Yaptı Vanna Beyaz geçen yaz düğümü bağladın mı? Bir tabloid, Çarkıfelek yıldızı, geçen yıl uzun süredir sevgilisi John Donaldson ile evlenmeye ayarlandı. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve rekoru düzeltebilir.

'62 Yaşındaki Gelin!' gazeteden manşeti okuyun, TAMAM MI! , geçen haziran. Yarışma şovundaki şık giysileriyle tanınan iddia edilen çıkış noktası Beyaz, farklı tipte bir gelinlik ve gelinlik sporu yapmaya hazırdı. Çıkış, televizyon kişiliğinin Donaldson ile yıllarca süren 'ezici kalp kırıklığı ve bir dizi başarısız aşk' sonrasında 'romantik kurtuluşu' bulduğunu iddia etti. İsimsiz bir kaynak yayına, “Onu seviyor ve hayatının geri kalanını onunla geçirmek istiyor. Bu sefer saklamak için olduğunu hissediyor. 'Dergi daha sonra, Donaldson'ın White'ın acı dolu anılarından biri olma niyeti olmadığını 'açıkça ortaya koyduğunu' iddia etmeden önce White’ın geçmiş romantik ilişkilerine daldı. Kalmak için burada olduğuna onu ikna etti. Çok nazik ve özenli ve herkes ona ne kadar taptığını söyleyebilir. İki yıl önce birlikte taşındılar ve her zamankinden daha yakınlar, deneme-evlilik testini geçtiler, ”diye devam etti sözde kaynak.

İsimsiz ihbarcı, White'ın kendisini mutlu bir sonun beklediğine dair inanç ve güven sıçramasına hazır olduğunu ekleyerek hikayeyi bitirdi. 'Sonunda kendisini onun için seven ve ünlünün tehdit etmediği bir adam buldu. Gerçek olduğuna inanmak için kendini çimdiklemesi gerekiyor, ”diye bitirdi sözde kaynak. Vanna White'ın erkek arkadaşından memnun olduğundan emin olsak da, Dedikoducu Polis Hostesin Donaldson ile evlenmediğini teyit edebilir, en azından henüz değil. Aslında aktris, gelecekte Donaldson ile düğüm atmaktan hiç bahsetmedi. Geçen yıl, White, Donaldson ile olan ilişkisi ve neden evlenmek için acele etmediklerini anlattı. .

White ile bir röportaj sırasında 'Sekiz yıldır birlikteyiz ve öyle görünüyor ki ikimiz de mutluyuz, bu yüzden gözümde - her iki gözümüzde de - evli hissediyorum,' dedi. Daha Yakın Haftada Bir . Bunlara ek olarak, TAMAM MI! ünlülerin evlilikleri hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda güvenilir değil.

2018'de magazin gazetesi basıldı Dedikoducu Polis bir iddia üzerine takla atmak için Gwen Stefani ve Blake Shelton evliydi . Çıkış ilk önce ikisinin takıldığını iddia etti, ancak daha sonra iddiayı geri çekti ve yanıltıcı hikayesinin sorumluluğunu almadı. İkisi hala evli değil, ancak kaçma suçunun tüm magazin dergileri geçmiş veya gelecekteki evlilikler hakkında sahte raporlar arasında Ses hakimler.

Bu ayın başlarında, OK'de bir hikayeyi reddetmiştik! yanlış ifade ettiği için Keanu Reeves, Alexandra Grant ile evlenecekti. . Yayın, aktörün Grant ile 'nihayet nişanlandığını' ve ikisinin arka bahçede basit bir düğün planladığını iddia ediyordu. Dedikoducu Polis Reeves'in bir sözcüsüyle konuştu ve hikayenin tamamen uydurma olduğunu öğrendi. Reeves ve Grant çok özeldir, ancak bir düğün ya da nişan kesinlikle daha güvenilir satış noktalarında haberler yapar.

Wie viele Kinder hat Ozzy?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.