Vardır Victoria Beckham gerçekten soruyordum Kate Beckinsale yatak odasında ipuçları için? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Son sayısında bir başlık Star 'Kate Şık Anlatıyor: (Seks) Hayatınızı Renklendirin.' Ekteki makale, eski Spice Girl'ün kocası David Beckham ile işleri nasıl ısıtacağı konusunda tavsiye almak için Beckinsale'ye başvurduğunu söylüyor. Sözde bir kaynak dergiye, Victoria'nın arkadaşından 'baştan çıkarmanın sırlarını' sormasının sebebinin, aktrisin son zamanlarda Pete Davidson da dahil olmak üzere genç erkeklerle çok sayıda flört etmesi olduğunu söyledi.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Victoria'nın “Kate'in Pete'in parmağını sarma şeklinden gerçekten etkilendiğini” söyleyerek devam ediyor ve ekliyor: “Muhteşem olduğu kadar Victoria birkaç ay önce çabalarını güçlendirmesi gerektiğini fark etti. Bu yüzden yardım etmekten çok mutlu olan Kate'e döndü. '

Şüpheli ihbarcı, Beckinsale'in 'Posh'un kendini nasıl daha fazla cinsel enerjiyle taşıyabileceğine dair tavsiyenin' yanı sıra 'müstehcen kıyafetler, yağlar ve iç çamaşırları satın aldığı' yerlerin bir listesini aktardığını ekliyor. Görünüşte sahte olan kaynak şu sonuca varıyor: “Vic yıllardır olduğundan daha canlı hissediyor. Ve David kesinlikle olumlu yanıt veriyor gibi görünüyor. '

Dedikoducu Polis Ancak Beckinsale’nin kampına ulaştı ve bize raporun 'doğru olmadığı' konusunda kesin bir dille söylendi. Oyuncuya yakın bir kaynak bize, şarkıcıya yatak odası ipuçları vermediğini söyledi. Derginin iddiasının hem yanlış hem de saçma olduğuna eminiz.

Tabii ki, sahte hikayeye tamamen şaşırmadık. Star modaya dönüşen şarkıcı hakkında kurgu yayınlama alışkanlığı var. İşin garibi, prizin hikayelerinin çoğu, evliliğini bir şekilde etkileyen başka bir ünlüyü içeriyor. Örneğin bu ayın başlarında, Dedikoducu Polis yanlış bakım için gazeteyi basmış Victoria, Matthew McConaughey ile flört etti David'le olduğu varsayılan evlilik sorunları arasında.

Geçen ay, Dedikoducu Polis gazeteye seslendi, hakkında saçma bir kapak haberi yayınladığı için Angelina Jolie, Victoria'nın kocasını ondan çalıyor . Bu derginin yarattığı fantezi dünyasında, pek çok ünlü üçüncü taraf Beckhams’ın kişisel yaşamına dahil oluyor. En azından yayın bu sefer bir aşk üçgeni yaratmaktan kaçındı. Ne olursa olsun, Beckinsale Beckhams’ın aşk gurusu olmadı. Hikaye tamamen uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.