Taylor Swif 21. yüzyılın en popüler ve ikonik pop yıldızlarından biri olmaya devam etti. Şöhret sık sık geri teper, ancak magazin dergileri tereddüt etmez. yıldıza vur her fırsatta. Çok ünlü olduğu için, magazin dergileri Swift ve çağdaşlarının dahil olduğu kimi geçerli kimisi olmayan kan davalarını teşvik etmekten hoşlanıyor. İşte bu rekabetlerden bazıları Dedikoducu Polis okudu.

Swift, Jennifer Lawrence'a Karşı?

2018'de Jennifer Lawrence şaka yollu Karlie Kloss'a Lawrence ve Swift'in hala arkadaş olup olmadığını sordu. KB bu masum yorumu aldı ve onunla koştu, Swift'in savaş ilan etmek üzerinde Açlık Oyunları star. Sözde bir kaynak, 'Eğer Taylor misilleme yapmayı seçerse, Taylor için oldukça utanç verici sırlar veya dedikodu yapmak zor olmayacak' dedi. Swift'in intikam olarak kullanması için pek çok “sarhoş davranış anekdotu” ve “şöhret merdivenini yükseltmek için yapmış olabileceği utanç verici şeyler” vardı. Bu delilik gibi geliyorsa, çünkü öyle. Swift'in Lawrence'la hiç bifteği yok ve bir sözcü sadece güvence verdi Dedikoducu Polis bu hikaye tamamen saçmalıktı.Katy Perry Medyayı Suçluyor

Birkaç yıl boyunca Katy Perry, Taylor Swift'e karşı sıcak rekabet. İki yıldız arasında meşru bir rekabete yol açan Perry ve Swift arasında salınan yedek dansçıların yer aldığı bir drama vardı. İkisi sonra sığır eti ezmek ve Perry, Howard Stern'e medyanın çatışmayı orantısız bir şekilde ortadan kaldırmada nasıl bir rol oynadığını anlattı. Dedi ki:

“Hayattaki dedikodu asansöre binebilir ama gerçek merdivenleri çıkarır. Sadece zaman alıyor ”

Perry ayrıca müzik endüstrisindeki kadınlar için çifte standart olduğunu da sözlerine ekledi: 'Bir kavgada Ed Sheehan ve Justin Bieber veya kavgada Shawn Mendes ve Niall Horan hakkında makaleler görmezsiniz.' Perry ile Swift arasında yıllarca süren gerçek bir gerilim vardı, ama şimdi sadece arkadaşlık kaldı.

Harry Styles ile Kötü Kan?

Swift, eski One Direction üyesi Harry Styles ile 2012'de kısaca çıktı, ancak buluşma günlerinin hatırası romantizmden çok daha uzun sürdü. Yaygın olarak Swift'in 'Asla Bir Araya Gelmeyeceğiz' yazdığına inanılıyor. Dunkirk yıldız, ama magazin dergileri görünüşe göre bu duyguyu duymamıştı. İkisi hala söylentiler tarafından takip edildi ya tekrar bir araya gelecekler ya da birbirlerinden gizlice nefret edecekler. Tarzlar sadece Swift'i övüyor, ilham perisi olmak 'beni üzmüyor ... Bence bu gurur verici. Şarkı o kadar gurur verici olmasa bile, şarkı için hala zaman harcadınız ve sonuçta Taylor'ı örnek olarak kullanarak o harika bir söz yazarı. ' İkisi de çoktan taşındı yeni sınırlara doğru .

Kanye West, Scooter Braun'a Karşı Swift’in Tarafını Tutuyor

Bir zamanlar Justin Bieber'ı keşfeden kişi olarak bilinen Scooter Braun, müzik endüstrisinin en güçlü yapımcılarından biridir. 2020'de Swift’in tüm arka kataloğunun ana kayıtlarını satın aldı ve sonra sattı. Swift, bu işlemle alenen mücadele etti ve telif ücreti görmemesi için kendi müziğini yeniden kaydetme sözü verdi. Beklenmedik bir ses bu çatışmada Swift’in tarafını tuttu : Kanye Batı. Swift ile on yıldan fazla bir süredir çekişme yaşayan West, 'TAYLOR SWIFT'İN Ustalarını Geri Getirdiğini Kişisel Olarak Görüyorum' tweetini attı. West plak endüstrisi ile kendi sorunlarına göğüs gerdi, bu yüzden güçlükler gerçekten tuhaf yatak arkadaşları yapıyor gibi görünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıl' ın Ardından 'Yeni Bir Başlangıç' mı Yapıyor?

Mark Harmon’un ‘Hermit’ Davranışı Yabancılaştıran ‘NCIS’ Oyuncuları?

Wendy Williams 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı