Tom Cruise son sekiz yıldır kamuya açık bir şekilde kimseyle çıkmadı. 2012'de Katie Holmes'dan ayrıldığından beri, sık sık röportaj vermiyor ve kişisel hayatı hakkında asla konuşmuyor. Ancak dedikodu endüstrisini onun hakkında yazı yazmaktan caydırmak yerine, tüm bunlar magazin dergilerinin esrarengiz oyuncu için kapalı kapılar ardında neler olup bittiğine dair sonsuza kadar spekülasyon yapmalarına izin vermek oldu. İşte son söylentilerden bazıları Dedikoducu Polis Cruise’un romantik hayatını çürüttü.

Aralıkta, Star iddia eden gülünç bir parça yayınladı Cruise çıkıyordu Downton Manastırı yıldız Michelle Dockery , o ayın başlarında İngiliz Moda Ödülleri'nde yan yana oturduklarına dair yegane kanıta dayanarak. Sözde 'içeriden' biri 'Tom, Michelle'in yanına oturmak için bazı ipleri çekti' dedi. Kendisinin ve Michelle'in bir şeyler yapma şansı olduğundan emin. Tersane, as Dedikoducu Polis Aslında birkaç aydır Jasper Waller-Bridge ile çıkıyordu. Tamamen hikaye dışı bir şeydi. Bazen ünlüler yan yana oturur.Ocak ayında, Cruise, Renee Zellweger ve Colin Firth ile bir 'aşk üçgeni' içindeydi , göre Kadınlar Günü. Zellweger, Cruise’un Jerry Maguire, Firth, Zellweger'in aşk ilgisini oynadı. Bridget Jones filmler ve tabloid bu sinemayı gerçek hayatla karıştırdı ve aşkların gerçek olduğunu varsaydı. Dedikoducu Polis Zellweger’in sözcüsünü kontrol etti, o da hikâyeye tamamen uydurma gibi güldü. Gazete, büyük olasılıkla Zellweger’in filmdeki başrolü için ödül sezonu taramasını çevreleyen yutturmacadan yararlanıyordu. Judy.

Bir aydan kısa bir süre sonra, KB eşleşmeye karar verdi Aktris Olivia Munn ile yolculuk. Dockery hikayesinde olduğu gibi, Munn ve Cruise'un şimdiye kadar paylaştığı tek bağlantı, bu kulakta aynı CAA Oscar öncesi partisine katılmalarıydı ve tabloid, Cruise'un bir tarih bulmak için gittiğini iddia ediyor. Dahası, Munn o noktada bir yıldan fazla bir süredir Tucker Roberts'la çıkıyordu. Cruise'a yakın bir kaynak da şunları söyledi: Dedikoducu Polis Cruise, Munn ile çıkmaya çalışmıyordu. Deneseydi hikaye daha uydurma olamazdı.

Martta, Dedikoducu Polis bir Kadınlar Günü tartışmak için hikaye Cruise gizlice Sofia Boutella ile çıkıyordu , onun Mumya ortak yıldız. Gariptir ki, magazin dergisinin iddiasını destekleyecek kanıtı, Cruise'un Munn'la ilk kez bağlantı kurduğu aynı CAA ön-Oscar partisinde birbirlerini selamlayan yardımcı yıldızların bir fotoğrafıydı. Bir 'içeriden', Cruise ve Boutella'nın izleyiciler önünde bir öpücükle ilişkilerini doğruladıklarını iddia etti, ancak dergi kanıt olarak hiçbir fotoğraf sunmadı ve kameralar geri çevrildiğinde öpüştüklerinde ısrar etti. Duruma yakın bir kaynak, Cruise ve Boutella'nın çıkmadığını onayladı. Tabloid dünyası, Cruise'u belirli bir anda yanında duran kadın ile eşleştirmeyi bırakmalı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.