Tom Cruise Hollywood'da alışılmadık bir figür. Scientology Kilisesi'ne katılımı nedeniyle biraz tartışmalı, ancak başarılı filmlerde rol almaya devam ederek popüler ve iyi bağlantılarını sürdürüyor. İşte birkaç kez Dedikoducu Polis Cruise hakkındaki tabloid iddialarını, A listesindeki arkadaşlarının oyunculuk işleri almasına yardım ettiği iddia edildi.

Geçen yılın Kasım ayında, Star bunu yazdı Cruise, Scientology için Joaquin Phoenix'i işe alıyordu yanı sıra bir sonraki kötü adam rolü için İmkansız görev hareket. Sözde bir 'kaynak' dergiye, 'Joaquin, [Cruise] 'un bir sonraki ünlü Scientolog olarak büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşündüğü biri. Dedikoducu Polis Phoenix’in son filminin aldatmacasından yararlanmaya çalıştığı için makaleyi tamamen sahte olduğu gerekçesiyle reddetti Joker. Gerçekte Phoenix, ailesinin doğduktan kısa bir süre sonra kült kuruluşu Children of God'da doğdu. O zamandan beri, her türden örgütlü dinden kaçındığını kamuoyuna açıkladı, bu yüzden Scientology için harika bir aday olarak görülmesi pek olası değil.Ocak ayında, Dedikoducu Polis saçma bir hikayeyi çürüttü Yeni fikir iddia etti Meghan Markle, bir 'Hollywood geri dönüşü' planlamak için Cruise ile buluşmuştu. Magazin dergisinin kapağında Markle ve Cruise'un sözde birlikte yürüdüklerini gösteren fotoşoplanmış bir görüntüsü yer alırken, makalenin kendisi 'Meghan ve [Prince] Harry'nin Tom'la yollarının kesişmesi ve elit çevresiyle omuzlarını ovması neredeyse kaçınılmazdır' iddiasında bulundu. Başka bir deyişle, aslında tanışmamışlardı. Kapak sadece klasik bir yem ver ve değiştirdi ve magazin dergisi makalenin kapak resmini açıkça değiştirilmiş olarak ortaya çıkardığına aldırış etmedi bile.

Bundan birkaç ay sonra, Yaşam tarzı benzer bir söylenti öne sürüyordu, bu sefer de ısrar ediyordu Cruise, Markle'ın bir sonraki filminde başrolü oynamasını sağlamaya çalışıyor . Başka bir şüpheli haberci, 'Meghan'ı bir film setine geri getirebilecek biri varsa o da Tom,' dedi. 'Ve Hollywood'un en büyük yıldızlarından birinin karşısında oynayıp beyazperdeye geri dönmenin daha iyi bir yolu.' Fakat Dedikoducu Polis Cruise'a yakın bir kaynağa ulaştı ve bize hikayenin tamamen uydurma olduğunu söyledi. Bu magazin dergileri ne düşünürse düşünsün, Markle'ı Cruise'a bağlayan gerçek bir kanıt yok gibi görünüyor.

Son zamanlarda, National Enquirer sahte bir raporla geldi Gwyneth Paltrow, Cruise ile ekip kurmak istedi kendi başına bir Hollywood dönüşü yapmak için. Tabloid, Paltrow’un Netflix şovuna karışık tepkiden alıntı yaptı, Goop Lab, aktris ve iş sahibi için “en çok takdir edildiği yere geri dönme” motivasyonu olarak: Hollywood'da oyunculuk. Dedikoducu Polis Paltrow'un sözcüsü ile görüşerek bize hikayenin tamamen 'uydurma' olduğunu söyledi. Magazin gazetesi, hikayesini Paltrow ve Cruise gibi çerçeveledi, ancak kısa kamera hücresinden beri birbirleriyle iletişim halinde görünmüyorlar. Austin Powers, Goldmember'da.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.