Vin Diesel yıllar içinde birkaç kez magazin dergilerinde yer aldı. Tipik olarak, anonim kaynaklar, Diesel ile yardımcı yıldızları arasındaki bir tür sürtüşmeyi rapor edecek. İşte o hikayelerden bazıları Dedikoducu Polis araştırmak zorunda kaldı.

Bu kadar çok Diesel sütununun kalbinde, onun ile profesyonel rekabeti var. Hızlı beş başrolü paylaştığı Dwayne “The Rock” Johnson. Sekizinci sette iki uçlu kafa hızlı ve Öfkeli dizinin ikiye bölünmesine yol açtığı söylenen, biri Johnson ve Jason Statham, diğeri Diesel ve şirket ile. Söylentilerin geri kalanı acımasızca Diesel’in kişisel hayatına odaklanıyor gibi görünüyor.Vin Diesel Promosyon Yapmak İçin 2 Milyon Dolar mı Talep Etti? Kanlı ?

Diesel / Johnson rekabetini anlamak, nerede olduğunu açıklayacaktır. Star Diesel hakkındaki bu sahte hikaye için fikrini aldı 2 milyon dolar talep ediyor filmini tanıtmak için Kanlı . İsimsiz bir 'içeriden' gazeteye verdiği demeçte Diesel'in filmleri tanıtmak için 'The Rock'tan iki kat daha fazlasını' istediğini söyledi. İnsanlar Johnson'ın kendi filmlerini tanıtmak için 1 milyon dolar kazanacağını bildirdi.

Bu rakam yanıltıcıdır, çünkü terfi fiyatı, bir oyuncunun ilk etapta bir film yapmayı kabul ettiğinde yapacağı fiyattan ille de ayrı değildir. Dedikodu Polis Diesel'in temsilcisiyle konuştu ve bize sadece bu hikayenin 'kesinlikle doğru olmadığını' söyledi.

Dwayne Johnson Ayrıldı mı F9 Diesel yüzünden mi?

Klasik Johnson / Diesel davasını oynamak, Star ayrıca Johnson'ın okuldan ayrıldığını iddia etti Hızlı ve Öfkeli 9 Çünkü Dizel yönetmeyi planladı. İddia edilen ve görünüşte izlenemez bir içeriden biri, 'Vin ve Dwayne birlikte sette bile olamazlar' dedi ve 'Vin yönetmeye kararlı' olduğunda, ikisinin birbirinden kaçınması imkansız olurdu. Yani, kaynak iddia etti, Johnson okulu bıraktı.

Dedikoducu Polis bu hikayeyi hızlı ve kolay bir şekilde bozdu. Diesel bu filmi asla yönetmeyecekti - Justin Lin yönetmenliğini yaptı ve yönetti. Dahası, Johnson asla bu filmde yer almamıştı.

Sette Kazadan Sonra Vin Diesel F9'dan Çıktı mı?

Başka Hızlı ve Öfkeli 9 söylenti Küre , kardeş dergisi Star , Diesel olduğunu iddia etti bir kazadan sonra filmi bırakmak sette. Dublör Joe Watts'ın kafasını ağır bir şekilde yaraladığı film setinde ciddi bir yaralanma oldu. Yaklaşık bir ay sonra iyileşti ve şükürler olsun ki şimdi iyi durumda. Magazin gazetesi, bu kazayı, Diesel’in trajik ölümüyle bağlantılı olarak alçakça kullandı. hızlı ve Öfkeli başrol oyuncusu Paul Walker. Kaza, Diesel'i Walker öldüğünde 'bulunduğu çok karanlık yere' götürdü.

Doğru değil, Dedikodu Polis sonuçlandı. Filmin prodüksiyonu hiçbir zaman tehlikede olmadı ve Diesel asla ayrılma tehdidinde bulunmadı. Hikayenin yanlış olduğunu onaylayan kendisine yakın bir kaynakla konuştuk. F9 COVID-19 nedeniyle 2 Nisan 2021'de piyasaya sürülmek üzere yeniden planlandı.

Vin Diesel ve Mike Myers, Dungeons & Dragons oynuyor mu?

Star ayrıca Diesel ve Mike Myers hakkında bir hikayenin tanıtımını yaptı birlikte Dungeons and Dragons oynamak . Makalede alıntı yapılan, isimsiz bir sözde 'içeriden' çiftin 'Hollywood'da bir sürü arkadaşı yok' diyerek incitici bir şekilde 'D&D' oynamayı kimsenin yapamayacağı için birlikte seçti.

Bu hikaye tamamen yanlıştı. Myers temsilcisi kayıtlara geçti Dedikoducu Polis 'oyunu oynamadığını kesin olarak belirtmek. Mike da Vin Diesel'i tanımıyor. ' Diesel, D & D'ye olan sevgisinden bahsetti ve Myers, çocukken masa oyunu oynadığını söyledi. Bununla birlikte, ikisinin birlikte olduğu macera hikayelerinin tamamen kurgu olduğu sonucuna varabiliriz.