Katherine McPhee ve kocası David Foster, aslında ilk çocuklarını birlikte beklediklerini açıkladılar.



Amerikan İdolü ikinci Katharine McPhee evli David Foster bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce. Bir tabloid, beklediğini bildirdi. Dedikoducu Polis araştırır.



Katharine McPhee sağda mavi askılı üstte, smokinli oturan David Foster

(Youtube)



'Büyük Bebek Haberleri'

McPhee'nin dikkat çekici bir 'çıkıntı' yaptığı bir fotoğrafını göstermenin yanı sıra, Star iddia ediyor Parçala star ilk çocuğuna hamileydi. Los Angeles'ta 'belirgin şekilde daha büyük bir orta bölüm' ile görüldü. Çiftin arkadaşları 'kendi ailelerini kurduklarını öğrenince şaşırmazlardı.' Yapımcı Foster’ın altıncı çocuğu olacaktı.

Gazeteci, McPhee'nin bir arkadaşıyla konuştu ve 'Katharine'in bir bebek için uğraştığını herkes biliyor' ve bu onun 'her şeyden çok istiyor' olduğunu söyledi. Foster, küçük çocukları yeniden yetiştirmeye hazır. Hikaye, 'yaşının yarısında erkeklerden daha fazla enerjiye sahip' diyerek sona eriyor.

Çok Şanslı-Yıkanmış

Gazeteci, McPhee'nin hamile olduğunu açıkça belirtmeyi reddediyor. Başlığında bir soru işareti kullanıyor: 'büyük bebek haberleri?' Arkadaşlar 'şaşırmazlardı' ama kesin olarak bildiklerini söylemez. Sözde bebeğinin yumruğunun bir bebeğin yolda olabileceğine dair 'spekülasyonu tetiklediğini' söylüyor.



Spekülasyon, bu tabloid'in yapabileceği şeydir çünkü resmi bir açıklama yapılmadı. Görünüşe göre tabloid aslında bir şeyi kanıtlamaya çalışmaktansa haklı olduklarını söylemek istiyor. Ayrıca 'yumru veya burrito' etiketli fotoğrafta oldukça kaba bir ok var. Star Hamile ya da şişman olduğunu söylemenin bir yolu.

Son zamanlarda daha çok görüldü, yargılayabilirsin

McPhee son zamanlarda farkedildi kendine biraz Sweetgreen almak. Kendiniz yargılayabilirsiniz, ancak en azından bir bebek yumruğunun, magazin dergisinin sizi düşündürdüğü kadar açık olmadığını düşünüyoruz. Geçenlerde çiftin karantina için çalışıyorum bebek . Dedikoducu Polis McPhee'nin bu hikayeyi doğru bir şekilde reddeden bir temsilcisiyle kontrol edildi. Tüm bu hikaye tek bir fotoğraf ve bazı sahte röportajlar olduğu için, bunun doğru olmadığını söylerken kendimizi rahat hissediyoruz.

https://www.instagram.com/p/CB_XBsRjVpc/

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Hikayeler

Star kadın ünlülerin fotoğraflarını çekmeyi ve onları düşünebildikleri her şeye uyacak şekilde bükmeyi seviyor. Yakın zamanda talep edildi Kate Middleton'da bulimia olabilir çünkü bazen Prenses Diana'ya benzer şekilde giyiniyor. Geçen ay dedi ki Kaley Cuoco bekliyordu çünkü film çekerken 'orta bölümünü gizliyordu' Uçuş Görevli. Ve Jessica Simpson’ın yemek yemesinin onu hamilelik tehlikede . Bu hikayelerden hiçbiri doğru değildi ve tabloid'in burada da kepçe olduğundan şüpheliyiz.

Bir kişinin çok zayıf olması veya hamileyken çok fazla kilo alması önemli değildir. Star boyutu ne olursa olsun saldırgan bir hikayesi var. McPhee'nin şu anda hamile olduğunu, magazin gazetesinin yapamayacağı bir şeyi kesin olarak belirtmek için çok az kanıt var.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.