Prenses Diana hayatının son günlerini yaşadı paparazziler tarafından takip edilmek Dolayısıyla, insanların prensesinin ölümünün, daha fazla değilse bile aynı miktarda incelemeyi getirmesi şaşırtıcı değil. Dan beri Prenses Diana artık ortalıkta yok, medya odağının çoğu oğulları etrafında toplanmış, Prens William ve Prens Harry eski kocasının yanı sıra, Prens Charles . Prens Charles'ı çevreleyen söylentiler bilhassa çirkin, çünkü çoğu İngiltere'nin bir sonraki kralının eski karısının zamansız ölümüyle bir ilgisi olduğunu ima ediyor ya da açıkça iddia ediyor.Prenses Diana’nın Prens Charles’dan Evliliği ve Boşanması

1981'de dünyanın dört bir yanında izlenen bir düğün töreninde evlenen Prenses Diana ve Prens Charles, 1996'da boşanmalarına yol açan çalkantılı bir evlilik yaşadılar. Boşanma nedenlerinden biri de Prens Charles'ın müstakbel eşi Camilla ile olan ilişkisiydi. Parker Bowles. İkisi 70'lerde kısa bir süre çıkmıştı, ancak sonunda başka insanlarla evlenmeye başladı.https://www.instagram.com/p/B3tCIhCFRfS/

jason sudeikis und jennifer aniston filme

Prens Charles’ın Camilla Parker Bowles ile İlişkisi

Söylendi ki Prens Charles ve Parker Bowles 1992 yılında meşhur 'Camillagate' de onaylanan bir ilişki birkaç yıl sürdü. telefon seks sızıntısı . İlişkinin haberi halka onaylanmadan önce bile, Prenses Diana'nın kocası ile Parker Bowles arasında neler olup bittiğinin farkında olduğu bildirildi.Göre Diana: Gerçek Hikayesi , serbest yazar Andrew Morton'un kendisi ile 1989'da bir partide Parker Bowles'la yüzleşen iki annenin annesi Prenses Diana arasındaki birkaç samimi konuşmayı kaydettiği. Bu çatışma, yaşlı kadının Prenses Diana'nın kendisinden ve Prens Charles'tan haberdar olduğunu bilmesini sağlamaktı. 'kirli sır. Açıkçası, bu ikisi arasında olup bitenlere bir son vermedi, 1996'dan beri 15 yıllık evlilikten sonra Prenses Diana ve Prens Charles boşandı. Parker Bowles, bir yıl önce kocasından boşanmıştı ve sonunda 2005'te Prens Charles ile evlenecekti.

https://www.instagram.com/p/CCvMMxuH6hF/

Prenses Diana'nın Ölümü

Prens Charles'dan boşandıktan bir yıl sonra, 1997'de Prenses Diana, Paris'te bir araba kazasında öldü. Bir 1999 Fransız yetkililerin kazayla ilgili dosyası sürücünün kaza anında sarhoş olduğunu ve hız sınırının neredeyse iki katı sürdükten sonra aracın kontrolünü kaybettiğini tespit etti. Paparazziler genellikle Prenses Diana'nın ölümünden sorumlu tutulsa da, kazaya basından birinin neden olduğuna dair çok az kanıt var. Prenses Diana'nın ölümünden sorumlu olduğu söylenen tek kişi paparazziler değildi. Bazıları İngiliz kraliyet ailesini işaret etti ve onları bir şekilde kazayı düzenlemekle suçladı.Prenses Diana’nın Ölümünü Çevreleyen Komplolar

Prenses Diana kazadaki tek kayıp değildi. Şoförle birlikte Prenses Diana’nın erkek arkadaşı Dodi Fayed de kazada hayatını kaybetti. Fayed'in babası Mohamed Al Fayed, hem Prenses Diana'nın hem de oğlunun ilişkilerinin İngiliz kraliyet ailesi için utanç verici olduğu için kasıtlı olarak öldürüldüğünü iddia etti.

Ancak dosya, sürücünün kanındaki alkol seviyelerinin yasal Fransız sınırının neredeyse üç katı olduğu kanıtlandığı için bu iddiayı geçersiz kılıyor. Raporda ayrıca, Prenses Diana'yı hastaneye taşıyan ambulansın, merhum prensesin ihtiyaç duyduğu tıbbi müdahaleyi almasını engellemek amacıyla yavaşça sürüldüğü ve Prenses Diana'nın hamile olabileceği söylentileri de yalanlandı.

Dosya, başka bir çocuk beklemediğini ve yaralarının doğası gereği, onu daha fazla yaralamamak için ambulansın çok hızlı gitmesini engellediğini ortaya çıkardı. Bu bulgulara rağmen, Prenses Diana’nın ölüm nedeni ve kraliyet ailesinin, yani Prens Charles’ın olası müdahalesiyle ilgili söylentiler hala bu güne kadar yayılmaya devam ediyor.

https://www.instagram.com/p/B253vuUF7Vl/

Prens Charles’ın Prenses Diana’nın Ölümüne Katılması

The Küre ve National Enquirer , tartışmasız dünyadaki en itibarsız, müstehcen magazin gazetelerinden ikisi, Prenses Diana’nın ölümünün doğası ve Prens Charles’ın olaya dahil olmasının doğası ile ilgili söylentilerin çoğunun arkasında. Kazayla ilgili Fransız dosyasında da kanıtlandığı üzere, bu kuruluşların iddiaları sadece acımasız değil, aynı zamanda bariz bir şekilde yanlıştır. Gerçeğe bakılmaksızın, bu çıkışlar sürekli olarak anlatıyı zorlar. Prens Charles, Prenses Diana’nın ölümünden bir şekilde sorumluydu. .

2019 ilkbaharında Enquirer bunu bildirdi Kraliçe Elizabeth, torunu Prens William'ın tahtı ele geçirmesini istedi. Prens Charles'dan. Oldukça şüpheli bir kaynak çıkışına, Prens William'ın tahta geçmesinin ardından, 'William'ın annesi Diana'yı öldürmekle suçlanan Charles, muhtemelen Harry, karısı ve yeni doğan oğulları Archie ile birlikte sürgüne gönderilecek' dedi. Sadece kraliyet ailesinin dört üyesi sürgün edilmeyecek, aynı zamanda Prens William da onları 'Kraliyet için tehdit' ilan edecek ve 'unvanlarını çıkarmak' için harekete geçecekti.

Doğal olarak, ne çıkış yeri ne de bilinmeyen 'içeriden', Prens Charles'ın Prenses Diana'nın ölümüyle bir ilgisi olduğu iddiasını destekleyecek herhangi bir kanıt sağlamadı. Makale aynı zamanda, Kraliçe Elizabeth'in halefinin kim olduğu üzerinde herhangi bir kontrole sahip olduğu şeklindeki hatalı önermeye dayanıyordu. Ardı ardına kraliyet değil parlamento belirler, yani kraliçe bir sonraki tahtta kimin oturacağını belirleyemez.

https://www.instagram.com/p/CBskP12lRfw/

Bir sonraki yanlış suçlama, Küre . Bu prizin saçma makalesi bir toplantıyı ayrıntılı olarak açıkladı Prens Harry’nin karısı Meghan Markle , sözde vardı Prenses Diana ve Prens Charles'ın gizli kızı Düşesi eski babası hakkında uyardı. Prens Charles ve Prenses Diana'nın hiçbir zaman sözde 'gizli' bir kızı olmadıklarını söylemeye gerek yok, ancak çıkış, bir doğurganlık testi yoluyla hamile kalan kadının sadece var olmadığını, aynı zamanda Prens Charles'ın katılımı hakkında gizli bilgilere sahip olduğunu iddia etti. Prenses Diana'nın ölümünde.

Bu kulağa gerçeklikten çok kurgu gibi geliyorsa, haklısınız. Hikaye, aynı önermeyi izleyen bir romandan neredeyse noktasal olarak koparılmıştır: genç bir kadın, bir doğurganlık testinin sonucu olduğunu keşfeder ve embriyoyu yok etmesi gereken bilim adamı tarafından gizlice büyütülür. Hikaye sadece tamamen yanlış değildi, aynı zamanda esasen intihaldi.

The Küre 2020'de bu yanlış anlatıdan bir parça bile vazgeçmedi. Prenses Diana’nın ölümünün 23. yıldönümüne giden haftalarda, tabloid şunu bildirdi: Prens William ve Prens Harry annelerinin bedenini yeniden çıkarmayı planladılar. onun ölümüne inandıkları için 'Meghan Markle'ı İngiltere'den kaçmaya zorlayan aynı kişiler tarafından emredilen bir cinayet olabilir.'

https://www.instagram.com/p/B636jKClcWA/

Yayın, Prens Charles'ın karara katı bir şekilde karşı olduğunu ve çocuklarını kendi isteklerine uymaya zorlamak için çocuklarından '360.000 dolarlık bir yıllık ödenek kesmekle' tehdit ettiğini iddia etti. Prens Charles'ın örtbas etmeye çalıştığı, Prenses Diana’nın ölümüyle ilgili bir şey olduğunu ima etmenin yolu buydu, ama Prenses Diana’nın cesedinin mezardan çıkarılacağına veya bunun en baştan yapıldığına dair hiçbir saygın rapor yok.

Prens Harry Gerçeği Ortaya Çıkarmaya Kararlı mı?

En son, Star çirkin iddiasında bulundu Prens Harry sadece annesinin öldürüldüğüne inanmadı , ancak Sussex Dükünün bir belgesel biçiminde 25 milyon dolarlık bir intikam planladığını söyledi. Bir kaynak, bu belgeselin 'Harry için anlatıyı kontrol etmesi için büyük bir fırsat' olacağında ısrar etti. Yukarıda ele alınan komplo teorilerinin bazılarını araştırdıktan sonra, kaynak, Prens Harry'nin 'yeterince yapmadığı için Kraliçe ve Charles'a kin beslediğini' ve bu yeni nakit kapmanın 'Harry'nin nihayet intikam alma yolu' olacağını söyledi.

Kesin saçmalık, her bir kelime. Çıkış, o kadar ince olmayan bir şekilde Prens Harry'nin mali sıkıntı içinde olduğunu ima ediyordu, bu kısmen bir belgesel yapma kararının sebebiydi, ama durum böyle değildi. Bunu söylemek güvenlidir Sussex Dükü olağanüstü zengin Bu nedenle, aksi yöndeki iddialar bir tuz tanesi ile ele alınmalıdır.

Hem Prenses Diana'nın yaşamı hem de ölümü, onlarca yıldır tabloid medya tarafından acımasızca istismar ediliyor. Görünüşe göre kraliyet ailesinin doğrulanmamış ve açıkçası tuhaf söylentilerin akışını durdurmak için yapabileceği hiçbir şey yok. Bu satış noktalarının bir nebze namusu olsaydı, kadını ve fakir ailesini rahat bırakırlardı. Ne yazık ki, bulunabilecek bir nezaket parçası bile yok.