Tori Yazım efsanevi Aaron Spelling'in kızından daha fazlası. Beverly Tepeleri 90210 yıldız, Hollywood'daki yıldız statüsünü sağlamlaştıran çeşitli şovlarda ve filmlerde yer aldı. Geçen yıl aktris, klasik 90'ların gençlik dramasının kısa süreli yeniden başlatılmasına katıldı, ama Spelling başka ne yaptı? Dedikoducu Polis Spelling’in kariyeri ve bugünkü durumu hakkında bazı söylentileri topladı.Tori Yazım 'RHOBH' a Katılmak İçin Çok 'Kırıldı' mı?

2019 yılında National Enquirer iddia edilen Yazım 'çok zayıftı' oyuncu kadrosuna katılmak Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları . Gazete, Spelling’in tutarsız harcama alışkanlıklarının, onu tartışmalı realite şovuna katılma daveti almaktan alıkoyduğunu iddia ediyordu. İçeriden biri, Spelling'in 'basitçe ayak uyduramadığını' söyledi ve annesi Candy Spelling, 'gösteriye çıkma şansı ondan daha fazla oldu' dedi. Dedikoducu Polis anlatının mantıklı olmadığını belirterek sahte raporu açıklığa kavuşturdu. Reality şovu bu kadar eğlenceli kılan, oyuncu kadrosunun draması ve skandallarıdır. Yazımın annesiyle olan geçmişi ve mali durumu, oyuncunun hikayesini çok ilgi çekici hale getirebilirdi.Tori'nin Finansal Nedenlerle Yenilenmesi İçin 'BH 90210'a mı İhtiyacı Var?

Aylar sonra, TAMAM MI! bildirilen Yazım yeniden başlatmanın ikinci sezonuna güvenerek BH 90210 borçtan kurtulmasına yardımcı olmak için. Gazeteye göre, Spelling 'eski arkadaşlarıyla çalışmayı' sevdiği kadar, Scary Movie 2 yıldızının kariyeri de 'kurumuştu' ve seçmeleri puanlamakta zorlandı. İsimsiz bir kaynağın sözlerine güvenmek yerine, Dedikoducu Polis bize söyleyen aktrisin sözcüsü ile kontrol etti:

Bunun borçla ilgisi yok. Tori istiyor BH90210 Yenilenmesi gerekiyor çünkü kendisi ve Jennie Garth'ın yarattığı ve oyuncu kadrosunun yeniden birlikte çalışmayı sevdiği çığır açan inanılmaz bir gösteri. Ayrıca hayranlar buna bayılıyor!Ayrıca, yakın zamanda bildirildi İnsanlar o Yazım ve Garth bir podcast başlatmak , bu ay başlıyor. Bu nedenle, Dedikoducu Polis aktrisin fırsat bulma konusunda endişeli olduğundan şüphe ediyor.

'90210' un Yeniden Başlaması Tori’nin Hayatına Çok Benzer miydi?

Bu yılın başlarında, Spelling’in ekrandaki karakterinin ikonik gençlik şovunun yeniden başlatılmasıyla ilgili hikayesine dair bir iddiayı düzelttik. gerçek hayatına benziyordu . Yeniden başlatma, aktris tarafından canlandırılan Donna Martin'in birkaç çocuklu Nate ile evli olduğunu gösterdi. Kurgulanmış çiftin, Spelling'in gerçek hayattaki kocası Dean McDermott ile yaptığı gibi kendi gerçeklik serileri de vardı. Yine de, bu kasıtlı değildi veya Spelling’in hayatını mikroskop altına almak için değildi. Aktris açıkladı DIR-DİR! :

Neyin gerçek neyin yükseldiğini anlamayı izleyiciye bırakmak istedik.Gazeteler ayrıca Spelling’in mali sorunlarının onu büyük bir belaya soktuğunu iddia ettiler.

Tori Yazım Hapis Zamanıyla mı Karşı Karşıya?

Üç yıl önce, Star sürdürülen Yazım hapse giriyordu para sıkıntısı. Yayın, aktrisin 1 milyon dolar borcu olduğunu iddia etti ve Gelini öp oyuncu beş yıla kadar hapisle karşı karşıya kaldı. Dedikoducu Polis Haberi Spelling ve bizim ortak bir arkadaşımız tarafından yayınladıktan sonra hikayeyi bozdu. Saygın kaynağımız, Spelling'in mali durumunu düzenli olarak sağladığını söyledi. Üç yıl sonra ve magazin dergisinin yanlış olduğu daha da açık.

Basitçe söylemek gerekirse, Tori Spelling bir insandır ve hepimiz gibi şeyler olur. Bu, oyuncunun sırf birkaç hıçkırık yüzünden parasız kaldığı veya başarısız olduğu anlamına gelmez.