Vanessa Hudgens ve Austin Butler Son bölünmenin Zac Efron Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Tamamen uydurma.

Geçen hafta Hudgens ve Butler'ın birlikte sekiz yıldan fazla bir süre sonra romantizmini sona erdirdiği haberi geldi. KB sette buluştuktan sonra 2005-2010 yılları arasında çıkan Efron'a suçu atma fırsatına atlıyor. Lise Müzikali . Sözde bir kaynak, 'Birbirleriyle tekrar temas halindeler,' dedi. Vanessa muhtemelen onu asla unutamayacak. Çok genç bir araya geldiler ve ikisinin de başarmak istedikleri başka şeyler vardı. 'Efron, geçtiğimiz ay Papua Yeni Gine'de bir hayatta kalma gerçeklik şovunu çekerken bir sağlık sorunu yaşadı. Aktörün bakteriyel bir enfeksiyon kaptığı ve Avustralya'da bir hastaneye kaldırılması gerektiği bildirildi, ancak hızlı bir şekilde iyileşti. Dergi, olayı Hudgens ile sözde yeniden birleşmesi için 'katalizör' olarak kullanıyor. Bilinmeyen içeriden “Vanessa haberi duyduğunda ve hemen ona ulaştığında hastalandı,” diyor. “Sohbet ettiler ve tıpkı eski günlerdeki gibiydi. Tüm bu duygular geri geldi. '

Caitlyn Jenner will zurück nach Bruce

Şüpheli habercisi, Hudgens'in Efron ile yeniden bağlantı kurduktan sonra Butler'ı terk etmeye karar verdiğini söyleyerek devam eder. Görünüşte hayali kaynak, 'Yıllar boyunca onunla harika zaman geçirdi, ama kalbi her zaman Zac'e ait olacak' diyor. 'Kendisine karşı dürüst olması gerektiğini anlamasını sağlamak için neredeyse tamamen onu kaybetmek gerekiyordu.'

KB tamamen ilgisiz olaylar olan Hudgens’in ayrılığı ile Efron’un sağlık sorununu bir araya getirmektir. E! Ünlüler için çok daha güvenilir bir kaynak olan News, doğru bir şekilde bildirdi Hudgens ve Butler, aralarındaki mesafe nedeniyle ayrıldı . Eski sevgililer farklı kıtalarda ayrı projeler çekiyorlar ve ayrılıklar çok kötü oldu. Hatta saygın çıkış, ikisinin 'birbirlerine geri dönüş yolunu bulabilecekleri' olasılığından bile bahsetti. Efron, faktör olmadığı için makalede adı geçmedi.

İnsanlar ünlü haberleri için bir başka güvenilir kaynak olan dergi, Hudgens ve Butler nişanlanmaktan bahsediyorlardı Ayrılmalarından önce, ancak 'yoğun çalışma programları ve seyahat kesinlikle ilişkiyi zorlar.' Bu makale de Efron'a atıfta bulunmuyordu.

Hat Bill Clinton Parkinson?

Yine de Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi, kim bunu onayladı? KB 'Nin raporu tam bir hayal ürünü. Bu, geçen ay yalan iddia ettiğimiz için tutukladığımız gazetenin aynısı. Charlize Theron, Efron’un bebeğine hamile olabilir . Bu senaryo çılgıncaydı. Bu son hikaye biraz daha gerçekçi olabilir, ancak daha doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.