducu Polis iddiayı çürütebilir. Hikayenin tamamen uydurma olduğu söylendi.

'Victoria & David’s Parenting Conflict' dergisinin son sayısında bir başlık okuyor TAMAM MI! Ekteki makale, markası için New York'ta bulunan moda tasarımcısının, kocasının dört çocuğu için birkaç kurala sahip olmasından memnun olmadığını söylüyor - Brooklyn, 20, Romeo, 16, Cruz, 14 ve Harper, 7 - o uzakta çalışırken.beste Überlebenssaison zum erneuten Anschauen

Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Onu hiç beğenmedi ve David'e durması gerektiğini söyledi, ancak yollarını değiştirmeyi reddediyor. Kaleyi elinde tutan kişi oysa, dışarı çıkabileceği konusunda ısrar ediyor. ' İddiaya göre, David'in çocukları şımartmasının yollarından bazıları onları eğlenceli günübirlik gezilere götürmek ve 'onlara sonsuz şeker ikram etmek'.

Şüpheli habercisi, eski futbol yıldızının çocuklarına pahalı elektronik aletler ve tasarımcı kıyafetleri de dahil olmak üzere 'istedikleri her şeyi' alacağını söyleyerek devam ediyor. Sözde kaynak, 'Bu, yıllardır gerginliğe neden olan bir sorun oldu' diye ekliyor. 'David çocuklarla sadece eğlendiğini söylüyor, ama eve geldiğinde Victoria ile balina kavgası yapacak.'

Tabloid’in hikayesi doğru değil. Yeni başlayanlar için, David kendisi ve Victoria'nın her ikisinin de “çok katı ebeveynler” olduğunu kabul etti. Eski futbol yıldızı Daily Telegraph , 'Onları nasıl yetiştirildiğimize olabildiğince yaklaştırmak istiyoruz, çünkü onlara tavır vermelisin, onlara sınırlar koymalısın ve çocuklarımız kesinlikle buna sahip.' Victoria geçen yıl benzer bir duyguyu paylaşarak E'ye söyledi! Haberler , 'Çocuklara karşı katıyız. Olmak zorundasın, ama aynı zamanda eğlenmelerine ve kendilerini ifade etmelerine hala izin ver. ' Basitçe söylemek gerekirse, eşler çocuklarını nasıl yetiştirecekleri konusunda aynı fikirde.

Ist Joanna schwanger?

Yine de Dedikoducu Polis Çifte yakın bir kaynağı kontrol etti ve tabloid raporunun tamamen saçma olduğunu bize garanti etti. Elbette uydurma hikayeye şaşırmadık. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! haksız yere hak iddia ettiği için Kasım ayında geri döndü David ve Victoria 1,2 milyar dolarlık boşanmanın ortasındaydı . Hâlâ beraberler ve Temmuz'da 20. evlilik yıl dönümlerini kutlayacaklar. Dergi, geçen yıl yanlış olarak bildirilen çıkışa göre, aileleri hakkında sıfır içgörüye sahip. Beckhams bir realite şovunda rol alacaktı . Bu son makale aynı zamanda bir kurgu eseridir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.