selena Gomez Justin Bieber ile ilişkisi, magazin dergilerinde çok yaygın bir konu, ama aynı zamanda başka bir Justin'e de çok bağlı: Justin Theroux . Son birkaç yıldır, magazin dergileri eski Disney yıldızının aktörle romantik bir ilişki içinde olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis bu raporların her birine baktı. İşte gazetelerin Selena Gomez'in Justin Theroux ile çıktığını iddia ettiği en son zamanlar.

Justin Theroux aşık olmuştu

Mart 2018'de, KB iddia etti Theroux, Gomez'e 'sertçe vuruyordu' . Yayın, aktörün Gomez hakkında 'uzun süre' 'tatlı' olduğunu, ancak Jennifer Aniston'la birlikte olduğu için asla duygularına göre hareket etmediğini iddia etti. Çıkış, Theroux ve Aniston ayrıldıktan sonra Gomez'i sürekli aramaya ve mesaj atmaya başladığını iddia etti. Hikaye tamamen uydurma. Sırasıyla Justin Theroux ve Selena Gomez'e yakın olan ayrı kaynaklar sahte makaleyi reddetti.Selena Gomez'in bir idolü vardı

Üç ay sonra, aynı tabloid şunu iddia etti: Gomez, Jennifer Aniston'ı putlaştırdığı için Theroux ile çıkmaya çalışıyordu. yıllarca. Dergi, şarkıcının 'her şeyin yolunda gittiğini' iddia etti. Tek Beyaz Kadın 'Ve Aniston’ın hayatını ve eski kocasını“ çalmaya ”çalışıyordu. 'Selena’nın Justin’e olan ilgisinin bir kısmı da Jen’in onu ne kadar sevdiğini bilmek. Adsız bir kaynak dergiye verdiği demeçte, idolleştirdiği kadının ona bu kadar değer vermesi sadece Justin'i daha çekici kılıyor ”dedi.

Selena Gomez'in Jennifer Aniston'a hayran olduğu doğru olsa da, ilişki karşılıklı - yasal olarak arkadaş, düşman değil. Şarkıcının oyuncunun hayatını çalmaya çalıştığı fikri saçmaydı. Dedikoducu Polis Yine de hikayenin 'saçma' olduğunu söyleyen Gomez'in bir temsilcisiyle görüştü.

Şüpheli çifte randevular

Ertesi ay National Enquirer iddia etti Justin Theroux, Selena Gomez ve Emma Stone ile aynı anda çıkıyordu. . Dergi, Theroux'u bir 'av köpeği' olarak tanımladı ve oyuncunun Stone ile 'yakınlaştığını' ve 'Selena Gomez ile tiyatroda bir gece' geçirdiğini iddia etti.

Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçek bulamadı Stone, bir röportaj sırasında şunları söylemişti: WWD Theroux onun için 'kardeş gibiydi'. Gomez'le yaptığı 'tiyatroda gece' ise, diğer insanların da dahil olduğu bir günlük geziydi. Bu bir tarafından onaylandı Oyuncu ve şarkıcının ortak menajeri Aleen Keshishian tarafından paylaşılan Instagram yayını .

ist Carrie Underwood von ihrem Ehemann getrennt

Justin Theroux ve Selena Gomez’in 'şeyi'

Mayıs 2019'da Enquirer bir kez daha başka bir sahte hikaye uydurdu. Sahte çıkış iddia etti Aniston, Theroux'un Gomez'le 'ilişkisi' karşısında 'çıldırdı' . Güvenilmez dergi, Arkadaşlar yıldızı, eski kocasının şarkıcıyla olan arkadaşlığından ötürü 'heyecanlıydı'. Sözde bir kaynak çıkışa yaptığı açıklamada, 'Jen, Justin’in Selena’yı 'yaş farkı nedeniyle ürkütücü buluyor. Yayın, Theroux'nun kendisiyle Gomez arasında olduğu söylenenler hakkında 'tuhaf' bir şey görmediğinde ısrar etti.

Bununla birlikte, Gomez ve Theroux arasında sıradan bir arkadaşlıktan başka bir şey asla yoktu. Jennifer Aniston, ikisinin arkadaşlığından 'korkmadı'. Ayrıca, Dedikoducu Polis benzer bir anlatı hakkında önceki yıl güvenilmez çıkışı zaten düzeltmişti.

Mesele şudur: Justin Theroux ve Selena Gomez arasında, bu aptal magazin dergileri ne sıklıkla aksini söylemeye çalışırsa çalışsın, hiçbir şey olmuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.