Tom Cruise Aşk hayatı, magazin dergileri için çok popüler bir konudur. Film yıldızının sözde kiminle çıktığı hakkında sık sık yanlış söylentiler var. İşte birkaç kez Dedikoducu Polis bu tür hikayeleri yalnızca 2019'da düzeltti.

Mayısta, TAMAM MI! iddia eden bir kapak haberi yayınladı Cruise, bilim adamı arkadaşı Elisabeth Moss ile çıkıyordu. . Magazin gazetesi, Moss'un bir röportajında ​​yaptığı bir yoruma dikkat çekti. Marie Claire 'isimsiz kalacak' biriyle çıkıyordu. Magazin gazetesi keyfi bir şekilde Cruise'u oyuncunun gizemli erkek arkadaşı olarak adlandırdı. Moss sözcüsünün güvence verdiği gibi, tüm hikaye düzmece idi. Dedikoducu Polis o zaman. Bu, magazin gazetesinin bir hafta sonra iddia edilen bir haberle takip etmesini engellemedi Katie Holmes, Jamie Foxx ile romantizmiyle halka açıldı çünkü Moss ve Cruise çıkıyordu. O saçma makaleyi de çürüttük.Haben sich Chip und Joanna scheiden lassen?

The Küre Haziran ayında çok tuhaf bir rapor yayınladı Cruise, paraşütle atlama eğitmenine aşık , Sian Stokes, sette İmkansız Görev: Serpinti . Dergi, 'ispiyoncu' dediği şeyin, 'Topuklarının üstüne düştüğünü söylemek yetersiz kalır. Hâlâ onun yüzünden salya akıyor. ' Hikaye, tabloid'in sahte raporundan birkaç hafta önce Stokes ile yapılan bir röportaja dayanan tam bir uydurmaydı. Dergi, Cruise'un ona aşık olduğu varsayılan bir hikaye uydurma fırsatını yakaladı. O değildi ve Dedikoducu Polis satış noktasının iddialarını bozdu.

KB Temmuz ayında yanlışlıkla Cruise söylenti fabrikasına atladı Cruise, Dakota Johnson'la çıkmak istedi . Yayın, Süper silah yıldız, izlediğinden beri aktris üzerinde 'eziliyordu' grinin 50 Tonu, Johnson yeni bekar olduğu için hamlesini yapacaktı. Sorun? İki yıllık erkek arkadaşı Coldplay lideri şarkıcı Chris Martin'den ayrıldığına dair söylentilere rağmen çift hala birliktedir. Dedikoducu Polis Yanlış raporlaması için çıkışı aradı ve bir kez daha, zaman bize doğru olduğumuzu gösterdi.

Son olarak, Ağustos ayında Küre iddiasıyla gariplik ölçeğinde üstesinden gelmeye çalıştı Cruise ve Cher romantizmini 'yeniden alevlendirmişti' onlarca yıl öncesinden. Görünüşe göre aktör, paraşütle atlama hocasından ayrılmıştı ve 'kaçık yolları' yüzünden onunla bitirmeden önce Cher ile çıkıyordu. Gülünç öncül derhal çürütüldü. Dedikoducu Polis 80'lerde kısa bir romantizme rağmen, ikisinin birbirini tekrar gördüğüne dair kesinlikle hiçbir kanıt bulunmadığına işaret ettikten sonra.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.