Yıllardır var aldatma söylentileri ve yaklaşan boşanma rahatsız edici Will Smith ve Jada Pinkett Smith'in evlilik. Will ve Jada'nın yıllardır açık bir ilişkisi olduğu söyleniyor, ancak şimdi iddia edilen ilişki ortaklarından biri ortaya çıktı. Yıllardır Smith ailesine yakın olan bir rapçi olan August Alsina, geçtiğimiz günlerde kendisinin ve Jada'nın yıllarca Will'in onayıyla bir ilişki sürdürdüğünü iddia etti.

Jada Pinkett Smith'in August Alsina ile ilişkisinin doğası hakkında yıllardır söylentiler var. 2017 yılına kadar, ünlü dedikodu siteleri MediaTakeOut spekülasyon yapacak kadar ileri gitti Jada Will'i Alsina'ya bırakacaktı . Bir kişi, oyuncuların evliliğinin daha sonra başının belada olabileceği iddialarına güldü. Dedikoducu Polis ulaştı.Geçen yıl, Alsina'nın Will ve Jada’nın evliliğine müdahale ettiği söylentileri yeniden dolaşmaya başladı. KB bunu bildirdi Jada ve Will boşanmaya yöneldi Alsina ile arkadaşlığı üzerine. Oldukça şüpheli bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Will birden Jada'ya kiminle vakit geçirip geçiremeyeceğini söylemeye çalışıyor ve buna katlanmıyor. Söylentilere göre, onun [Alsina] 'ya aşık olduğuna ikna olmuş ve bundan memnun değil. ' Dedikoducu Polis Kendi kusursuz kaynağımıza ulaştı, bize hikayenin doğru olmadığını ve Will'in karısının genç rapçi ile arkadaşlığıyla hiçbir sorunu olmadığını garanti etti.

Sırasında bir saatlik röportaj ile Kahvaltı Kulübü Alsina, Angela Yee, Jada ile yıllarca bir ilişki sürdürdüğünü itiraf etti. 'Hayatımın yıllarında kendimi tamamen bu ilişkiye verdim ve onu gerçekten ve gerçekten, gerçekten çok seviyorum ve onu çok seviyorum.' Alsina Will'in iznini istemek için gittiği için bu bir ilişki değildi. Rapçi, 'Aslında Will'le oturdum ve evliliklerinden yaşam ortaklığına geçişleri nedeniyle bir konuşma yaptım ... bana nimetini verdi,' dedi.

Ayrıca 2019 şarkısı 'NunYa' nın aslında Jada Pinkett Smith hakkında olduğu yönündeki söylentileri de doğruladı. İçinde müzik videosu animasyonlu bir telefon, eski sevgililer arasında gidip gelen bir dizi metin mesajını, alıcı olarak 'Koren' adıyla listeledi. 'Koren', Jada’nın ikinci adıdır. Videoda, Alsina'nın şarkısında Jada'ya atıfta bulunduğunu anlaması için başka ipuçları da vardı.

Jada’nın temsilcisi Alsina'nın iddialarını reddetti , söylüyorum PageSix 'kesinlikle doğru değiller.' Jada’nın bir bölümünde Kırmızı Masa Sohbeti göstermek Will ile evliliği hakkında , boşanmanın ikisi için de bir seçenek olmadığına dair ilginç bir açıklama yaptı.

Evliliklerinin zor bir döneminde Will'e, 'Benimle evlenirsen şunu bil: Birlikte olacağız. Aynı çatı altında olacağız. O şakanın bir ucunda başka biriyle olabilirsiniz. Ve bu şakanın bir ucunda başka biriyle olabilirim. Ama biz birlikte bu şakanın içindeyiz, ”diye devam etmesine rağmen,' İkimizin de istediği bu değil. ' Gerçekten kimseyi ilgilendirmeyen Alsina'ya ne olduysa, en açık olanı Will Smith ve Jada Pinkett Smith'in kendilerini ne olursa olsun birbirlerini sevmeye ve birlikte kalmaya adadıklarıdır.

Magazin dergilerinden Will ve Jada'nın ayrı hayatlar yaşamak , çile saç dökülmesinden dolayı evlilik sorunlarına, ayrılmaktan dolayı Jada alyansını takmamıştı TV'de ve hatta onların evlilik tam bir yalan . İşin gerçeği şu ki, bu magazin dergilerinin hiçbirinin Jada ve Will’in evliliğinde gerçekte neler olup bittiğine dair en ufak bir fikri yok. Ancak bu, hızlı bir para kazanmak için aksini iddia etmelerini engellemez.