Tom Brady ve Gisele Bundchen uzun, hikayeli bir ilişki geçmişine sahipti, bu yüzden belki de çiftin ayrıldığına dair bu kadar çok söylenti var. İkisi karşı karşıya geldi çift ​​olarak bir dizi skandal ve son röportajda Brady, Bündchen'in onu evliliklerinde nasıl davrandığı konusunda göreve götürmesi gerektiğini itiraf etti. Eşler o çekişme dönemini geçtiyse de, boşanmanın Super Bowl şampiyonu ve süper model karısı için hemen köşede olduğuna dair haberler var.Tom Brady, Gisele Bündchen Hemen Sorun Yaşadı

İlişkilerinin en başından beri bir kargaşa var. Gisele Bündchen ile görüşmeye başlamadan önce Tom Brady çıkıyordu. Asil star İlişkiyi kesmeden önce iki yıllığına Bridget Moynahan. Brady ve Bündchen daha sonra çıkmaya başladılar, ancak kısa süre sonra, Moynahan hamile olduğunu açıkladı kendisi ve Brady’nin ilk çocuğuyla, adını Jack adında bir oğluyla birlikte. Beklenmedik yeni bebek, Brady ve Bündchen'in yeni başlayan ilişkisine bir maymun anahtarı fırlattı ve model itiraf etti. ile röportaj Vanity Fuarı deneyim onu ​​bir döngü için attı.İkimiz için de kesinlikle sürpriz oldu. Başlangıçta düşündüğünüz bu romantik fanteziyi yaşıyorsunuz, Bu doğru olamaz, bu çok iyi! Ve sonra, Hata! Uyanma çağrısı!

Wo ist Hoda in der heutigen Show?
Siyah elbiseli Gisele Bundchen, Met Gala

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)“Öğrendiğinde iki buçuk aydır çıkıyorduk” diye devam etti Bündchen, “ve bu çok zor bir durumdu. Açıkçası, başlangıçta ideal bir şey değil. ' Hatta Bündchen, Brady'den vazgeçmeyi ve onu çocuğunun annesiyle tekrar bir araya gelmeye teşvik etmeyi bile düşündü, ancak kısa süre sonra bu fikri reddetti. 'Bazen soruyorsun -' Burada kalmalı mıyım? Belki de bunu [eski sevgilinle] halletmelisin. Ama insanlar ayrıldıklarında bunun bir nedeni var. ' O zamanlar “zorlayıcı bir durum” olsa da Bündchen, deneyimin aslında onu ve Brady'yi her şeyden çok bir araya getirdiğini söyledi.

Bunun bir lütuf olduğunu düşünüyorum, çünkü aksi halde onun neden yapıldığını bilemeyeceğimi ve neyden yapıldığımı bilemeyeceğimi düşünürdüm. Onun içindeki bütünlüğü, her zaman iyi bir insan olma şeklini görmezdim.https://www.instagram.com/p/B9CG6-tgx7l/

Bündchen, kocası için fışkırmaya devam etti, “Kendimi ona daha çok aşık hissettirdi, kim olduğunu anlamamı sağladı. İlişkimiz çok daha güçlü hale geldi ve bunun için olmasaydı bugün olduğum kadar emin olamayacağımı düşünüyorum. ' Bu röportaj, Brady ve Bündchen düğümü küçük ve samimi bir törenle bağladıktan kısa bir süre sonra geldi, bu nedenle Brezilyalı süper modelin, ortaklar arasında doğru seçimi yaptığından emin olduğunu söylemek güvenli, ancak bu kesinlikle sorgulanabilir. birkaç yıl sonra.

Tom Brady, Evliliği Onun İçin Yürütmediğini Kabul Etti

Nisan ayında, Tom Brady bir röportaj için oturdu kıdemli şok sporcusu Howard Stern ile ve iki saatlik konuşmaları çok fazla futbol konuşmasından ibaretti, ancak Brady ayrıca karısıyla ilişkisinin nasıl gittiğine de değindi. İki yıl önce, 2018'de Bündchen'in kendisine evliliklerinin olması gerektiği gibi yürümediğini açıklayan “içten” bir mektup yazdığını itiraf etti. Brady açıkladı:

Birkaç yıl önce vardı, aile için üzerime düşeni yaptığımı düşünmüyordu. Bütün sezon futbol oynayacağımı ve eve bakacağını hissetti. Ve sonra aniden bir sezon biterdi ve 'Harika, diğer tüm iş faaliyetlerime katılayım. Futbol antrenmanıma girmeme izin ver. '

Bu arada Bündchen, eşlerin evine ve çocuklarına bakmaya devam edecekti. Brady, karısının ona 'Benim de hedeflerim ve hayallerim var' dediğini ve evde daha fazla işle ilgilenmeye başlaması gerektiğini söylediğini hatırladı. Brady, mektubun onu kendisini 'kontrol etmeye' zorladığını söyledi.

https://www.instagram.com/p/CDbZt2Tgbvi/

Futbol için yapmak istediğim her şeyi eskisi gibi yapamam demek için hayatımda büyük bir geçiş yapmam gerekiyordu. Ailemdeki şeylerle ilgilenmeliyim çünkü ailemin durumu pek iyi değildi. Evliliğimizden memnun değildi. Bu yüzden bunda bir değişiklik yapmam gerekiyordu.

film mit julia roberts und george clooney

Şu anki kurgunun kendisi için gerçekten iyi sonuç verdiğini, ancak karısının evliliğinden istediği şeyin bu olmadığını fark eden Brady için bu, aydınlatıcı bir andı. 'Demek istediğim, 'Elbette, bu sizin için çalışıyor. Hepsi sizin için çalışıyor. Ama benim için işe yaramıyor, 'dedi Brady,' Bir ilişkinin amacı, her ikisi için de işe yaramalı. İkisi üzerinde de çalışsan iyi olur çünkü yapmazsan sonuçta sürdürülebilir olmaz. ' Elbette birçok tabloid bu itirafı çok fazla okudu ve kısa süre sonra Brady, süpermarket dedikodu paçavraları tarafından kendisine karşı kullanılan kendi sözlerinin, kendisinin ve Bündchen'in ya ağır bir şekilde boşanmayı düşündüklerini ya da zaten ayrılma yolunda olduklarını öne sürdüğünü buldu.

Tabloids Aracılığıyla Brady ve Bündchen

Röportaj gün ışığına çıkmadan önce bile bazı gazeteler vardı. Star , iddia etti Tom Brady ve Gisele Bündchen sözde 'ayrı hayatlar' yaşıyorlardı. Bir kaynak, 2019 Aralık ayında magazin gazetesine, ikisinin basitçe 'birbirinden ayrıldığını' söyledi.

İki farklı insan olduklarını fark ettiler. Yapılandırılmış bir hayatı seviyor ve her yerdedir - meditasyon yapmak için Kosta Rika'ya gittiğini söyleyen bir not almak için eve gelecektir!

Dedikoducu Polis O sırada hikayeye bir göz attı ve tabloid'in, hatalı anlatısını desteklemek için Tampa Bay Buccaneers oyun kurucusundan kiraz toplayan alıntılar olduğunu keşfetti. Gerçekte, eşler birbirleriyle çok uyumluydu ve birbirleriyle ve aileleriyle zaman geçirmeye büyük önem veriyorlardı.

Vin Diesel das Rock Beef
Life & Style

(Yaşam tarzı)

Bir ay sonra, tabloid'in kardeş yayını, Yaşam tarzı , bunu bildirdi Bündchen ve Brady 600 milyon dolarlık boşanma davası açtı . Gazete kaynakları, Brady’nin futboldan emekli olmayı reddetmesi üzerine ikisinin 'çirkin, patlayıcı kavgalar' yaşadıklarında ısrar etti. Bir ihbarcı dedikodu yaptı.

Biri Gisele'nin Tom'a bir medyumun onu terk etmesini söylediğini söylemesinden sonraydı. Elbette ona bunun saçma olduğunu ve ona güldüğünü söyledi. Birbirlerine gerçekten çirkin şeyler söylediler - gerçekten kötüleşti. Bazı arkadaşlar geri dönüşün olmadığını düşünüyor.

Bu, okuyucuları zor kazandıkları paralarını harcamaya ikna etmek için çıplak bir girişimle, hiçbirinin olmadığı bir drama uyduran bir başka tabloid vakasıydı. Dedikoducu Polis hikayedeki iddiaların kesinlikle doğru olmadığını belirlediler ve Bündchen ve Brady, zaman zaman ortaya çıkan iğrenç ve tamamen yanlış hikayelere rağmen, bu güne kadar mutlu bir şekilde evli kaldılar.