Bir yıl önce bugün, bir tabloid iddia edildi Vanessa Hudgens ve Austin Butler Elvis Presley biyografisinde yaklaşmakta olan rolüyle ilgili ayrılığa doğru ilerliyordu. Aradan geçen yıl, çift ayrıldı. Tabloid bunu doğru mu çağırdı? Dedikoducu Polis öğrenmek için geriye bakıyor.

Senden Ayrılmaya Yardımcı Olamıyorum

Baz Luhrmann’ın yaklaşan filmi Elvis göre romantizmi öldürdü Star . Sözde 'dostum' 'Austin ruhunu elinden aldı,' dedi, çünkü ' projeye bağlı tam bir yıla kadar. ' Hudgens kariyeri için zaten ikinci bir öncelik gibi hissediyordu ve 'Austin’in başarı arzusunu kıskanmasa da' bunun 'bir çift olarak bardağı taşıran son damla olacağından' endişeliydi.Neueste Nachrichten zu Blake Shelton und Miranda Lambert

Bu hikayeyi, hem Hudgens hem de Butler'ın sürekli çekim için ayrılan meşgul oyuncular olduğunu belirterek bozduk. Ayrıca, bunun yanlış bir rapor olduğunu onaylayan ikisine yakın bir kaynağı da kontrol ettik. Hudgens oyuncu kadrosuyla ilgili haberlerden çok mutlu o zaman da. Gibi görünmüyor Dedikoducu Polis O sırada bu hikayeyi bozmak yanlıştı, çünkü ikisi hala bu rapordan sonra aylardır çıkıyordu, ancak mutluluk sonsuza dek sürmeyecekti.

Tabloid Çoğunlukla Doğruydu

2020 yılı geldiğinde, Butler ve Hudgens dokuz yıl çıktıktan sonra ayrılmıştı. Neden Zac Efron değildi bir tabloid'in iddia ettiği gibi. İçeriden biri E'ye söyledi! 'Hiç kötü kan yok' haberi, ancak uzun mesafeli çıkmak uzun zamandır çok fazlaydı. Elvis Hudgens'in filme alması gibi bir sorundu Prenses Anahtarı 2 .

Peki, tabloid bunu doğru anladı mı? Hudgens tasviri hiç doğru değildi. Evde oturmuyordu, çünkü Butler’ın kariyerinin ona daha az zaman ayırması gerekiyordu çünkü dışarıdaydı.

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Luhrmann Filmi Üzerine Bir Güncelleme

Film Elvis oldu çekimden uzak günler Mart ayında geri döndü, ancak ortak yıldız Tom Hanks'ın COVID-19'u almasının ardından yapım durduruldu. Ayarlandı üretimi yeniden başlat bu hafta daha sonra. Butler, Albay Tom Parker'ı oynayan Hanks ile birlikte Presley'i oynamaya devam edecek.

ist julia roberts schwanger?

https://www.instagram.com/p/B9qBEyjJu4B/

Hatte Prinzessin Diana eine geheime Tochter?

Star Her Zaman Kırılmalar Üzerine Spekülasyon Yapıyor

Bu tabloid bu hikayeyi söndürmüş olsa da, bu ayrılık hikayelerini doğrudan daha sık yanlış anladığı gerçeğini değiştirmiyor. Hailey Baldwin'in düğününü ertelemek Justin Beiber ile ikisi evlenmeden kısa bir süre önce. Amal ve George Clooney'nin evliliği kurtarmak için ikizlere sahip olmak ama bir yıl sonra hiç ikiz ortaya çıkmadı. Dedikoducu Polis ayrıca hak iddia ettiği için dergiyi bozdu Adam Levine’in 'karanlık ruh halleri' boşanmaya yol açacaktı, çünkü bir yıl sonra o ve Behati Prinsloo hala güçleniyor.

Durdurulmuş bir saat günde iki kez doğru olabilir. Hudgens ve Butler arasındaki ayrılık hemen olmamakla birlikte, ikisi, doğrudan bir sonuç gibi görünen şeye bölündü. Elvis Avustralya'da çekim.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin doğru olduğuna inanıyor, ancak doğrulamak için yeterli bilgiye sahip değiliz.