Vanessa Hudgens bir Disney Channel yıldızından saygın bir Hollywood aktrisine dönüştü ve bunun sonucunda aşk hayatı dedikodu medyası tarafından, özellikle de Austin Butler ve Zac Efron . Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis rekoru, magazin dergilerinin sayısız yanlış iddiasında belirledi. Hudgens’in romantik hayatı hakkında magazin dergilerinin hatalı olduğu birkaç zamanı gözden geçirdik.

Aralık 2017'de HollywoodLife blogu yanlış bir şekilde Hudgens, Butler ile nişanlandı . Web sitesi, aktrisin '14 Aralık'taki 29. doğum gününden beri sol yüzük parmağında çok belirgin bir yüzük taşıdığı için evlendiğini ve bu yıl Austin'in ona en iyisini vermeye karar verip vermediğini merak etmeden duramayız' iddiasında bulundu. hepsinin hediyesi - bir teklif! ' Çıkış ayrıca, “Söz konusu yüzüğün kesin bir vintage havası var… Austin tek dizinin üstüne çökerse Vanessa gibi bir kızın isteyeceği şey böyle bir şey olabilir mi? Kesinlikle olasılık alanında olduğunu düşünüyoruz. ' Oyuncu söylentiyi o zaman kendini dinlendirdi Twitter'da doğrulandı nişanlı olmadığını.Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis çürütüldü KB haksız yere iddia etmek için Hudgens’in Butler’dan ayrılması, Efron ile tekrar bir araya gelmesiydi. . Şüpheli yayın, Efron ve Hudgens'in sözde 'içeriden' biriyle 'birbirleriyle tekrar temasa geçtiğini' iddia etti, 'Vanessa muhtemelen onu asla unutamayacak. Çok genç bir araya geldiler ve ikisinin de başarmak istedikleri başka şeyler vardı. '

Gazetenin satmaya çalıştığı şeye rağmen, Hudgens, Efron için Butler'dan ayrılmadı. Daha güvenilir bir priz, E! Haberler bildirildi Hudgens’in Butler’dan ayrılması mesafeden kaynaklanıyordu onların arasında. Ayrıca, Hudgens, Butler ile olan ilişkisi hakkında konuştu bölünmelerinden önce, sadece iyi şeyleri not ederek. Aktrisin aniden Efron için Butler'dan ayrılacağından şüpheliyiz, eğer ikisi iyi bir ilişki kurarsa.

Geçen ay, TAMAM MI! Yanlış belirterek Efron'u resme geri getirmeye çalıştı Hudgens ve Efron yeniden bir araya geliyordu . Yarım yamalak bir kaynak, Hudgens ve Efron'un bu kadar uzun bir yoldan geldiklerini ve artık aralarında hiçbir gariplik veya kıskançlık olmadığını iddia etti, ”diye ekledi. Bir kere daha, Dedikoducu Polis aptal hikayeyi düzeltmek için zaman kaybetmedi. Efron'un Halston Sage ile çıktığı ve hikayeyi tamamen yalanladığı bildirildi. O zamandan beri neredeyse on yıl oldu Efron ve Hudgens tarihli ve ikisi o zamandan beri yoluna devam etti. Medyanın Hudgens ile yeniden bir araya gelme umudunu anlayabilsek de HSM Kostar ve hatta Butler'la, magazin dergileri aptal hikayeler satmadan önce gerçekleri hemen anlamalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.