Tom Cruise Kızıyla ilişkisi, Öldü ve Scientology Kilisesi bir sürü sahte hikaye başlattı. Magazin gazeteleri, aktörün kızını işe almaya çalışması veya onun için tartışmalı dini bırakmasıyla ilgili birkaç yanlış şey iddia etti. Dedikoducu Polis tabloidlerin Cruise, kızı ve Scientology hakkında yanıldığını kanıtladığımız birkaç zamanı toparladı.

Tom Cruise Suri İçin Scientology'yi Bırakıyor mu?

Ocak 2018'de dergi, Star , iddia edildi Tom Cruise Suri için Scientology'den ayrılıyordu . Gazete, aktörün kızıyla olan ilişkisini onarmak için din ile 'bağlarını kesmeye hazır' olduğunu iddia etti. Onu geri istiyorsa, en hafif tabiriyle hayatının büyük bir parçası olan kiliseden uzaklaşması gerekecek. Sözde bir kaynak çıkışa Scientology'den ayrılmak, vermesi gereken en zor karar olacaktır. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve yanlış olduğunu gördü. O sırada Cruise dört yıldır kızıyla konuşmamıştı, bu yüzden ona ulaşmak için kiliseyi terk edeceği fikri pek olası değildi. İki yıldan fazla bir süre sonra, Cruise hala Suri ile temas halinde değil, dinden de ayrılmadı.Wer ist Kevin Hart Ex Frau

Tom Suri'yi İşe Almaya mı Çalışıyor?

Bir yıl ve dört ay sonra, Dedikoducu Polis bozuldu Küre yanlış ifade ettiği için Cruise, Suri'yi Scientology Kilisesi'ne katmaya çalışıyordu. Hayali hikaye, Cruise'un Suri'yi dine getirmeye 'kararlı' olduğu konusunda ısrar etti, ancak annesi Katie Holmes, Suri'yi kiliseden korumaya çalışıyordu. Sözde bir kaynak, Cruise'un kızıyla 'iletişim kurduğunu' ve 'onu kiliseye geri yönlendirmek' istediğini iddia etti. Kaynak, kilisenin Suri'nin “gerçek bir prenses” olduğunu ve onlara ait olduğunu düşündüğünü ekledi. Hikaye tamamen uydurulmuştu. Dedikoducu Polis Hikayenin yanlış olduğunu onaylayan Holmes sözcüsü ile görüştü.

Nicole Kidman Kurtarmaya mı?

Bundan dört ay sonra, Kadınlar Günü çoğunluğa atladı ve ilan etti Holmes, Suri'yi Scientology'den kurtarmak için Cruise’un diğer eski eşi Nicole Kidman’dan yardım alıyordu. . Gülünç olan o kadar uzak görünüyordu ki düzeltilmesi bile gerekmiyordu. Dedikoducu Polis hala masalın içine baktı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Kidman adlı yayına 'Katie'yi Sidney'deki evinde kalmaya davet etti ve Nicole de içeri girebilmek için programını temizledi' dedi. Güvenilmez gazete, ikilinin Suri'nin güvenliği hakkında konuşmak için buluştuğunu iddia etti. Hikaye uzaktan bile doğru değildi. Dedikoducu Polis Holmes'un bir sözcüsü tarafından, Cruise'un Suri'yi buradan uzaklaştırmak istemediği ve aktörün eski karısı ve kızından uzak kaldığı konusunda güvence almıştı.

Tom Cruise Scientology'den Çıkacak .. Yine mi?

Ancak 2019 sonbaharında Temasta , iddia edilen Cruise, Suri'yi tekrar görmek için dini terk ediyordu. . İçeriden şüpheli bir kişi, aktörün kızının bir fotoğrafını gördüğünü ve 'her şeyi değiştirdiğini' iddia etti. Tom, Scientology için hayatındaki en önemli şeyleri feda etti. Scientology'den kaçacak olsaydı, bunun nedeni kızı olacaktı ”diye ekledi şüpheli içeriden. Sahte hikaye ne anlatmaya çalışırsa çalışsın, Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynak tarafından bunun uydurma olduğu söylendi.

christina aguilera und matt rutler

Tom Cruise ve Suri ilişkilerini düzeltsin ya da tamir etmesin, haberlerin daha güvenilir kaynaklardan veya bireylerin kendilerinden geleceğinden eminiz. Bu arada, ayrı kalıyorlar ve Cruise hala kiliseyle çok ilgileniyor. Dedikoducu Polis gerçek bir haber olduğunda durumu izlemeye ve güncellemeye devam edecek.