Camila cabello ve Shawn Mendes'in kırmızı sıcak romantizm hem magazin dergilerini hem de çevrimiçi dedikoduları büyüledi. Çift, ilişkileriyle halka açıldığından beri, geleceğin şarkıcılar için neler getireceğine dair bir söylenti akışı var. Dedikoducu Polis Cabello ve Mendes'in neden bu kadar popüler olduğunu daha iyi anlamak için çift hakkında bildiğimiz her şeyi birleştirdi.

Shawn Mendes ve Camila Cabello Söylentiler Tarafından Takip Ediliyor

Amerika Birleşik Devletleri'nin büyük bölümünde karantina başladığından beri Cabello ve Mendes, Cabello’nun Florida eyaletinde birbirine bağlanmış durumda. Bu ve isimsiz bir kaynağın sözü, ikna etmek için yeterliydi TAMAM MI! bu ikisi şarkıcılar birlikte yaşamayı planlıyordu karantina kaldırıldığında. Bir kaynak çıkışa, 'Camila’nın ailesi Shawn'ı seviyor ve o tam uyum sağlıyor. Çifte onay damgası verdiler ve onlar için mutlular,' dedi.İçeriden, çiftin anksiyete ile karşılıklı mücadelesinin, zorluklara rağmen onları her zamankinden daha yakın hale getirdiğini söyledi. Şimdi, sözde ikisi her zamankinden daha fazla aşıktı. Kaynak, 'Aynı çatı altında yaşayacakları için çok heyecanlılar, özellikle de onlara bazı yeni müzikler üzerinde birlikte çalışmak için mükemmel bir fırsat verdiği için,' diye ısrar etti.

Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve muhtemelen doğru olduğuna karar verdi. Mendes ve Cabello, karantina sırasında birlikte neşeyle vakit geçirdikleri kendi Instagram hesaplarına birden fazla fotoğraf ve video yayınladılar. O zamanlar, ikisinin yakında mümkün olduğunda kalıcı olarak birlikte yaşaması muhtemel görünüyordu.

Evlilik de Geliyor

Başka bir tabloid Temasta , bunu bildirdi Shawn Mendes ve Camila Cabello gizlice nişanlandı . Kaynak, 'Geçenlerde mum ışığında romantik bir akşam yemeğinde Shawn, Camila'dan onunla evlenmesini istedi,' dedi. Aslında, ağzından kaçırdı - kendine engel olamadı. Şok olmuştu ama tabii ki 'Evet' dedi. ' Dedikoducu Polis Bu hikayeyi ele almadan önce bir süre bekledim ve bu süre zarfında Mendes veya Cabello'dan nişanlandıklarından bahsedilmedi. Çift, ilişkileri konusunda her zaman çok açık davrandığı için hikayenin tamamen yanlış olduğunu belirledik.

Bazen bu açıklık Camila Cabello ve Shawn Mendes'i ısırmak için geri geldi, ancak Dedikoducu Polis ikisi hakkında bir dizi başka söylenti fark etti. Çifti en uzun süredir takip eden söylentilerden biri, ikisinin ilişki sadece bir tanıtım gösterisiydi . Bu söylentiyi tamamen asılsız bulduk. Diğerleri neden diye sordu Mendes ve Cabello PDA yaparken yakalandı sık sık. Dedikoducu Polis araştırdı ve çiftin çok sık 'sevişirken' yakalandığını, çünkü paparazziler tarafından çok yakından takip edildiğini belirledi. Bu ikisi hem tabloid hem de diğer söylentiler için bir paratoner gibi görünüyor.