Chrissy Teigen ve John efsanesi 2019'da inanılmaz bir yıl geçirdiler ve 2020'ye Hyundai için hit bir Super Bowl reklamıyla başladılar. Süperstar çift, Hollywood'daki en popüler eşleşmelerden biri haline geldi, ancak bazı magazin dergilerinin sendikalarıyla ilgili bir sorunu var gibi görünüyor. İkisi hakkındaki en kötü söylentilere bir göz atalım. Dedikoducu Polis adreslendi.Chrissy Teigen paranoyak değildi ama sinirlendi

Eylül 2017'de, Temasta iddia etti çift ​​'durmadan savaşıyordu' ve 'son altı aydır evlilik danışmanlığı yapıyor.' Prizin gizemli kaynağına göre, Teigen 'paranoyak ve kıskanç davranıyordu' ve çiftin bu konuda 'her zaman' kavga etmesine neden oluyordu. Anonim içeriden biri, Legend'in 'sabırlı olmaya' çalıştığını, ancak 'yok olmaya' ayak uydurmaya çalıştığını savundu. 'John ve Chrissy’nin arkadaşları, evliliğin hayatta kalamayacağından endişeleniyorlar,' diye bitirdi.Gerçekte, ancak, çift tamamen iyiydi. Teigen kendini sosyal medyaya aldı en sevdiğimiz dedikodulardan birini yayınlamak : 'Oh, temas halinde olun, kendiniz [küfür] edin, sizi sadece aptal çöp parçaları.' Dedikoducu Polis ayrıca ikisinin sıfır kavga veya boşanma belirtisi gösterdiklerini ve geçmişte şüpheli şekilde benzer hikayeleri bastığımızı da belirtti.

Çiftin bir bebekle olan ilişkilerini kurtarmak zorunda kalmadı

Önümüzdeki ay, Temasta tekrar denedi. Chrissy Teigen, kendisinin ve kocasının IVF yoluyla başka bir çocuk yapmayı planladıklarını söyledikten sonra, tabloid, İkisi aslında yeni çocuğun evliliklerini kurtaracağını umuyordu ve 'onu ve John'u bir arada tutun.' Bir başka isimsiz kaynak, ikisinin “son zamanlarda evlilik sorunları yaşadığını”, ancak yeni bebeğin “onlara evliliklerini yürütmek için büyük bir neden vereceğini” söyledi.Elbette, kaynak hiçbir zaman sözde “sorunları” belirtmedi ve sadece Teigen'in doğum sonrası depresyon hakkındaki geçmiş ifadelerine atıfta bulundu. Çıkış, modelin doğum sonrası mücadelelerini diğer kadınlarla paylaşma isteğini ona karşı bir saldırıya dönüştürdü. Hatta kaynak, durumun o kadar kötü olduğunu ve çiftin 'en az altı aylık evlilik danışmanlığını tamamladığını' iddia etti. Çıkışın neden terapiyi olumsuz bir şeyin işareti olarak kınadığı tam bir muamma, ancak ne olursa olsun, 'kaynak' Eylül ayındaki kadar yanlıştı.

Teigen'in önceki söylentiyi kesin olarak inkar etmesi burada olduğu kadar geçerlidir. Çiftin ikinci çocuğu 2018'de dünyaya geldi ve sevimli olsa da çiftin evliliğini 'kurtarmadı'. İlk başta onu kurtaracak hiçbir şey yoktu.

Chrissy Teigen, John Legend'in başka kadınlara asıldığını düşünmedi

Takip eden Şubat ayına kadar, Yaşam tarzı , kardeş yayını Temasta , iddia ederek elini denedi ilişki aşağı doğru bir sarmaldaydı ve bir 'kriz noktasına' ulaşmıştı. Bu kez, kesinlikle farklı ama yine de anonim bir kaynak yayına, ikisinin “evlilik sorunu” yaşadığını ve birlikte çift terapisine gideceğini söyledi. Şüpheli bir şekilde tanıdık içeriden biri yine Teigen'in doğum sonrası depresyonunu suçladı. Tipster, modelin 'neredeyse paranoyak davrandığını ve John'u diğer kadınlarla çok yakınlaşmakla suçladığını' savundu. Kaynak daha sonra çiftin 'her zaman bunun hakkında kavga ettiğini' ve bir 'hasta' Efsanesinin 'silinmiş' olduğunu söyledi.Bir tabloid, bir ünlüye sağlıkları konusundaki açıklıkları nedeniyle yanlışlıkla saldıracaksa, en azından hakaretlerinde benzersiz olabilir. Kaynağın kaynağı, neyin neredeyse bire bir kopyası olan alıntılarla geldi. Temasta Kaynağı yaklaşık beş ay önce iddia etmişti. Bu kaynaklar ne hakkında konuştuklarını açıkça bilmediğinden, magazin dergisi tamamen bir yabancıdan bir alıntı isteyebilir ve sözde 'içeriden' sözde olduğu kadar doğru olabilirdi. John Legend, Eylül veya Şubat aylarında ortadan kalkmadı ve Chrissy Teigen, bir bebeğin ilişkilerini kurtaracağını ummuyordu. Süperstar karı koca hala insandır ve her ilişkinin iniş ve çıkışları vardır, ancak bu, magazinlerden daha uzun sürecek bir evliliktir.