Sophie Turner ve Priyanka Chopra kendi evlilikleri yoluyla kayınbiraderler olabilir Joe Jonas ve Nick Jonas ama aynı zamanda gerçek arkadaş oldular. Tabii ki, herhangi bir ünlü arkadaşlık gibi, ikisi de gerçek olmayan dedikodulardan paylarını aldılar. İşte ilişkileriyle ilgili söylentilerden birkaçı Dedikoducu Polis debunked.

Şubatta, Star iddia edildi Chopra ve Turner bir 'hamilelik anlaşması' yapmıştı 'aynı anda' bebek sahibi olmak. Adsız bir kaynak olan Turner, Chopra’nın 'bebek programı' na uygun olduğu sürece hamile bir gelin olmaya istekli olduğunu söyledi. Sözde içeriden biri, ikisinin 'büyük bir bebek duşu' planlamaya bile başladığını söyledi.Dedikoducu Polis Hikayeyi gerçek olmadığı gerekçesiyle reddeden Turner'ın kampındaki kaynağımızla görüştü. Ayrıca, iddianın yanlış olduğunu söyleyen Chopra’nın sözcüsünün söylentisini yayınladık. Artı, Chopra tam olarak bir 'bebek programı' veya benzeri bir şey planlamadığından bahsetmişti.

Bir aydan biraz daha uzun bir süre sonra, Star hakkında bir makale ile tekrar denedim Chopra, Turner ve Joe’nun düğününü planlıyor . İsimsiz bir kaynak, aktrisin evlilikleri 'Sophie ve Joe'ya bir iyilik olarak ama aynı zamanda düğünleri sevdiği için' organize ettiğini söyledi. Söz konusu düğün, 'Asya'dan gönderilen orkideler' ve 'tam bir orkestra' ile sözde 'gülünç derecede pahalı' idi. İçeriden biri, sonucun '1 milyon dolarlık bir düğün' olacağını iddia etti.

Ancak gerçekte Chopra’nın temsilcisi Turner ve Joe’nun düğününü planlamadığını açıkladı. Ek olarak, Joe, düğününde yer alan törenlerin miktarı için erkek kardeşinin biraz alay etmesi de dahil olmak üzere röportajlarda düğünü hakkında şaka yapmıştı. Joe, Chopra'nın kendi evliliklerinin planlamasına dahil olduğundan bahsetmemişti.

Temmuzda, KB aktrisler arasındaki ilişkide tanıdık bir hikaye ile bıçaklamaya karar verdi. Turner ve Chopra bebek sahibi olmak için bir tür anlaşma yapıyorlar. aynı zamanda. İsimsiz bir içeriden, 'Her şeyi birlikte yapıyorlar,' dedi. 'Birbirlerinin birden fazla düğün ve balayı planlamasına yardımcı oldular ve şimdi de birlikte anne olmak istiyorlar.'

Turner, sözde “önümüzdeki birkaç ay için programını temizlediler”, Chopra ve Nick ise çocuk sahibi olma konusunda “tam gaz ilerlediler”. Ancak Chopra’nın temsilcisi şunları söyledi: Dedikoducu Polis söylenti bir kez daha yanlıştı. İki aydan fazla bir süre sonra, Dedikoducu Polis haklı olduğunu bir kez daha kanıtladı. Hikaye ne zamandan daha doğru değildi Star aynı iddiaları yürütmeye çalıştı. Dedikodu medyası, iki aktris arasındaki arkadaşlıkla ilgili olarak doğru anlamada etkileyici bir şekilde zor anlar yaşıyor gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.