Farklı dünyalardan TV yıldızları, Yeni kız ’S Zooey Deschanel ve Emlak Kardeşler star Jonathan Scott , magazin dergilerinin başını çevirmesine neden oldu. Mutlu çift bir yıldan fazla bir süredir birlikteler ve yakın zamanda Scott’ın ilk ABD seçimlerinde birlikte oy kullandı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Oy verdik! ??Tarafından paylaşılan bir yayın Zooey Deschanel (@zooeydeschanel) 29 Eki 2020 tarihinde 13:19 PDTBasitçe mutlu ve ünlü bir çift olarak, magazin gazeteleri doğal olarak ikisinin evlendiğini veya işlerinde gizli bir düğün yaptığını iddia ederek ilişkiyi hızlandırmak istiyor. Scott ve Deschanel'in birleşmesini vaktinden önce duyurmaktan dolayı araştırdığımız öykülerden bazıları burada.

Çift Nişanlı

Yaşam tarzı dedi ki Scott ve Deschanel nişanlandı ilişkide sadece birkaç ay. Scott'ın, Deschanel ile kardeşinin düğününe katıldıktan sonra 'düğün ateşi' geliştirdiği bildirildi. Sözde bir kaynak, 'Zooey için deli oluyor ve o da ona karşı aynı şekilde düşünüyor. Kartlarda bir nişan olsa şaşırmam! ' Bu hikaye şimdi yaklaşık bir yaşında ve ikisi hala nişanlanmadı. Gazetelerin bir çifte işaret etmesi oldukça yaygın bir taktiktir. katılıyor bir düğün ve şimdi olduklarını söyle planlama bir düğün, ancak Deschanel ve Scott bu sırada hala birbirlerini tanımaya başlıyorlardı. Dedikoducu Polis Deschanel'in bir temsilcisine gitti ve kayıtta bize bu hikayenin 'doğru olmadığını' söyledi.

Onlar Sadece Evlilikten Konuşuyorlar

Önceki nişan hikayesinden yaklaşık bir ay sonra, TAMAM MI! ikisinin 'ruh eşlerini bulduklarını hissettiğini' bildirdi. Şimdi ' konuşan evlilik , ”Scott ile“ zaten nişan yüzüklerine bakıyor ”. İkili, gelecek yılın başlarında büyük bir duyuru yapmayı umuyorlardı ve çocukları kesinlikle takip edeceklerdi. Bu hikaye bir öncekine o kadar yakın çıktı ki Dedikoducu Polis basitçe hepsinin orijinal olmayışına işaret etti. Söylemeye gerek yok, 2020'de 'büyük bir duyuru' yapılmadı.Şimdi Zaten Pandemi Sonrası Bir Düğün Planlıyorlar

Bu sefer, National Enquirer ikisinin evlendiğini bildiren. Plan bir içindi 'Salgın sonrası' düğün 'iki kez boşanmış' Deschanel ve HGTV yıldızı arasında. Jonathan’ın Emlak Kardeşi olan Drew Scott’ın 'çekinceleri olduğu' söylendi ama şimdi '[Deschanel ]’in Jonathan’ı ne kadar mutlu ettiği konusunda çok heyecanlı.' Bir kere daha, Dedikoducu Polis Bu hikayeyi, bize bu hikayenin doğru olmadığını söyleyen Deschanel'in sözcüsü tarafından yayınladı. Pandemiden sonra planlanan 'samimi' bir Las Vegas töreni yoktu.

İlk Nişanlamadan Bir Yıl Sonra Tekrar Nişanlandılar!

İşte ilk hikayeden yaklaşık bir yıl sonrayız ve Star şimdi bunu iddia ediyor Deschanel ve Scott nişanlandı. . İkili görünüşe göre Las Vegas'ta 'hayallerini kurdukları evi tasarlamanın' ortasında. Ancak, 'hâlâ etkileşimlerinin tadını çıkardıkları' için 'haberlerini paylaşmaktan çekiniyorlar'. Bu nasıl olur sorusunu akla getiriyor Star Çift haberleri kendilerine saklayacaksa bunu bilin. O zaman sadece en yakınları bunu bilecek ve hiçbiri bir tabloid'e söylemeyecekti. Dedikoducu Polis kayıtta bunun doğru olmadığını söyleyen Deschanel için bir temsilciyle konuştu. Deschanel'in Instagram gönderilerindeki yüzük eksikliğine de dikkat çektik. Görünüşe göre magazin dergileri, Deschanel ve Scott'ın nişanlanması için ikisinin kendilerinden daha endişeli.