Ne zaman Brooklyn Beckham kız arkadaşına teklif etti, Nicola Peltz birçok genç kızın kalbi kırıldı. Ama tabii ki, magazin dergileri bu mutlu anı yaşadılar ve dramın yanlış olduğunu iddia ettiler. Söylentiler, modelin ünlü annesini önerdi. Victoria Beckham , düğün planlamasında sorunlara neden oluyor. Dedikoducu Polis yaklaşan düğün ve eski Spice Girl oğlunun nikâhlarını devralırsa hakkında birkaç hikaye topladı.

Victoria Beckham’ın Gelini ve Annesini Gölgede Bırakma Kararlılığı

Ağustosda, Sıcaklık iddia edilen Victoria Beckham pahalı bir makyaj yapmayı planladı oğlunun düğünü için. Gazeteye göre, eski şarkıcı gelini ve annesi Claudia Hefner Peltz'i geçmeye kararlıydı. Vic spot ışığında olmaya alışmıştı ama Claudia tarafından sahneleneceğine dair korku vardı. Instagram'daki resimlere baktı ve Claudia'nın kendisinden 20 yaş büyük olduğuna inanamadı, ”diye itiraf etti. İsimsiz muhbir, Beckham'ın bu “makyaj” için kendisine en az 65.000 dolar harcamayı düşündü çünkü Posh Spice için “para bir şey değil”. Eski pop yıldızı görünüşü ve tarzıyla bilinirken, Dedikoducu Polis Victoria Beckham'ın oğlunun düğününü süslemek için kendisine binlerce dolar harcadığı saçma fikri yıktı.Siyah üstlü Nicola Peltz.

(Debby Wong / Shutterstock.com)

Victoria ve Nicola, Hangi Soyluları Davet Etmek İçin Çatıştı?

Çok geçmeden Yeni fikir iddia edilen Victoria Beckham müstakbel gelini ile kafa kafaya vurdu hangi Kraliyet çiftinin düğüne davet edileceği. Bu 'kraliyet' ikilemi üzerine, bir kaynak Nicole Peltz'in Meghan Markle ile 'kanka' olmak için Los Angeles'a taşınmayı planladığını iddia ederek, Beckham'lar ve Peltz arasındaki tabloid sözde 'gerilimler' yükseliyordu. Ancak dergi, Beckham'ların Sussex Dükü ve Düşesi ile 'düştüğünü' ve Prens William ve Kate Middleton'a daha yakın olduklarını iddia etti. Dedikoducu Polis David ve Victoria Beckham, Cambridge Dükü ve Düşesi'nin düğüne katılırken, kraliyet ailesinin hangi üyesini davet etmek için oğulları ve nişanlısıyla kavga ettikleri fikrinin saçma olduğunu belirterek sahte raporu açıklığa kavuşturdu. Özellikle de henüz bir düğün planı açıklanmadığı için.

Soldan sağa Brooklyn, David ve Victoria Beckham.

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Bekle, Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz Gizli mi Evlendi?

Bununla birlikte, magazin dergileriyle ilgili bir şey varsa, hayal gücü asla bitmez. Ekimde, Yaşam tarzı cesurca Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz ilan etti gizlice evlendim ve yolda bir bebeği oldu . Yayın, Beckham ve Peltz'in beklemenin 'anlamsız' olduğunu düşündüğünü ve hızlı bir düğün yapmaya karar verdiğini iddia etti. Dergiye göre, ikisi Londra'da hala cömert bir düğün yapmayı planlıyordu, ancak son Instagram paylaşımları, tabloid'in çiftin özel olarak bağlandığına inanmasına neden oldu. Bebeğe gelince, bir ihbarcı “bazı hayranlar çiftin ilk çocuklarını beklediğine inanıyordu” dedi. Dedikoducu Polis hatta bunun olağan kıyametten hoş bir değişiklik olduğunu ve magazin dergilerinin kasvetini not etti genellikle rapor et . Ancak hesap hala hatalıydı. Araştırmamız sonucunda, ikisinin evlenmediğini ve bebek beklemediklerini gördük. Artı, yeni bir yıldayız. İkili bunu doğrulayan herhangi bir açıklama yapmadığından, hikayenin yanlış olduğu ortadadır.

Hepimiz en çok beklenen düğünlerden biri olacağından emin olduğumuz şeyi görmek için sabırsızlanıyoruz. Ancak, en iyisi silahı atlamamak veya perde arkasında dramın olduğunu iddia etmemek.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

jes vom Felsen der Liebe

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones Boşanıyor mu?

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani Düğün Planları Üzerine Tartışıyor

Orijinal ‘Jake From State Farm’ Aktörünün Neden Yeniden Oyuncu Kadrosu Olması Gerekti?