Zack Efron ve Vanessa Hudgens tekrar bir araya gelmiyor. Bu tabloid söylenti doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.Sahte bir rapor TAMAM MI! Ocak ayında, Hudgens'in Austin Butler'dan ayrıldıktan sonra eski erkek arkadaşı Efron ile yeniden bağlantı kurduğu ortaya çıktı. İsimsiz bir içeriden, 'Çok uzun bir yoldan geldiler ve artık aralarında tuhaflık veya kıskançlık yok,' dedi. Bu sözde kaynak şöyle devam etti: 'Hiçbir zaman iletişimlerini kaybetmediler, ancak geçen sonbaharda Austin ile sorunlar yaşamaya başladığında iletişimleri hızlandı.'Bu her olurken Lise Müzikali hayranın hayali, bu sadece doğru değil. Gazete, Hudgens ve Efron'un 'düşük belli tarihlere' çıktığını iddia etti. Hudgens, Ocak ayında bir randevuda görüldü, ancak eski sevgilisiyle değildi. Oyuncu, Lakers oyuncusu Kyle Kuzma ile akşam yemeği yerken görüldü. İkisi çok rahat görülmese de, birlikte iyi vakit geçiriyor gibiydiler. Efron'a gelince, oyuncu başka bir eski ortak yıldızla yeni bir ilişki başlattı.

Efron'un filmde başrol oynadığı Halston Sage ile çıktığı bildiriliyor. Komşular Danimarkalı yüzücü Sarah Bro'dan ayrıldıktan sonra. Sage ve Efron ilk olarak Nisan 2014'te birlikte bir basketbol maçına katıldıklarında görüldüklerinde tekrar bağlandılar. Efron, Sage ile olan aşkını yeniden alevlendirmiş görünüyor. . ABD Haftalık Hikayeyi ilk olarak Ocak ayında bildirdi ve Efron ile Sage'in “ciddi bir ilişki içinde ve aşık olduğunu iddia ediyor. Çiftin tatilleri bile birlikte geçirdiği söyleniyor. Bir kaynak oulet'e Efron’un Bro ile önceki ilişkisinin 'henüz yürümediğini' söyledi. Los Angeles'a geri döndü ve bir daha asla gitmedi. ' Dedikoducu Polis bu raporu doğrulayamadı, ancak diğer birkaç satış noktası tarafından alındı.Bu, Efron ve Hudgens'in saçma dedikodulara konu olduğu ilk sefer değil. Dedikoducu Polis geçenlerde bir hikayeyi çürüttü KB bunu iddia etmek Efron, Hudgens'in Butler'dan ayrılmasının sebebiydi . Gazete gazetesi Ocak ayında, Hudgens'in Butler'ı Efron'la birlikte olmak için terk etmeye karar verdiğini açıkladı. Güvenilmez bir kaynak, Efron'un sağlıktan korktuktan sonra aktrisin kendisiyle birlikte olmak istediğini kağıtla paylaştı. “Vanessa yıllar boyunca onunla harika vakit geçirdi ama kalbi her zaman Zac'e ait olacak. Kendisine karşı dürüst olması gerektiğini anlamasını sağlamak için neredeyse tamamen onu kaybetmek gerekiyordu ”dedi bu gizemli içeriden.

Bu söylentiyi, çıkış noktasının sadece Efron’un aktör çekerken meydana gelen sağlık korkusunu kullandığını göstererek dinlendirdik. Zac Efron'u Öldürmek ve Hudgens'in sahte bir hikaye icat etmek için ayrılması. Çok daha güvenilir bir çıkış, E! Haber, Hudgens'in mesafe nedeniyle Butler'dan ayrıldığını doğruladı. Efron’un adı makalede geçmemişti.

Kaynaklar

  • 'Vanessa Hudgens, Laker’ın Yıldızıyla Akşam Yemeği Yedi… Bekar ve Karışmaya Hazır.' TMZ, 21 Ocak 2020.  • Betancourt, Bianca. 'Zac Efron'un Aktris Halston Sage ile' Ciddi Bir İlişkisi 'Olduğu Bildirildi.' Harper's Bazaar, 29 Ocak 2020.

  • Jackson, Dory. 'Zac Efron Sarah Bro ile İlişkiyi Bitirdikten Sonra Halston Sage ile Çıkıyor', ABD Haftalık Bülteni, 29 Ocak 2020.

    Kendall vor und nach der Operation
  • Shuster, Andrew. 'Vanessa Hudgens, Austin Butler, Zac Efron İçin Ayrıldı mı?' Dedikoducu Polis, 21 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.