Haber bunu bozduğundan beri Felicity Huffman dahil oldu üniversiteye kabul skandalı , magazin dergileri kocasını bildirdi William H. Macy ondan boşanacaktı. Dedikoducu Polis bu hikayeyi o kadar sık ​​bozdu ki, tüm sahte raporları birlikte derleyebildik. Bu çileyi birlikte yaşamasına rağmen, çiftin 20 yıllık evlilikten sonra boşanacağına dair hiçbir kanıt yoktur.

William H. Macy bir flört uygulamasında mıydı?

İlk çirkin söylenti geliyor Yaşam tarzı . Felicity Huffman'ın üniversiteye giriş skandalında suçlanan 50 kişiden biri olarak ilan edilmesinden bir ay sonra, çıkış, Umutsuz Ev Kadınları aktris ünlü flört uygulaması Raya'da William H. Macy'yi yakaladı . Bu tuhaf dönüş, üçüncü elden bir kaynak aracılığıyla yayına anlatıldı ve ekliyor: 'Felicity, William ile büyük bir çığlık attı ve onu hile yapmakla suçladı.' Makalede ele alınmayan bir şey de, Huffman'ın Macy’nin flört uygulamasındaki varlığını nasıl keşfettiğidir. Bu sözde 'içeriden' her şey hakkında çok fazla bilgiye sahip oldukları için bunu bilmesi gerekirdi.Sözde ihbarcı sözlerine devam etti bu açık ihanet eylemi en kötü zamanda olamazdı. 'Felicity'nin William'a her zamankinden daha çok ihtiyacı var ve söylentileri duyduğunda harap oldu.' İddia edilen kaynak, dramatik öyküsünü bitirirken, 'Yakınları, boşanmanın kartlarda olabileceğinden korktuğunu' ekledi. Neyse ki her iki taraf için de bu melodramatik hikaye doğru değil.

Dedikoducu Polis bilgilerimiz için anonim, güvenilmez bir 'içeriden' birine güvenmedik. Bunun yerine, doğrudan Huffman ve Macy’nin ortak temsilcisine ulaştık ve hikayenin 'doğru olmadığı' şeklindeki önsezimizi doğruladık. Macy hiçbir zaman ünlülerle tanışma uygulamasına katılmadı ve çifte yakın olan hiç kimse olası bir boşanma konusunda endişeli değil.

Felicity Huffman’ın suçlu iddiası boşanma anlamına mı geliyordu?

Ardından, aynı derecede inanılmaz bir hikaye geliyor. National Enquirer . Yayın iddia edildi William H.Macy, suç duyurusunda bulunduktan sonra Felicity Huffman'dan boşanacaktı. üniversite kabul skandalındaki rolü için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir haber kaynağına, 'Bill, Felicity'nin kızları Sophia'yı üniversiteye sokmak için gittiği manyak uzunluklara asla katılmadı' dedi. Çıkış, savcıların aktris için dört ila 10 ay hapis cezası istediklerini bildirdikten sonra, sözde 'içeriden', 'Felicity hapse girerse, Bill dışarı çıktığında muhtemelen yanında olmayacak' dedi. Doğruysa çok çarpıcı bir ifade. Ama elbette değil.

Gibi çok daha saygın kaynaklar İnsanlar , bu hikayenin sonu ve kasvetiyle çelişiyordu. Huffman ve Macy, skandal tarafından parçalanmaktansa 'birleşik' kalıyor suçlu iddiasını takiben. Çift ayrıca el ele tutuşarak fotoğraflandı o ayın başlarında bir Los Angeles adliyesine geldiklerinde.

Dedikoducu Polis ayrıca şüphelerimizi doğrulamak için çiftin temsilcisine bir kez daha ulaştık. Bize sadece çiftin boşanmaya gitmediği ve yayının hikayesinin Macy’nin sözcüsü tarafından 'gerçeğin ötesinde' olamayacağı söylendi. Gerçeklerle yanlış olduğu kanıtlanmış başka bir tabloid hikayesi.

Çift, skandaldan sonra 'ayrı hayatlar' mı yaşadı?

Yaşam tarzı Görünüşe göre, çıkış birkaç ay sonra bunu bildirdiğinden, önceki kötü haberciliklerinden derslerini almamışlardı. Felicity Huffman ve William H. Macy 'ayrı hayatlar' yaşıyorlardı üniversite kabul skandalı sonrasında. İddia edilen bir kaynak, 'Skandal, ilişkilerini çok zorladı' dedi. Çok tartıştıkları için ayrı yatak odalarında uyuyorlar. Huffman 'evliliklerini kurtarmak isterken', Macy onunla 'zar zor konuşuyor' ve büyük ölçüde 'hayatına devam etmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor'. Sözde 'içeriden', 'Kendini çok yalnız hissediyor ve hapse girme ihtimalinden korkuyor' dedi.

Garip bir şekilde, sadece bir ay önce, Huffman ve Macy birlikte yürürken fotoğraflandı ,okuyucularının inanmasını isteyeceğinden daha fazla birlikte vakit geçirdiklerini kanıtlamak. Tek kanıt bu değil Dedikoducu Polis gerçeği arayışımızda bulundu. Kayıtta bize bu hikayenin 'hiç de doğru olmadığını' söyleyen eşlerin temsilcisine ulaştık. Macy'nin Huffman'a sessizce muamele etmek yerine, hukuk savaşı boyunca karısına çok destek oldu ve çift evde birlikte çok zaman geçiriyordu.

William H. Macy, Felicity Huffman'dan mı boşanacaktı?

Son olarak, bir rapor Kadınlar Günü iddia edildi Macy ve Huffman hapis cezasını tamamladıktan sonra boşanacaklardı. .Çiftin her ikisinin de alyanslarını çıkardığını iddia eden çıkış, Huffman'ın 14 günlük hapis cezasından serbest bırakılmasının ardından ikisinin boşanma davası açacağını tahmin etti. '[Macy], iki kızının Felicity’nin rock müziği olması uğruna elinden gelenin en iyisini yapıyor. Ama yaptığı şeyi yaptığı hakkında hiçbir fikri yoktu ve hâlâ bu konuda kafa yoruyordu. O iyi bir adam ve onu seviyor ama ona bir daha güvenebileceğinden emin değil, ”dedi bir bahşişçi.

William H. Macy’nin kendi sözleri ikna oldu Dedikoducu Polis raporun tamamen sahte olduğu. The Utanmaz aktör hakime bir mektup yazdı Felicity Huffman’ın davasında yirmi yılı aşkın karısını destekleme sözü verdi. 'Felicity harika bir aile terapisti buldu ve son birkaç aydır hepimiz gidiyoruz. Yapılacak çok iş var ve acı ve öfkenin bir kısmının üstesinden gelmek yıllar alacak, ancak ilerleme kaydediyoruz. ' Mektubun sonunda William H. Macy, 'Hayatımdaki her güzel şeyin Felicity Huffman sayesinde olduğunu' yazdı.

Bu sözler, karısını boşamak üzere olan bir adama benzemiyordu. İyi bir önlem olarak, ikisinin ayrı yaşamlar sürmediğini kayıtta doğrulayan çiftin sözcüsüne de ulaştık. Magazin dergileri böyle hikayeler yazdıklarında okuyucularını bilgilendirmeye çalışmazlar. Yalan okumak için insanları para harcamaya teşvik etmeye çalışıyorlar. Bu hızda, bu satış noktalarının çiftin boşanacağını umduğuna inanmaya başladık.