Yepyeni bir rapora göre, Kate Middleton ve Meghan Markle ikisi de bekliyor . Mağazada olabilir miyiz ama bir değil, iki yeni prenses? Bu, nihayet düşman düşeslere bir ateşkes getirebilir mi? Dedikoducu Polis iddiayı kontrol eder.Neşeyi İkiye Katlayın!

Son sayısında bir makale Temasta sarayın içinden ve arkadaşlarından alıntılar, dergiye hem Cambridge Düşesi hem de Sussex Düşesi'nin gideceğini söylüyor hoşgeldin bebek kızlar Markle, kayınbiraderler arasındaki ilişkileri çözmek için Middleton'a ulaştı ve bir kaynağa göre,Kate'in de bir kızı olacağını duyduğunda o kadar duygusallaştı ki onu tebrik etmek için aradı ve gözyaşlarına boğuldu.

Ne yazık ki, kaynağa göre, işler 'yokuş aşağı gitti - hızlı. Küçük kızlarına Diana adını kimin vereceğini tartışmaya başladılar. Görünüşe göre hem Middleton hem de Markle yeni kızlarına Prens William ve Prens Harry'nin annesi Prenses Diana'nın adını vermek istiyor.Fidanlık Fikirleri Üzerine Mücadele

Markle ve Middleton'ın da tartıştıkları sadece isimler değil. Tahminlere göre Markle ve Prince Harry, çevre dostu bir çocuk odası ve 'Afrika motifiyle satın alınabilecek en iyi parayı' istiyor. Middleton için her şey hafife alınmakla ilgili. Kaynak diyor ki,

Öte yandan Kate, kreşinin en son teknolojiye ve lüks parçalara sahip olup olmadığını pek umursamıyor. Eski moda zevkleri var ve onu geleneksel ve sade tutmayı seviyor.

Amal Clooney, Markle İçin 1 Milyon Dolarlık Bebek Duşu Planlaması

Dergi ayrıca Amal clooney Markle, oğlu Archie'ye hamileyken bir bebek duşu düzenleyen, ikinci raund için de dinlendi.Meghan bu duşun daha büyük ve daha iyi olmasını istiyor. Amal ilkini planlamaya yardım ettiğinden ve Meghan'ın neyi sevdiğini bildiğinden, bunu atmanın en açık yolu o. Maliyet 1 milyon doları bulabilir.

Öyleyse, Bunlardan Herhangi Biri Doğru mu?

Burada açılacak çok şey var. Yeni başlayanlar için, Meghan Markle ve Kate Middleton hakkındaki diğer tabloid hikayeleri gibi, Markle'a karşı çirkin bir önyargı var. Her zaman bir ortalama olarak tasvir edilir, para dağınıklığı , nankör diva, Middleton ise İngiliz zarafetinin ve sınıfının özü olarak tasvir edilir. Bu hikaye her iki düşesin sahip olduğu ünler ancak Markle's gerçekten adaletsiz olan tek kişi. Bir milyon dolarlık bebek partisi mi? Hadi ama, aklı başında birinin bu kadar iğrenç bir şey yapacağına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? Hamilelik öyküsü, magazin dergisinin Markle'ı çöpe atmasının bir yolu.

Middleton veya Markle'ın hamile olup olmadığı bu noktada aileleri ve doktorları arasındadır. Haber, BBC de dahil olmak üzere başka hiçbir kaynak tarafından bildirilmedi. Sadece bu nedenle, Dedikoducu Polis iddiaya karşı ihtiyatlıdır.

İlk Rodeomuz Değil

Bizi iki kez şüpheli kılan, bunun ilk kez bile olmaması. Temasta ikisinin aynı anda hamile olduğunu bildirdi. İki yıl önce güvenilmez magazin, kapağında Markle ve Middleton'ın sadece aynı zamanda hamile ama düşeslerin bitiş tarihi tamamen aynıydı. Üstelik Markle'ın ikizleri olduğu da iddia ediliyordu. Açıkçası, Temmuz 2018'de derginin 'kaynakları' çılgınca yanlıştı, bugün onlara güvenebileceğimizi düşündüren nedir? Cevap, yapamayız.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.