Başka bir Hollywood çifti tozu ısırır ve onları destekleyen herkesin kalbini kırar. Birkaç ay önce, Vanessa Hudgens ve Austin Butler istifa ediyor, ancak ayrılıkları biraz daha acı verici. Çift oldukça uzun bir süre birlikteydi. Bundan önce, eski Disney yıldızının hayranları Zac Efron ile olan ilişkisine yoğun bir şekilde yatırım yaptılar. Onun ve gelecekteki Elvis'in Presely'nin ayrı olduğunu görmek oldukça üzücü ve şok edici. Ama tam olarak ne oldu? İşte eski çiftin ilişkisine ve her şeyin nerede ters gittiğine bir bakış.

Vanessa Hudgens ve Austin Butler’ın Epik Aşk Hikayesi

Görünüşe göre, Butler ve Hudgens 2005'te Lise Müzikali . Hızlı bir özet olarak, Hudgens ana karakter, Efron’un karakteri Troy Bolton’un kalbini yakalayan yeni kız olan Gabriella Montez’i canlandırdı. O sırada Hudgens hala Efron'la çıkıyordu, ancak Butler'la arkadaş kaldı. Eylül 2011'de, ikisi de milkshake üzerinde öpüşürken görüldüklerinde, ikisi arasındaki bir romantizmin raporları internette dolaşmaya başladı. Austin Butler, Vanessa Hudgens’in Los Angeles’taki evinden ayrılırken de görüldü.mit wem ist caitlyn jenner verheiratet

Ocak 2012'de ikili, Danielle Panabaker ve erkek arkadaşı ile Disneyland'da çifte randevuda görüldü. Şubat 2012'de çift, Hudgens'in filmi J ourney 2: Gizemli Ada.

Gelecek yıl, çift birlikte kırmızı halı görünümleri yapmaya devam etti, ancak ilişkileri hakkında hiçbir zaman resmi olarak yorum yapmadı. 2014 yılında, Hudgens tarafından Instagram'da bir fotoğraf yayınladıktan sonra ikisinin gerçekten birlikte olduğu doğrulandı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Dün hayatımın doğum gününün aşkıydı. En iyi kalpli, güzel ruha, çılgın yeteneğe ve gördüğüm en güzel görünüme sahip adama mutlu yıllar. Hayatın her alanında bana ilham vermeyi asla bırakmaz ve etrafındakileri her zaman daha yükseğe çıkarır. 23 yıl önce Austin Butler'ı yaratarak dünyayı kutsadığı için çok şükrediyorum.

Wer ist jung ma aus

Tarafından paylaşılan bir yayın Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) 18 Ağu 2014, 10:31 PDT

Butler ve Vanessa Hudgens güçlenmeye devam etti. Oyuncu, Eylül 2014'te annesi kanserden trajik bir şekilde vefat ettiğinde Butler'ı destekledi. 2015 yılında Hudgens, bir röportaj sırasında Butler ile olan ilişkisi hakkında konuştu. Bu gece eğlence . 'Diğer kişiyi ilk sıraya koymak önemlidir,' oyuncu dedi . 'Sürekli olarak onları mutlu etmenin yollarını arıyorsan ve sürekli seni mutlu etmenin yollarını arıyorlarsa, o zaman mümkün olduğunca birbirinizi kaldırırsınız ve yapabilirsiniz' yanlış gitme. '

Hata neredeydi?

Şubat 2016'da Vanessa Hudgens'in babası da kanserden vefat etti ve tabii ki Austin Butler oradaydı onu destekliyordu. Babasının geçtiği gün aktris performans sergiledi Gres: Canlı ve onun performansını Rizzo olarak onuruna adadı. Butler, kız arkadaşı için desteğini ve övgülerini tweetledi.

Önümüzdeki birkaç yıl, ikisi hala güçleniyordu. Her yerinden iki öpüşmeyi ortaya çıkaran ve çok fazla PDA gösteren fotoğraflar vardı. Çünkü ikisi uzun süredir birlikteydi, bir nişan söylentileri ortaya çıkmaya başladı . Ancak bu elbette doğru değildi. Temmuz 2019'da Butler'ın yaklaşan bir biyografide King of Rock and Roll'u oynayacağı açıklandı. Hudgens, heyecanını ve desteğini hemen sosyal medyasında paylaştı.

ist katie holmes schwanger mit jamie foxx

Ancak bazı satış noktalarına göre, çift geçen yıl tatilleri birlikte geçirmedi. Ocak 2020'de ikisinin bölündüğü bildirildi. Çifte yakın kaynaklar, “mesafenin” ve mevcut programlarının ikisinin ayrılmasının nedeni olduğunu belirtirken, ne Butler ne de Hudgens nedenini açıklamak için kendileri çıkmadı.

Yeterince ilginç bir şekilde, Vanessa Hudgens, ikisi ayrılmadan önce son bir kez Austin Butler ile olan ilişkisi hakkında konuştu. 'Bu yıl sekiz yıl oldu - FaceTime, iyi iletişim, saygı ve güven [devam etmemizi sağlayan şeyler],' Hudgens söyledi Cosmopolitan İngiltere .En uzun süre ayrı olduğumuz dört aydı. Berbat! Aktris, 'Seni özledim' dediğini duymaktan nefret etmeye başlıyorsun. Ama eğer bu senin kişiyse, işe yaramasını sağla, 'diye paylaştı aktris.

İşte bu aşk hikayesinin tamamen bitmediğini umuyoruz!