Eski Amerikan İdolü hakim Simon Cowell son zamanlarda korkunç bir bisiklet kazası geçirdikten sonra haberlerde yer aldı. İyi olmalıydı, ancak bu, magazin gazetelerinin spot ışığına yeniden girmesine neden oldu. İşte birkaç Cowell söylentisi Dedikoducu Polis yol boyunca bozuldu.

sarah jessica parker matthew broderick scheidung

Cowell ve Lauren Silverman Gizlice Evlidir

Göre National Enquirer Cowell, 'kaba yargıç' günlerinden beri 'yumuşadı' ve 'gizli bir düğün' yapacaktı. 60. doğum gününü kutlamak . Gazete, düğünün sırrını aradı, ancak 'nihai taahhüdü' verdiğini göstermenin yine de büyük ve gösterişli olacağını söyledi. Bu düğünün detayları biraz belirsizdi ve bu makaleden sonra gösterişli bir düğün bildirilmedi. Cowell bisiklet kazası geçirdiğinde, Silverman birkaç saygın mağaza tarafından kız arkadaşı olarak anıldı ve bu büyük düğünün gerçekleştiği ya da olmak üzere olduğu iddiasını çürüttü.Cowell ve Seacrest Arasında Kötü Kan

Ne zaman Amerikan İdolü birkaç yıl önce yeniden başlatıldı, kimin geri geleceği konusunda çok fazla spekülasyon vardı. Seacrest yaptı, Cowell yapmadı. RadarOnline, derecelendirmeler düştüğünde, maaşlar düştüğünde 'ABC'nin son seferde sahip oldukları duruma girmek istemediğini' bildirdi. ABC başlangıçta yayınlamadı Amerikan İdolü , Fox yaptı, bu nedenle bu makalenin tüm dayanağı yanlış bilgilere ve temel araştırma eksikliğine dayanıyor. Webloid, ağ üzerinde hak iddia etmeye devam etti ' ikisine birden ihtiyaç duymaz 'Seacrest ve Cowell. Dedikoducu Polis Cowell'in canlanma için geri dönme arzusu olmadığını bize temin eden bir Cowell temsilcisi ile kontrol etti.

Kaza Sonrası Bacaklarının Kontrolünü Kaybetti

The Küre Cowell’in kazasını istismar eden makale yapabileceğini iddia etti uzuvlarının kontrolünü kaybetmek ve 'başarısız sırt sendromu' geliştirebilir. Tabloid, bu sonuca varmak için Cowell'i hiç tedavi etmemiş bir doktorla konuştu. Hatta Cowell'in 'işinden tamamen vazgeçmesi gerekeceğini' söyledi. Dedikoducu Polis Cowell, yayınlandığı zaman hastaneden çoktan eve döndüğü için bu makaleyi bozdu.

Bu hafta, Küre yeni bir hikaye yayınladı, bu sefer Cowell'in kaza sonrası ilk ortaya çıkmasının ardından 'mucizevi bir iyileşme' yaşadığını iddia etti. Magazin gazetesi orijinal raporundan bahsetmiyor ve hiçbir şekilde özür dilemiyor. Bunun yerine Cowell'i 'yiğit' ve 'sonlandırıcı' olarak adlandırıyor. Bu, bu tabloid'in uygun bir düzeltmeye veya özür dilemeye en yakın olanı ve özür dilemiyor ama yine de magazin dergisinin dağınık izlerini aynı şekilde kapsıyor. Her durumda, tabloid bir yüz çevirdi ve artık Cowell'in çalışmayı bırakacağını söylemiyor.