Ses Amerika'daki en popüler şovlardan biridir ve dört jüri tarafından sağlanan karizma, mizah ve içgörüyü neden dikkate aldığınızı anlamak kolaydır - şu anda Blake Shelton , Gwen Stefani (uzun süreli antrenörün yerini alıyor Adam Levine ), John efsanesi ve Kelly Clarkson . Ancak bu popülerlikle dizi ve yıldızları hakkında yanlış bilgi ve dedikodu dalgaları, özellikle de sahte kan davaları geliyor. İşte o çılgın söylentilerden birkaçı Dedikoducu Polis gösterinin son birkaç sezonunda baskın oldu.Ağustos 2018'de, Yaşam tarzı hakkında sahte bir hikaye yayınladı Shelton, Stefani'den gitmesini istiyor Ses . Dergi, ikisi sette 'aşık' olmasına rağmen, Stefani'nin 'ilişkilerinin iyiliği için' geri dönmeyeceğini iddia etti. İsimsiz bir bahşişçi dergiye şöyle dedi: 'Gwen ve Blake evde pek kavga etmezler ama Ses aynı fikirde değillerdi ve çok fazla kafa attılar. 'Sözde içeriden biri, nihayetinde Shelton'ın Stefani'ye gösteride kalmasının 'iyi bir fikir olduğundan emin olmadığını' söylemesiyle sonuçlandı. Sözde ikisi, Stefani'nin NBC'den gelen teklifleri geri çevirmesine ve bunun yerine Las Vegas'ta ikamet etmeye başlamasına neden oldu.

Maalesef tabloid için, sadece küçük bir araştırmadan sonra makalenin ne kadar yanlış olduğu acımasızca netleşti. Shelton, 2016'da Stefani'nin 2017 için gösteriye geri döneceği duyurulduğunda çok mutluydu ve aynı yıl Stefani gösteriden ayrıldığında hayal kırıklığını dile getirdi. Stefani bu sezon için gösteriye bir kez daha katıldığından beri derginin haberlerinin ne kadar zayıf olduğunu zaman daha da kanıtladı.Ekim 2018'de RadarOnline, o zamanki dört koçun - Shelton, Levine, Clarkson ve Jennifer Hudson'ın - kızgın olduğunu iddia etti. Mariah Carey'in akıl hocası olarak işe alınması yarışmacılar için. Dedikodu sitesi, isimsiz bir 'kaynağın' anlaşmazlığın ayrıntılarını paylaştığını ve koçların 'kimse onun katılmasını istemediğinden' üzüldüğünü iddia ettiğini söyledi.

Kaynak, sözde dörtlünün şovda yeterince büyük isimlere sahip olduklarını hissettiğini ve özellikle de Carey'in 'daha tam zamanlı bir koç olarak' istediği için başka bir isme ihtiyaç duymadıklarını söyledi. İçeriden, NBC'nin muhalif sesleri reddettiğini ve yine de Carey'i eklediğini ekledi.

Sahte hikayenin her yönü saçma bir şekilde yanlıştı. Carey, bölümlerini magazin dergisinin yayınlanmasından önce filme almıştı ve çoktan, istese bile koçluk yapmasını yasaklayacak bir dünya turu duyurmuştu. Ayrıca, John Legend, gösteriye katılacak bir sonraki koç olarak çoktan duyurulmuştu. NBC'deki kaynaklarımızdan biri bize Carey'nin reklamdaki herkes tarafından çok sevildiğini söyledi. Ses ve koçlar göründükten sonra röportajlarda ve videolarda Carey hakkında fışkırdı.Geçtiğimiz Haziran, Küre yanlış iddia edildi Shelton, Levine'i Stefani ile değiştirmek için 'gizlice plan yapmıştı' Maroon 5 şarkıcısı gösteriden ani ayrıldığını duyurduktan hemen sonra. İçeriden şüpheli biri, 'Blake ve Adam pek çok şeyde aynı fikirde değillerdi,' dedi, 'özellikle Gwen.'

Dergiye göre Levine, Shelton ile olan ilişkisini göz önünde bulundurarak Stefani’nin varlığını 'amatörce' buldu. Bu sözde, Shelton'la 'sürekli olarak' ışıklandırma, kamera açıları, en iyi albüme sahip, adını sen koy 'konusunda tartışan Levine için bardağı taşıran son damla oldu.

İddialar açıkça yanlıştı. Shelton, Levine’in gösteriden ayrılma kararını, haberler kamuoyuna açılmadan bir gün önce öğrendi ve Levine’in kaybolmasıyla ilgili biraz üzücü bir mesaj attı. İkili, şovda uzun süredir devam eden şakacı bir rekabeti paylaştı, bu da büyük olasılıkla magazin gazetesinin sahte söylentisine ilham kaynağı oldu. Gerçekte, ikisi hem sette hem de set dışında gerçek arkadaşlar. Levine, gösteriden çıkma zamanının geldiğini anladı, ama görünüşe göre bu dedikodu medyası için yeterince dramatik bir hikaye değildi.

En son, Yaşam tarzı hakkında sahte bir hikaye yayınladı Stefani, Taylor Swift'in gösteriye katılması konusunda öfkeli akıl hocası olarak. Carey hikayesine çok benzer şekilde, makale tamamen ünlülerin rekabete dayanamayacağı fikrine dayanıyordu, bu da rekabetçi bir şarkı şovu hakkında bir hikaye için biraz tuhaf. Gazeteci, Stefani'nin şovda yeniden ortaya çıkmasının 'büyük geri dönüşü' olması gerektiğinden üzüldüğünü iddia etti ve Swift'in 'gök gürültüsünü çalmasından' endişelendi.

Bir kez daha, makalenin tamamı hatalı bir önermeye dayanıyordu. Stefani ve Swift, Swift’in yedinci sezonunda gösteriye akıl hocası olarak ilk çıkışından beri arkadaş canlısı. Stefani ayrıca röportajlarda Swift'i şarkı söyleme ve şarkı yazma becerileri konusunda kamuoyuna açıkladı ve iltifat etti. Dedikoducu Polis ayrıca şovla ilgili bazı kaynaklarımıza da baktık, bize ikisinin iyi anlaştığını söyledi. Magazin dergileri, şovun devamına dair, daha az olmasa da, herhangi bir ortalama izleyici kadar gerçek içgörüye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.