Malia Obama hayatı boyunca magazin basınının içinde ve dışında olmuştur, ara sıra partilere gitmek veya - gasp - sigara içmek gibi ortak genç insan faaliyetlerinde bulunan paparazziler tarafından fotoğraflanmıştır. Ancak incilerinizi çok sıkı tutmaya başlamadan önce, onun hakkında süpermarket tabloidlerine giren birçok hikayenin yanlış olduğunu düşünmek iyi olabilir. İşte en korkunç tabloid yalanlarından bazıları Dedikoducu Polis eski İlk Kız hakkında çürüttü.

Kasım 2017'de dedikodu sitesi Conservative Stamp, Obama'nın aile dostu olduğunu yazdı. Oprah Winfrey, 'kontrolden çıkmış' Malia için 'sert sözler' söyledi duman halkaları üfleyen videoya yakalandıktan sonra. Web sitesi, bir röportajda Malia’nın davranışıyla ilgili hayal kırıklığını ifade eden medya patronundan alıntılar olduğunu iddia ediyor. İnsanlar : 'Ebeveynlerinin neyi yanlış yaptığını merak ediyorum ... Malia etrafta olamayacağım bir kadın oluyor.' Ancak, güvenilir veya güvenilmez başka hiçbir çıkış, Winfrey'in bunları söylediğini bildirmedi ve Dedikoducu Polis Winfrey’in sözcüsü, davranışlarından dolayı Malia’yı veya ailesini çarpmadığına dair güvence aldı. Ek olarak, bir editör İnsanlar Winfrey'in yayına 'asla böyle bir şey söylemediğini' söyledi. Burada gördüğümüz en çirkin yalan haber örneklerinden biriydi.O saçma hikayeden bu yana geçen yıllarda, Küre özellikle güvenilmez bir magazin dergisi, görünüşe göre affedilemez bir suç olan Başkan'ın kızı olmanın suçundan ötürü üniversite öğrencisine karşı bir medya saldırısı başlattı. Geçen yılın nisan ayında, yayın şunu iddia etti: Malia Obama rüşvet skandalına yakalanmıştı ülke çapında kolejleri sarstı. Malia’nın annesi Michelle’e de koçluk yapan tenis koçu, bir ay önceki skandalla bağlantılı olarak rüşvetle suçlanmıştı. Ancak Obamalar, skandalla tamamen bağlantılı değildi. Dedikoducu Polis daha sonra öğrendi: Malia’nın tenis becerilerinin Harvard Üniversitesi’ne kabul edilmesiyle hiçbir ilgisi yoktu.

Geçen ay Küre bunu yazdı Obama, erkek arkadaşı Rory Farquharson ile olan nişanını iptal etmişti. . Buradaki tek sorun nedir? Obama ve Farquharson aslında nişanlanmamıştı. Tabloid, bu söylentiyi geçen Kasım ayında yayınlamıştı, ancak Dedikoducu Polis bu hikaye ve daha yenisinin çelişkili ayrıntılar sunduğunu keşfetti: ikisinin de gerçekte hiçbir gerçeği olmadığı açıktı. Malia Obama nişanını iptal etmedi, nişanlanmadı.

En son, Aralık ayında basılmış bir parça için tabloid gazetesini bozduk.t Barack Obama, Malia’nın finansı Rory Farquharson’dan İngiliz olduğu için 'nefret ediyordu' . Dedikoducu Polis Burada iki ana sorun buldu: Birincisi, genellikle Kenya mirasıyla bağlantılı olan eski Başkan'ın Britanya'dan nefret ettiği teorisi, daha önce birçok saygın haber kaynağı tarafından defalarca çürütüldü. İkincisi, burada daha önce de söylediğimiz gibi, Malia ve Farquharson nişanlı değiller. Hikaye, çok özel İlk Aile içinde drama yaratmaya çalışan bir tabloid'in başka bir aşağılayıcı örneğiydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.