Konuşma bir grup dinamik kadından oluşur, ancak Sharon Osbourne Başından beri şovda olan ve bayanların en büyüğü olan, oyuncu kadrosu arkadaşlarıyla anlaşamadığı söylentilerine konu oldu. Dedikoducu Polis Osbourne ve araştırdığımız yardımcı ev sahibiyle ilişkisi hakkında birkaç söylenti topladı. İşte bildiklerimiz.Sharon Osbourne, Marie Osmond'u Bırakmaya mı Yolladı?

Eylül ayında National Enquirer Sharon Osbourne'un Marie Osmond'un ayrılma nedeni . Gazetede 'Snide Sharon’ın Ağzı Marie Flee'den' Konuştu 'başlığıyla Osbourne'un Osmond'u şovdan kovduğunu iddia etti. İçeriden biri, 'Marie gösterinin eğlenceli olacağını düşündü ve sadece bir grup kız hayatları hakkında gevezelik ediyordu, ancak bunun saf olduğunu anladı.' Kaynak, Osbourne'un Osmond'un 'dikkatleri üzerine çekmesini' istemediğini ekledi. Dedikoducu Polis hikayeyi çabucak çürüttü. Marie Osmond aptal söylentileri reddetti Osbourne'un ayrılma kararına dahil olduğu. Şarkıcı ayrıca Osbourne ile arkadaş olduğunu da belirtti, bu da ikisinin birbiriyle herhangi bir sorunu olmadığı anlamına geliyor.Chip- und Joanna-Gewinne lösen sich auf

Sharon ve Marie Dava mı Açtı?

Ekim ayında Enquirer bir kez daha Osbourne'un Osmond'u gösteriyi bırakmaya sürdü . Bu kez, tabloid, Sharon Osbourne'un Marie Osmond’un ayrılışında 'anahtar figür' olduğunu ve hatta Sheryl Underwood'un istifa etmekle tehdit etmesini sağladığını iddia etti. Konuşma Osmond gitmeseydi. Dedikoducu Polis Bu sahte anlatıyı daha önce çürüttüğümüz için hikayeyi düzelttik.

Sharon Eve'i 'The Talk' dan Ayrılmaya mı Yolladı?

Geçen ay Enquirer Sharon Osbourne'un uzağa itti ayrılan ortak ev sahiplerinin ikisi de Konuşma . Eve'in de gösteriden ayrıldığının duyurulmasının ardından, süpermarket gazetesi, ortak ev sahiplerinin 'zarar veren' çıkışlarından Osbourne'un sorumlu olduğunu iddia etti. Osmond'a gelince, şarkıcı 'Sharon'dan daha büyük bir yıldız olduğu ve bundan hoşlanmadığı' için gitmek zorunda kaldı. onun çıkışı için kayar. ' Dedikoducu Polis yanlış hikayeyi bozdu. Hem Osmond hem de Osbourne, ikisi arasında herhangi bir sorun olmadığını açıklığa kavuşturmuşlardı. Eve gelince, rapçi ailesini genişletmek ve COVID-19 seyahat kısıtlamaları nedeniyle talk show'dan ayrıldığını söyledi.Sadece Bir Sağlık Krizi Sharon Osbourne'u Zorlayabilir mi?

Ve gazeteler Osbourne'un kaosa neden olduğunu ima etmediğinde Konuşma , sağlığının kötüye gittiğine dair söylentiler var. Üç yıl önce, aynı makale Osbourne'un yalnızca yaşamak için haftalar vardı programdan sağlıkla ilgili bir ara verdikten sonra. Açıkça, Osbourne hala yaşıyor ve gösteriye ev sahipliği yapıyor olduğundan, derginin ne hakkında konuştuğu hakkında hiçbir fikri yoktu.

Dedikoducu Polis Hikayeyi, sahte haberi reddeden ve magazinlerin sunucu veya şovu hakkında hiçbir şey bilmediğini kanıtlayan sunucu için bir temsilci tarafından yayınladı. Sonuç olarak, magazin dergileri, ev sahiplerinin kan davası içinde olduğunu veya bir kişinin birini istifa etmeye ittiğini öne sürmeyi bırakmalıdır.

Johnny Depp zieht nach Texas

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton, Rapor Başına Trajik Haberin Ortasında Meghan Markle’ın Yanına KoştuBritney Spears’ın Sam Asghari ile Doğum Günü Selfielerinde Şüpheli Bir Aurası Var

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Ben Shapiro’nun Karısı kimdir? Mor Shapiro Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Kelly Clarkson’ın Eski Kocası Boşanmada 20 Milyon Dolar mı Talep Etti? İşte Bildiklerimiz