On iki ay önce, bir tabloid bunu söyledi Konuşma sonrasında imha edilecek The Drew Barrymore Gösterisi . O rapordan beri, Drew Barrymore gündüz TV'de çalışmaya başladı ve reytinglerin artmaya başladığını gördük. Tam bir yıl olduğu için, Dedikoducu Polis erken ölüm ilanına bir göz atmaktır.

'Konuşma' Pişmiş mi?

The National Enquirer bunu bildirdi The Drew Barrymore Gösterisi kesinlikle vurmak Konuşma CBS'nin programından . Bir kaynak, 'Herkes Drew'a yer açmak için neyin iptal edildiğini görmek için bekliyor' dedi. Konuşma eleme için en olası aday olmak. İçeriden bir kişi, 'Eski CBS patronu Les Moonves’in eşi Julie Chen ile artık Sharon Osbourne’un Konuşma savunmasız görünüyor. 'Bu hikaye her yerdeydi. Tabloid, Chen'i programın çöktüğünün bir işareti olarak uyandırdı, ancak o sırada bir yıldır şovdan çoktan ayrılmıştı. Ayrıca, CBS programlarının çoğu sendikasyon halinde olduğundan, neyin ne zaman olacağı TV'ye bağlı kuruluşlara bağlıdır. Bir CBS sözcüsü, Barrymore için herhangi bir gündüz şovunun yerini alacak bir plan olmadığını söylemek için hala rekora devam etti.

Peki ne oldu?

Bu klasik bir durumdur Dedikoducu Polis her şeyi bekleyerek haklı çıktı. Drew Barrymore Gösterisi 14 Eylül 2020'de sendikasyona giriş yaptı. Konuşma hala yayında, bu yüzden bu kıyamet ve kasvet hikayesi tamamen yanlıştı. İlk baskında da belirttiğimiz gibi, bu şovların ne zaman yayınlanacağı yerel istasyonlara kalmış, bu yüzden birbirlerinin puanlarını gerçekten bozmuyorlar. Bu kasabada ikisi için de bolca yer var.

Gündüz vakti daha temelsiz bir drama için, bu tabloid şunu bildirdi: Barrymore ve Kelly Ripa Ripa aynı kişileri ayırtmayı reddederken, misafirler konusunda kan davası vardı. Dedikoducu Polis Julianne Moore ve Tyra Banks'in her iki şovu da yaptığını belirterek bunu oldukça kolay bir şekilde bozdu. TV talk şovlarında, konuklar genellikle sunucudan daha fazla etkiye sahiptir.

Daha fazlası için Konuşma drama, bu tabloid, Sharon Osbourne'un suçlu olduğunu iddia etti Marie Osmond gösteriden ayrılıyor . Osmond kişisel olarak bu söylentiye değindi. Andy Cohen ile What Happens Live'ı İzleyin ve 'Sharon ve ben çok iyi arkadaşız' dedi. Gündüz vakti bir başka elyaf olan Ellen DeGeneres, muhtemelen sanat koleksiyonunu satmak kovulması durumunda. Gerçekte, DeGeneres yıllarca sanat satın alıp satmıştır.

The Enquirer Gündüz draması söz konusu olduğunda potu karıştırmayı seviyor, ancak gerçek çok daha az dramatik. Barrymore gündüz konuşmalarında kendi nişini oluşturuyor ve ne kadar sürdüğünü sadece zaman gösterecek. Konuşma .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.