Vanessa Hudgens diyor ki, 2020 seçiminin tırnakları ısırtan stresinden bir mola verebileceğimizi söylüyor - ve kesinlikle aynı fikirdeyiz!

Kaygan bir Bikini Bod

Dün, 31 yaşındaki Lise Müzikali alum, takipçilerinin akıllarını haberden uzaklaştırmasına yardımcı olmak için Instagram beslemesine gitti. Kristal berraklığında bir denizde titreyen bikinili Hudgens fotoğraflarını gösteren bir dizi fotoğrafın yanı sıra şunları yazdı:Hepimizin bir tatile ihtiyacı varmış gibi hissediyorum. İşte bu yılın başlarında tatildeyken çekilmiş bazı fotoğraflarım.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Hepimizin bir tatile ihtiyacı varmış gibi hissediyorum. İşte bu yılın başlarında tatildeyken çekilmiş bazı fotoğraflarım ????

Tarafından paylaşılan bir yayın ????Vanessa Hudgens???? (@vanessahudgens) 5 Kas 2020, 9:11 PST tarihinde

İki milyona yakın beğeni alan seksi paylaşım hayranları heyecanlandırdı. Bir yorumcu, 'Kızım Kasım ayına sıcaklık getiriyorsun' diye yazdı.

Çarpıcı ipli bikinisine ek olarak, Hudgens fotoğraflarında muhteşem altın takılar sergilerken bir hayranın 'Vücut takılarınızı nereden aldınız ?!' diye sormasını ister.

Bilen bir hayran, mücevherlerin Jacquie Aiche , 'sevgi ve güzellik duygularına ilham veren elle seçilmiş mineraller ve kristallerle' tüm parçalarını elle yapan LA merkezli bir kuyumcu.

Seçim Stresi Dikkat Dağınıklığı

Açıkçası, Hudgens’in dikkat dağıtma taktikleri işe yaradı. Yıldız, hayranlarının sakin kalmasına yardımcı olmak için bikini fotoğrafları yayınlamaya devam etti. En son gönderisinde şunları yazdı:

Ah adamım. Ve bekleyiş devam ediyor. Hepimiz için bu kadar sükunet dileğiyle ???????? (bir kez daha eski bir resim lol) '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Oh adamım. Ve bekleyiş devam ediyor. Hepimiz için bu kadar sükunet dileğiyle ???????? (bir kez daha eski bir resim lol)

Tarafından paylaşılan bir yayın ????Vanessa Hudgens???? (@vanessahudgens) 6 Kas 2020, 9:03 PST tarihinde

Hudgens’in Tartışmalı Insta Gönderileri

Hudgens'in bikini gönderileri ondan çok daha iyi karşılandı artık rezil Instagram Canlı akışı bu yılın başlarında koronavirüs ölümlerinin 'kaçınılmaz' olduğu söylendi. Canlı yayın bir ton tepki aldı ve insanlar yorumlarının 'duyarsız' ve 'cahil' olduğunu söyledi. Ertesi gün tartışmaya değindiğinde, eleştirmenleri yorumlarını bağlamının dışına çıkarmakla suçladı. Ancak videoyu gören herkes için onun 'cin ve zencefilli gazozundan' biraz fazla sarhoş olduğu çok açıktı.

Hudgens daha sonra, ilkinden çok daha fazla düşünülmüş başka bir özür girişiminde bulundu. 'Dün Instagram'ımın klibini canlı olarak gören herkesi ve herkesi kırdığım için özür dilerim. Sözlerimin duyarsız olduğunu ve şu anda ülkemizdeki ve dünyadaki duruma hiç de uygun olmadığını anlıyorum. '

Görünüşe göre Hudgens geçmişteki hatalarından bir iki şey öğrenmiş. Eğlenceli fotoğraflar için ve 2020 seçim stresini atlatmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkürler!