365 gün önce bir tabloid dedi ki Taylor Swift ve Joe Alwyn üç yıl çıktıktan sonra ara verecektik. Dedikoducu Polis O zaman hikayeyi bozdu, ama bu, zamanın kendisi tarafından en iyi şekilde bozulan bir hikaye. Alwyn ve Swift ayrıldı mı? Şimdi geriye bir bakalım.Mola mı Veriyorlar?

Star Swift ve Alwyn'in ' düşünmek için ara verdi şeyler üzerinde ve nerede olduklarını görün. ' Sözde 'arkadaş' dedi ki 'Herkes bu yüzden daha güçlü döneceklerini umuyor.' İlişkide sürtüşme vardı çünkü Swift, Alwyn'den çok daha büyük bir yıldızdı ve gelecek vaat eden bir aktörden 'The Taylor Swift ile çıkan adam . 'Wie viel wiegt Clinton?

Dedikoducu Polis Swift ve Alwyn bu hikayeden sadece birkaç hafta önce Şükran Günü için bir araya geldiği için bu hikayeyi o sırada bozdu. Swift fışkırdı Favori röportajlarda da yıldız. Ayrıca bu tabloid'e de güvenemedik çünkü Nisan ayında Swift'in sunağa koşmak . Sürekli değişen bir hikaye ile bunların hiçbirini ciddiye almak imkansız hale geldi.

Ayrıldılar mı?

Hayır! Alwyn ve Swift hala çıkıyor ve hiç ara olmadı. Alwyn Swift'e bile yardım etti şarkıları birlikte yaz için Folklor . Alwyn ve 'Bizim Şarkımız' şarkıcısı hakkında söylentiler dolaşmaya devam ediyor. gizlice nişanlanmış , fakat Dedikoducu Polis bu söylentiyi aşırı heyecanlanamayacak kadar çok kez gördü.Tipik Tabloid Hedefi

Swift, neslinin en ünlü şarkıcı ve ünlülerinden biri olduğu için, magazin dergileri tarafından sürekli hedef alınıyor. 'Aşk Hikayesi' şarkıcısının ' Alwyn ile evlenmek Haziranda. Bu asla olmadı ve nasıl olduğunu örneklendiriyor Star gerçek bir hikayeye rastlaması umuduyla anlatısını her birkaç ayda bir değiştirecek.

'Mola Vermek' Bir Trope

Bu tabloid aynı belirsizliği kullandı Arkadaşlar -esk dil hakkında hikayesinde Leonardo DiCaprio, Camila Morrone'u anlatıyor bir molaya ihtiyacı olduğunu. Bu hikaye, her zaman mevcut olmasına rağmen acil bir mesele olarak aynı sahte 'ünlü statüsündeki dengesizliğe' dayanıyordu. İkisi hala birlikteler, sözde kırıcılar gibi Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez , ve Hailey ve Justin Bieber .

Bu sadece, magazin dergilerinin cesur bir iddiada bulunmaktan kaçınmak istediklerinde kullanmayı sevdikleri bir mecazdır. Bir çiftin resmen ayrıldığını söylemeden çatışmaya işaret etmenin bir yolu. Her şey ne kadar belirsiz olursa olsun, Alwyn ve Swift ara vermediler ve hala mutlu bir şekilde çıkıyorlar.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick Breaking? Rapor Başına Taşınıyor

jes vom Felsen der Liebe

Rapor: Blake Shelton, Gwen Stefani 'Ses' in Perde Arkasında Dövüşüyor

sind harry und meghan noch verheiratet

Rapor: Dakota Johnson, Chris Martin Maldivler'de 'Üç Günlük Destinasyon Düğünü' Planladı

Brad Pitt, Margot Robbie'yi Yeniden Kırıyor mu?

Julia Roberts Evlilik Sorunları Arasında Kocasıyla 'Yap ya da Ayrıl' Tatili mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.