Vanessa Hudgens ve Zac Efron ekranda ve gerçek hayatta sevimli bir çiftti. İkili, Disney müzikal filminde ana karakterleri canlandırdı. Lise Müzikali . Harcadıktan sonra bir süre birlikte düet söyler , iki yıldız uzun vadeli bir romantizme girişti. Ne yazık ki, Hudgens ve Efron bir süre önce ayrıldılar ve o zamandan beri hayatlarında ve kariyerlerinde ilerlediler . İşte ilişkilerine ve birlikteyken olan her şeye bir bakış.'Zanessa' ve Her Şeyin Başladığı Yer

Tabii ki, hepimiz çiftin, kariyerlerinin her ikisini de fırlatan Disney filminin setinde tanıştığını biliyoruz. İkisinin kimyası, kendi karakterlerini canlandırırken belirgindi. Eski çift2005'te birlikte ilk kez halka açıldıAshley Tisdale’in doğum günü partisinde. Oradan 'Zanessa' doğdu. İkili, devam filmini filme alırken çıkmaya devam etti. Lise Müzikali . Zac Efron ve Vanessa Hudgens birkaç kez birlikte görüldüler ve bol miktarda PDA sergiliyorlardı.İkili bu kadar uzun süre birlikte olduklarından, romantizmleri hakkında söylentilere maruz kaldılar. Gazetelerden gelen kaba iddiaların fazlalığına rağmen, ilişkileri büyümeye devam etti. 2010 yılında, eski çift bir basketbol maçında öpüşen kötü şöhretli kameraya yakalandı.

Zac Efron ve Vanessa Hudgens devam etti

Neredeyse beş yıl birlikte olduktan sonra, Efron ve Hudgens ilişkilerini sona erdirmeye karar vererek herkesin kalbini kırmaya karar verdi. HSM fan. İkisi arasında herhangi bir kötü kan olmasa da ikisi de başkalarına devam ettiler ve başka insanlarla çıktılar. Hudgens, Şubat 2011'de hala “arkadaş” olduklarını söyleyerek Efron'daki durumu hakkında yorum yaptı.Ayrı bir röportajda, oyuncu eski sevgilisiyle geçirdiği zaman hakkında biraz daha derinlemesine bilgi aldı. Gerçekten organik bir şekilde başladı. O zamanlar bu ilişkiye sahip olduğum için daha minnettar olamazdım, ' oyuncu belirtti . Böyle devasa bir film çekerken rol arkadaşı ile çıkmanın biraz karmaşık olduğunu belirterek devam etti. HSM.

'Bir keresinde kavga ettiğimizi ve provalarda olduğumuzu hatırlıyorum ve Kenny Ortega'nın yüzünde en endişeli ifadeyle köşeyi döndüğünü hatırlıyorum,' Oh hayır, filmimiz parçalanacak mı? ? ”Diye hatırladı oyuncu. “Profesyonel olduğum için kendimle gurur duyuyorum, bu yüzden bir kenara gideceğiz ve yapmamız gerekeni yapacağız… ve her şeyi hallettik. Sanırım çok genç olduğum için bu ilişkinin beni dengelediğini düşünüyorum. '

Ayrılmalarından beri Vanessa Hudgens Austin Butler ile başka bir uzun süreli ilişki içindeydi , 2011'den 2020'ye kadar. Zac Efron, 2014'ten 2016'ya kadar model ve girişimci Sami Miro.